گریان که مدیر خواستار اتحاد جهانی برای مبارزه با ویروس های زیر متحده خروج

“چه دشوار است که آن را برای انسان به متحد برای مبارزه با یک دشمن مشترک که کشتار مردم یکسره از او پرسید: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است. “ما نمی توانیم درک کنند که تفرقه یا شکاف بین ما در واقع در حال به استفاده از ویروس؟”

Tedros گفت که در بسیاری از جهان “ویروس نیست و تحت کنترل گرفتن آن بدتر است.” وی با اشاره به سیستم های بهداشتی از برخی از جهان ثروتمندترین کشور شده اند طرح میتوانست در حالی که برخی از کشورهای بیشتر معنی تا به حال موفقیت در کاهش گسترش ویروس.

“این بار در یک قرن همه گیر شده است با چکش صفحه اصلی مهم درس: وقتی که می آید به سلامت ما سرنوشت در هم تنیده شده است.”

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع روند خروج ایالات متحده — سازمان بزرگترین اهدا کننده — از چه کسی است. حرکت مجموعه را به اثر در یک سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به ترک سازمان در میان همه گیر نگران کارشناسان و قرار دادن ایالات متحده در تقابل با متحدان آن است. اما انتقاد از این که دست زدن به رمان coronavirus شده است محدود به ایالات متحده است.

این سازمان یک سازمان تخصصی سازمان ملل متحد مسئول بین المللی سلامت عمومی متهم شده است کم اهمیت جلوه دادن شیوع آن در اوایل روز است. منتقدان می گویند آن تردید به توصیه اقدامات ساده مانند ماسک صورت اضافه شده به اشتباه پاسخ جهانی به این ویروس.

بیش از 200 دانشمندان از بیش از 30 کشور امضا کرده اند در آینده کاغذ خواست که به طور جدی احتمال این که ویروس هوابرد معنی گسترش آن می تواند در داخل خانه از طریق ذرات معلق در هوا که معطل در هوا است و بیشتر عفونی در مقادیر کوچکتر از آنچه قبلا تصور.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه که مقامات اذعان کرد نامه. “ما باید به این شواهد و درک پیامدهای آن در مورد حالت های انتقال و همچنین اقدامات احتیاطی که باید گرفته شود” گفت: Benedetta Allegranzi, یک متخصص بیماری های عفونی و هماهنگ کننده است.

Tedros سابق اتیوپی رسمی دولت و مردم را به سمت بالا در که آمده است تحت انتقاد شخصی بیش از حد. منتقدان باید با تمرکز بر آنچه آنها می گویند نرم بود دست زدن به چین اولیه کانون این بیماری همه گیر به خصوص با توجه به شفافیت اطلاعات منتشر شده توسط پکن در آغاز شیوع بیماری — همراه با محرومیت از تایوان که پکن در نظر تبادل نظر در استان که از حوادث.

در جلسات به طور منظم در ژنو Tedros و دیگر که مقامات تاکید کرده اند که سازمان چند قدرت خاص خود را دارد و آن را متکی بر همکاری کشورهای عضو آن.

“بهترین راه رو به جلو و تنها راه رو به جلو است و هم” Tedros گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de