شش ماه به شش کشور, شش خانواده — و یک قدرت بی رحم اپیدمی


برای افزایش بازیگر در هنگ کنگ که تا به حال شکسته از فقر او دهقان پدر و مادر 2020 شروع به عنوان یک لحظه از امید. برای تمیز کننده پنجره در New Delhi در نهایت قادر به پرداخت هزینه جدید تلفن همراه در سال شروع شد و یک زمان از پیشرفت. برای پرستار جوان تازه اختصاص داده شده به بخش مراقبت ويژه قلب از مادرید بستری شد و صبح از وعده.

آنها تا به حال مشکلات خود را البته به عنوان èñ یک فروشنده دوره گرد وجار زن از ریو دو ژانیرو زاغه اجرا توسط مافیای مواد مخدر انتشارات مدیر در بوداپست عصبی در مورد افزایش استبداد و مادر تنها در نایروبی ماندن گام جلوتر از گرسنگی و عفونت HIV. اما نگرانی آشنا بودند این چالش ها از یک نوع است که می تواند مواجه شود و یا مبارزه یا حداقل به رسمیت شناخته شده.

در حال حاضر سال جدید بود که آوردن یک خطر جدید.

نامرئی تهدید در حال ظهور از چین شد و ساختمان را به یک موج است که در ماه های آینده خواهد رول به طور اجتنابناپذیری در سراسر دفاع جهان swamping برخی از در حالی که ظاهری یدکی دیگران تنها به آنها را پایمال بعد. این امر خمیر کسانی که به امید تقویت آن گلایه و upend بسیاری از زندگی هنجارهای.

در دور افتاده گوشه زمین شش خانواده مانند میلیون ها نفر دیگر را در تلاش برای سوار شدن بر موج آن را به عنوان کاکل و پس از آن فروکش کرده و سپس تهدید به افزایش است.

این حساب دقیق در ده ها تن از مصاحبه با بیش از چند ماه است داستان خود را — و جهان.

— گزارش توسط Max Bearak راشل چونگ مارینا Lopes, Shibani Mahtani, Niha مسیح Loveday موریس و پاملا Rolfe. عکاسی توسط ماریا مگدلنا Arrellaga لورل چور, Saumya Khandelwal جیمز Rajotte, Icco استیلر و سارا Waiswa. گرافیک توسط هری استیونس.

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

ژانویه

دلار هنگ کنگ, Jan. 1

اولین روز از سال یکی از پر مشغله را برای کارن ییپ. او دستکاری تمرینات برای بازی برنامه ریزی شده برای باز کردن در فقط چند هفته و آماده شدن برای یکی دیگر که تور ده ها تن از مدارس. مدرسه تئاتر کارگاه پر شده بقیه از تقویم خود را.

این بود زندگی کارن در حال حاضر 33 بود از خواب پس از مدرسه خود را بالا درام باشگاه.

کارن ییپ یک بازیگر که شروع به ضد عفونی اتوبوس های عمومی در طول این بیماری همه گیر به عنوان او کار تئاتر خشک شمار برای یک پرتره در محله خود در شا تین از هنگ کنگ. (لورل چور برای واشنگتن پست)

او حرفه ای — او خواستار واقعا مشخص شده یک تغییر رادیکال در سابقه خانوادگی او است. کرده و با فرار به هنگ کنگ از یک گرسنه چینی ایجاد کرد در طول انقلاب فرهنگی در 1970s. او از پوشاک کارگر به داشتن سه کارگاه که او را دیدم به سینه در 1980s. توسط Karen در مهد کودک او یک رفتگر خیابان است که scrimped در مواد غذایی و هرگز متوقف شفاعت با او به دنبال چیزی امن تر از بازیگری حتی به عنوان او مدرک کارشناسی ارشد در درام.

او و شریک زندگی خود چنگ Ka-chun, hustled قطعات در محلی نقش عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد و سفر productions. آنها می تواند استطاعت 300 فوت مربع تکه از هنگ کنگ در بازار املاک و مستغلات یکی از گران ترین در جهان که در آنها به اشتراک گذاشته شده با 2 سال.

که به زودی در معرض خطر است. در اولین روز از سال آینده در سرزمین اصلی Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان بسته شده بود برای تمیز کردن فوری پس از بیش از دو دوجین از مردم که تا به حال شده است وجود دارد در بیمارستان بستری شد با یک گیج کننده ذات الریه.

هنگ کنگ به یاد 2003 شیوع سارس است که لرزاند, شهرستان, تماشا عصبی به عنوان شیوع منفجر در سرزمین اصلی. در Jan. 28 شهر بسته شد و لینک های راه آهن به سرزمین اصلی است.

زمانی که سال جدید قمری تعطیلات به پایان رسید در اواخر این ماه و کارن آماده شد او کارگاه های آموزشی برای دانشجویان بازگشت او کلمه: مدارس بسته شدند. تمرین لغو شد. درآمد او رفته بود.

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

فوریه

مادرید, Feb. 14

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 66,908

ماریا Maraver آغاز کرده بود او انتساب به عنوان یک کرونر پرستار مراقبت در Gregorio marañón را در بیمارستان تنها چند هفته قبل از گزارش یک سندرم تنفسی wreaking ویران در چین گرفتار چشم او. در یک سطح او شیفته بود. اگر رمان coronavirus تا کنون رسیده اسپانیا او می تواند تصور کنید درمان آلوده. او اعتماد به نفس او را بیمارستان مجهز برای آن است.

از سمت چپ: خواهر کارلا اما ماریا Maraver Knowles نشستن برای یک پرتره در خانه خود در تررلدنس. بیمارستان جایی که ماریا با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار ارائه اتاق های هتل به کارگران خط مقدم اما خانواده او می خواست او را به ماندن در خانه تا زمانی که او می تواند الودگی. (جیمز Rajotte برای واشنگتن پست)

در 25 ماریا بخشی از انجام یک خانواده از حومه مادرید. او آرکانزاس به دنیا آمد و مادر با کمک برادر بزرگتر را زد زنجیره ای از فروشگاه های فروش وارد آمریکا مواد غذایی. یک خواهر و یک سال اول دانشجوی پزشکی; دیگر بود قراردادن برای پزشکی امتحان ورودی مدرسه. منافع خود را در دور اپیدمی شد بخشی از میز صبحانه پچ پچ.

اما علاقه خود را به زودی رشد سریع تر. شانزده مورد از coronavirus به طور ناگهانی به نظر می رسد در شمال ایتالیا. شیوع بیماری تا به حال در اروپا است.

بوداپست, Feb. 17

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 73,269

حدود 1 ، 500 مایل به سمت شرق در مجارستان, Tamas بودی و ملیندا Biletics تماشای اخبار از ایتالیا و فکر همه خانواده در تعطیلات اسکی وجود دارد برخی از مدرسه که در آن ملیندا تدریس درجه دوم و دو دختر خود را دانش آموزان بودند.

این Bodi خانواده به شمار برای یک پرتره در باغ خود را در بوداپست. (Icco استیلر برای واشنگتن پست)

مدرسه مدیر مدرسه خواسته پدر و مادر که در حال بازدید از موزه برای حفظ کودکان خود را در خانه برای دو هفته. اما بسیاری او را نادیده گرفت و ملیندا می دانستم که این ویروس تا به حال راه به او درس است. برای اولین بار او گفت: او می تواند احساس بیماری همه گیر “بر روی پوست من.”

Tamas, 41, یک مدیر پروژه برای ناشر HVG محترم اقتصادی و سیاسی هفتگی یکی از معدود رسانه های مستقل رسانه های چپ تحت نخست وزیر ویکتور وزیر.

Tamas مخوف ظاهر coronavirus نه فقط به عنوان یک تهدید سلامت بلکه سیاسی است. در مجارستان آن را سخت به تصور کنید که خاموش کردن و تبدیل شدن به یک كردم.

نایروبی, Feb. 19

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 75,651

Hyrine Auma Mita, مرکز, نشسته برای یک پرتره با چهار تن از فرزندان او خارج از خانه خود در کیبرا بزرگترین زاغه در نایروبی. از سمت چپ: سوفی, بریل, دانیل و Adongo. (سارا Waiswa برای واشنگتن پست)

Hyrine Auma میتا تا به حال هنوز به شنیدن از coronavirus او به عنوان بازدید از درمانگاه کوچک در کیبرا این شهر بزرگترین زاغه جایی که او زندگی می کردند. او تا به حال یکی دیگر از ویروس در ذهن او: او مدت طولانی از عفونت HIV. این خبر در کلینیک خوب بود. عفونت افتاده بود زیر قابل تشخیص سطوح.

در نهایت این “خوب بار” گفت: Hyrine, 33. او تا به حال پنج فرزند در مدرسه و یک کار تمیز کردن برای یک ثروتمند هندی, خانواده, درآمد کافی برای پرداخت هزینه های خود را ضد رترو ویروسی پزشکی است. او زندگی می کردند در یک اتاق زیستن به سختی به اندازه یک اندازه تخت پادشاه اما هنوز هم به اندازه کافی بزرگ اگر آنها منتقل جدول کنار که هر کسی تا به حال به تصویب. پسرش دانیل, 16, تا به حال به دست آورده از یک بورس تحصیلی به معتبر شبانه روزی, مدرسه ممکن است بلیط برای خانواده از زاغه.

آن را به حال شده است به صعود از پایین ناامیدی. شوهر او که تا به حال آلوده با HIV مرده بود با خودکشی. خانواده اش پس از آن تا به حال لگد آنها را به بیرون از خانه های روستایی که همه آنها به اشتراک گذاشته. روز بعد دانیل به حال زدم سم موش از Hyrine دست قبل از آن را به لب های او. “اجازه دهید ما رنج می برند, تا پایان, اما هم گفت:” پسر 10 در زمان.

او رفته بود به ساخت یک خانواده عاشقانه کودکان توسط خودش. او از خوردن بیش از یک وعده غذایی در روز است. چهره او عینک یک سرکش لبخند و درب جلو با مته سوراخ کردن نشانه “شادترین خانواده است.”

تنها دو هفته بعد یک هواپیما از لندن خواهد زمین در نایروبی معرفی یک تهدید به “خوب بار” بر خلاف هر Hyrine می توانید تصور کنید.

دهلی نو Feb. 21

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 76,840

انار سینگ نشسته در سمت چپ است که احاطه شده توسط خانواده در روستای Mohammadpur هند. سینگ مشغول به کار در دهلی نو اما راه می رفت به خانه اش ایجاد کرد و پس از هند برقرار آن مستند.

Manoj Kumar دوم از سمت چپ در خانه اش نشسته است و با خانواده اش در فیروزآباد و هند پس از سفر از دهلی نو با همسرش, Divya. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

انار سینگ نشسته در سمت چپ است که احاطه شده توسط خانواده در روستای Mohammadpur هند. سینگ مشغول به کار در دهلی نو اما راه می رفت به خانه اش ایجاد کرد و پس از هند برقرار آن مستند. Manoj Kumar دوم از سمت چپ در خانه اش نشسته است و با خانواده اش در فیروزآباد و هند پس از سفر از دهلی نو با همسرش, Divya. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

Manoj Kumar ترک شغل خود را بسته بندی هواپیمایی وعده های غذایی نزدیک به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی زمانی که او متوجه تار سفید پشت شیشه جلو با سرعت در جاده فرودگاه.

ماسک بیشتر و بیشتر از آنها پوشش چهره از مسافران است.

یکی از دوستان که مشغول به کار در فرودگاه گفت: چیزی در مورد رمز و راز بیماری. به نظر می رسید دور, خارجی, چیزی برای منحرف کردن اذهان Manoj از خانواده اش تقلا از ایجاد فقر به ثبات شکننده زندگی در هند را وسیع سرمایه است.

Manoj 25 و همسرش, Divya شده بود در این شهرستان شش ماه از پیوستن او پسر عموی انار سینگ که نقل مکان کرده بود و پنج سال قبل. پس از چند ماه از کار شکار, Manoj بود در حال حاضر بسته بندی مواد غذایی و کارد و چنگال برای 50 دلار در هفته است.

انار, 35, تا به حال یک شغل ثابت و تمیز کردن ویندوز در چهار طبقه رادیسون بلو پلازا. او با ارسال مقدار از 160 دلار در پرداخت هزینه ماهانه برای پدر و مادر و کودکان در ایالت اوتار پرادش است.

عموزاده هر دو زندگی در امتداد یک خیابان باریک که در آن باز کردن فاضلاب معمولا مسدود با زباله های مواد غذایی. انار خواب در کف یک اتاق مشترک با دو مرد دیگر بود اما مجموعه را به حرکت به یک اتاق بهتر است. Manoj تا به حال فقط یک گوشی چینی در اقساط ماهانه از $25. آن همه احساس پیشرفت است.

اما “Covid19” نگه داشته تا بر روی پیام های WhatsApp است که منبع اصلی خود را از اخبار. تمام شهر های چین در مستند. این ویروس بز مرز و اقیانوس ها در ریه ها از مسافران است.

Manoj یک دستمال پیچیده شده در اطراف صورت خود را. و او را متوقف ملاقات با دوستان خود را از فرودگاه.

دلار هنگ کنگ, Feb. 24

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 79,543

کارن ییپ disinfects یک اتوبوس در كولون منطقه از هنگ کنگ. این کار یکی از معدود رشد صنایع در هنگ کنگ در میان همه گیر. (لورل چور برای واشنگتن پست)

با دو عفونت را تایید کرد در میان مسافران زده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی هنگ کنگ coronavirus موارد ضربه تا 81. آن را هنوز هم متوسط شمارش, اما شیوع این بیماری در حال حاضر در بخار کارن زندگی در تئاتر است. او به سختی به دست حرفه ای بود در خود نگه دارد اما او هنوز هم مجبور به پرداخت هزینه برای اجاره و مواد غذایی.

تمام برنامه های کاربردی کار از طریق کاهش یافت تا از جان گذشته او اعمال می شود به یکی از چند رشد صنایع: ضد عفونی کننده اتوبوس های عمومی. این کار شد همه دوده و عرق دو ساعت از یک روز سخت کار فیزیکی پدر او امیدوار بود برای نجات او از. در طول هفته اول خود را تمیز کردن سبد منفجر پا او را ترک او را خونین و شلی.

“آن را به معنای واقعی کلمه احساس می کند مانند جهنم” گفت: کارن که با وجود دونده استقامت و قدرت از تمرین تکواندو بود به سختی قادر به دریافت از طریق روز. “انتظار نداشتم که من همیشه باید برای مقابله با این ظروف سرباز یا مسافر.”

او بیش از حد خجالت به او بگویید که پدر در مورد کار جدید.

Rio de Janeiro, فوریه. 25

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 80,396

در پایان فوریه موج رسیده بود هر قاره اما قطب جنوب است. Coronavirus با توجه به حساب های رسمی وارد در آمریکای جنوبی پس از دور ماشین در سائو پائولو ساکن بازگشت از ایتالیا.

سه صد مایل تا ساحل رافائلا ماچادو شد سقز سنگین کولر از acai با sorbet بالا و پایین شلوغ ساحل کوپاکابانا. مادر چهار ساخته شده 400 دلار در ماه hustling سواحل روز بازگشت به خانه برای گول زدن باند مواد مخدر که زد او را کهنه دامنه کوه favela شب.

رافائلا ماچادو, 29, نشسته در خانه اش در ریو دو ژانیرو. مادر چهار ساخته شده 400 دلار در ماه به فروش sorbet در ساحل کوپاکابانا قبل از همه گیر. (ماریا مگدلنا Arrellaga برای واشنگتن پست)

زندگی سخت بود در زاغه اما برای همسایه نگاه کردن به همسایگان در یک محل که در آن ساکنان حتی تا به حال به خود را اجرا کنید سیستم پست الکترونیکی به دلیل نامه حمل و نمی خواهد جرات وارد کنید.

هنگامی که رافائلا 3-در سال سرگردان بود خاموش شد مدال دیگر توسط کارلا “Momma Carlona” پریرا یک heavyset سالن مالک که به ندرت budged از راهرو که در آن او در روز را صرف تماشای بلوک و در نظر بسیاری از بچهداری محله. مامان Carlona کردم کلمه به از کوره در رفته رافائلا. همه رافائلا می تواند انجام دهد این بود که گریه و از او تشکر می کنم.

در حال حاضر رافائلا تا به حال هیچ ایده که favela زندگی را به زودی دریافت حتی سخت تر است. با کروناویروس موارد نصب به سرعت در ایتالیا و ایران و plateauing در چین تنها فقط شروع آن صعود به ارتفاعات است که پیش افتادن از همه آنها و لرزش رافائلا جهان.

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

مارس

بوداپست, مارس 2

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 90,360

این Bodi خانواده نقش در باغ خود را در بوداپست. (Icco استیلر برای واشنگتن پست)

اولین دو مورد گزارش شده در مجارستان شد یک جفت از دانشجویان ایرانی. آنها تبعید شدند, به عنوان بیش از یک دوجین دانشجویان ایرانی خواهد بود در هفته های آینده. Tamas گفت: این باعث یک کمپین از “بیگانه تبلیغات.”

به عنوان تعدادی از موارد صعود, Tamas و همسرش در زمان خود دختران را از مدرسه یک هفته قبل از آن رسما بسته شده و آنها را محدود سفر به خرید یک بار در هفته پاک کردن هر سبزی قبل از آوردن آن به خانه. آنها را متوقف و با استفاده از پول نقد به جز صورتحساب آنها سترون برای اجاره ماهانه. ملیندا مضطرب در مورد شوهر او را به شدت.

یک بعد از ظهر خود Csenga, 11, دیدم دوستان از ساختمان در باغ. Tamas کشیده است. “اگر شما در حال رفتن به سعی کنید به بازی با او ما را به داخل” او هشدار داد.

این همبازی مادر او را فرستاده متن گفت مسمومیت بود.

“من پارانوئید,” او گفت:.

مادرید, مارس 11

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 126,547

سازمان بهداشت جهانی اعلام coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر تایید بسیاری از آنچه در حال حاضر می دانستند. سه روز بعد ماریا منتقل شد به بخش مراقبت ويژه فوری آماده در بیمارستان برای covid-19 بيمار. بیمار شد و ریختن در. پزشکان و پرستاران بودند پاسخ در پرواز به یک تهدید آنها واقعا نمی دانند.

ماریا تا به حال فقط وارد در واحد جداسازی زمانی که یک بیمار چرخ شد در حال حاضر انتوبه. او درهم به کت و شلوار محافظ سفید و ملبس به یک FFP3 ماسک در بیمارستان را بهترین.

“ما در مورد آن صحبت کردیم ما در جنگ” او به یاد می آورد.

ماریا را اغلب به کل دیوانه وار تغییر بدون خوردن و یا بازدید از حمام به دام افتاده در یک دست کت و شلوار بود که خفقان و محدودیت در حال ظهور ساعت بعد عاطفی سوخته.

ماریا خود را از دست بیمار برای اولین بار در روز. او تا به حال هرگز دیده می شود مرگ به عنوان غم انگیز است که در این آخرین لحظات از انزوا با نهایی انسان لمس خانواده است که باید بالین کاهش می یابد به پیکسل اپل تلاشهای بیش از یک تلفن.

بیمارستان ارائه اتاق های هتل به کارگران خط مقدم اما ماریا خانواده می خواستم او را به ماندن در خانه تا زمانی که او می تواند الودگی. “او نیاز به با ما” مادر دانا گفت. ماریا را ترک کفش های او در خارج از سمت درب منجر مستقیم به اتاق خواب او و گام به گام درست به دوش.

این Maraver Knowles خانواده پیاده روی در محله خود را در تررلدنس اسپانیا, شمال اسپانیا ، از چپ: Dana Knowles, 53; Alex Maraver Knowles, 28; اما Maraver Knowles, 20; اما Maraver Bejarano, 3; و جولیا Maraver Bejarano, 7. (جیمز Rajotte برای واشنگتن پست)

“سلام چگونه روز خود را?” دانا پرسید: یک بعد از ظهر زمانی که ماریا وارد خانه از اوایل شیفت.

“خوب” ماریا پاسخ داده است.

اما هنگامی که دانا نگاه اشک شد و در حال حاضر جریان بیش ماسک خطوط هنوز هم قابل مشاهده بر چهره.

“من تا به حال گریه چند بار” ماریا می گویند بعد. “اما این برای اولین بار بود و تنها زمان گریه کردم در مقابل آنها.”

New Delhi, مارس 16

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 183,597

چند روز پس از هندو جشنواره هولی یک مشکل وجود دارد در انار هتل. چند تن از اعضای یک توریستی استرالیا گروه افتاده بود بیمار است. ترس covid-19, پاک کننده حاضر به وارد اتاق خود را تا زمانی که آنها تا به حال شده است ضد عفونی با آفات-کنترل کارگران است. انار بود و اضطراب. او نیاز به کار برای حمایت از خانواده اش اما ترس برای زندگی خود را.

کمتر از یک هفته بعد تعداد موارد در هند بود خونتان. در مارس 24, تنها با چهار ساعت به اطلاع نخست وزیر نارندرا دستور 21-day مستند از کل کشور است.

انار هتل خالی در عرض چند ساعت. خود را مدیر نمی تواند می گویند که او تماس کارگران است. هند تا به حال نیز ممنوع تقریبا در همه مسافرت هوایی و Manoj کار در فرودگاه رفته بود بیش از حد. نه پرداخت شد مارس خود حقوق و دستمزد. آنها تا به حال حدود 15 بین آنها است.

در 4 صبح صبح روز بعد استعفا داد و به قصد بازگشت به روستای خود را 190 مایل دور, Divya قرار دادن یک جفت از undergarments در کیف پول خود را. Manoj قرار داده flatbread و یک بطری آب را در یک کیسه پلاستیکی. آنها ملاقات انار و Divya خواهر Payal و چهار شروع به راه رفتن.

Rio de Janeiro, مارس 24

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 425,559

Beachgoers دیده می شوند ژوئن 13 در ساحل کوپاکابانا در ریو دو ژانیرو. سواحل در شهر پر شده تا اولین تعطیلات آخر هفته از بازگشایی با وجود سفارشات محدود کردن دسترسی به ساحل. (ماریا مگدلنا Arrellaga برای واشنگتن پست)

با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro رد coronavirus به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و تحقیر اجتماعی فاصله اقدامات باندهای حاکم بر ریو گسترده زاغه در پا. در Pavão-Pavãozinho, رافائلا را تودرتو محله آن قرمز بود فرمان دستور داده است که ساکنان به پوشیدن ماسک و گفت: کسب و کار به بستن و منع بیگانگان از ورود حتی برای خرید کوکائین یا ماری جوانا.

رافائلا تا به حال ادامه داد: تپش ساحل با کولر در نقض شهر جدید منع رفت و آمد سفارشات تا آخرین مشتری رفته بود. “بزرگترین نگرانی اجاره” او بازگو کرد. “بدون درآمد چگونه من رفتن به خوراک شش نفر؟”

او تنها کار موجود: کار برای ساکنان محلی انجمن برای توزیع مواد غذایی در هماهنگی با کارتل مواد مخدر. یک سال قبل از او و پسر او گرفتار شده بود در یک کارتل در ضربات پنالتی راه رفتن به خانه از مدرسه. آن را وحشت زده او را پس از نزدیک به باند.

در یک جاده خارج از دهلی نو, مارس 26

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 539,336

گوش دادن

در مارس 27, Payal Kumari, Manoj Kumar خواهر در قانون فیلم برداری این فیلم از یک جاده خارج از دهلی نو در سفر به, Uttar Pradesh.

آن بارانی به عنوان چهار مجموعه, Uttar Pradesh, پیوستن به حدود 5 میلیون دیگر سرخپوستان بسیاری ناگهان بیکار که آغاز شده بود یک مهاجرت دسته جمعی, صفحه اصلی. حداقل نیم میلیون نفر بودند ، پس از چند ساعت از رفتن آنها در سراسر اوباش ستون به یک اتوبوس, اما آنها ندارد $6.50 برای لکه های بر روی پشت بام.

چهار در نهایت متقاعد یک راننده کامیون به اجازه دهید آنها را به دردسر سوار برای بخشی از راه و کهنه به یک کابین برای دو ساخته شده. بالا رفتن پایین را خوردند تنها شام: دو تکه نان و یک تکه.

در تاریکی انار رو جدا از دیگران است. او جستجو fruitlessly به مدت یک ساعت و سپس رفتن راه رفتن را از طریق شب.

وقتی رسید خانه اش کرد Mohammadpur بعد از ظهر امروز پس از یک روز و نیم در ماه مارس درزهای کفش خود تقسیم شدند گسترده است. او نمی تواند راه رفتن به مدت دو روز اما او می دانست که او خوش شانس بود برای آن ساخته اند. بسیاری از کسانی که تا به حال مهاجرت از هند شهرستانها شده بود سمت چپ رشته زخمی یا مرده.

نمایی از انار این روستا Mohammadpur. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

دلار هنگ کنگ, مارس 29

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 730,921

در پایان این ماه پس از در نظر گرفتن هر روز شیفت ضد عفونی اتوبوس ها و همچنین تمیز کردن هتل ها و دفاتر زمانی که شرکت او پرسید: کارن تا به حال ساخته شده تقریبا 1300 دلار در هر اونس نزديک به درآمد در تئاتر است. اما با شریک زندگی خود را خارج از کار به سختی تحت پوشش اجاره. با هر یک از اتوبوس و او سترون زندگی یک هنرمند به نظر می رسید و بیشتر دور.

و با کروناویروس موارد در حال حاضر خونتان در شهر خود پایان از این بیماری همه گیر به نظر می رسید هیچ نزدیک تر یا.

کارن او کمک می کند تا 2 سال با پسر جیمسون با مشق شب خود را در خانه خود در شا تین.

اسباب بازی های نمایش داده شده بر روی یک قفسه در کارن خانه. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن او کمک می کند تا 2 سال با پسر جیمسون با مشق شب خود را در خانه خود در شا تین. اسباب بازی های نمایش داده شده بر روی یک قفسه در کارن خانه. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن شروع به کار شب شیردهی پسرش قبل از رفتن به خارج. اما پسر انداخت بداخلاقی و Ka-chun التماس او را به قطع او ساعت. کارن احساس وزن از حمایت از همه آنها را. صفحه اصلی زندگی تبدیل شده بود “فاجعه” او گفت:.

بوداپست, مارس 30

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 795,560

در مواجهه با افزایش شیوع مجارستان مجلس اعطا وزیر باز قدرت به حکومت های فرمان. Tamas به دنبال تحولات با رشد بی میلی پشم شویی اخبار وب سایت برای جزئیات بیشتر. اورژانس فرمان او اشاره کرد به دولت قدرت به زندان روزنامه نگاران برای پوشش تلقی “گمراه کننده است.”

او در حال حاضر مراقب باشید در مورد رسانه های اجتماعی, پست, اما در حال حاضر او حتی بیشتر نگران مجارستان دموکراسی است.

در داخل خانواده طبقه دوم آپارتمان واقع در نزدیکی رودخانه دانوب, Tamas و ملیندا کار می کرد برای ایجاد یک محیط امن و غنی خاموش کردن تجربه خود را برای دختران. آنها تمرین پیانو و دوباره نقاشی های کلاسیک به عنوان بخشی از هنر آنلاین به چالش بکشد.

ملیندا بودی آماده برای تدریس به کلاس خود را در بوداپست در مارس 19, پس از تعطیلی مدارس. (Icco استیلر/برای واشنگتن پست)

ملیندا راه اندازی یک استودیوی خانگی در مقابل قفسه به صورت روزانه زوم کلاس دوم کلاس. او همچنین پخته و نظارت خرید. Tamas شنید او می گویند: در جلسه ای که او احساس مانند خانواده “بنده.”

پول نگرانی در حال رشد بودند به دلیل Tamas پرداخت قطع شده بود 20 درصد به عنوان اقتصاد متوقف شده است. خانواده مورد بحث که آیا Tamas شد اضافه کردن به خانواده تنش بودن خیلی سخت است.

“بله بله بله” گفت: 13 ساله Hanga.

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

مارس

نایروبی, آوریل 1

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 948,197

Hyrine و فرزندان او صبحانه متشکل از مانده ugali از شام و چای سیاه. (سارا Waiswa برای واشنگتن پست)

کنیا گزارش شده بود تنها یک covid-19 مرگ با شروع از ماه آوریل است. اما شوک اقتصادی موج شد و در حال حاضر decimating خانواده های فقیر مانند Hyrine است. هند خانواده او برای تمیز — یکی از چند که استخدام HIV مثبت زن فرار کرده بود به دلیل بیماری همه گیر.

به دولت تحمیل بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات که تمام شد اما غیر ممکن است برای مشاهده در محله های فقیرنشین همراه با شب مقررات منع رفت و آمد. و هنگامی که Hyrine در نهایت در بر داشت یک کار sandpapering دیوار در خانه های ساخته شده در یک جامعه دردار حکومت نظامی محدود کار خود را از ساعت خود پرداخت. در پایان روز وقتی که او را در بازگشت به خانه با چهره خود را پوشش داده و در گرد و غبار وجود دارد اغلب مناسب شام برای خانواده است. “این بدان معناست که شاید ما نوشیدنی پوره به جای داشتن یک وعده غذایی” گفت دخترش کاترین 13.

گوش دادن

Hyrine Auma میتا اصرار دارد که پسرش دانیل ماندن در خانه به مطالعه است. قبل از coronavirus مجبور مدارس به نایروبی, Daniel شد یک ستاره ،

حتی زمانی که مدارس تعطیل شد و دنیل رفت و برگشت در Hyrine اصرار او حفظ مطالعات خود را به جای رفتن به محل کار. اگر او یک کار در حال حاضر او می ترسید از آن می تواند یک شیب لغزنده. خانواده آینده بستگی به کودکان به نحوی نگه داشتن تا آموزش و پرورش خود را.

اما او در حال حاضر می تواند احساس رویای لغزش دور.

Rio de Janeiro, مارس 14

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 1,985,472

توسط اواسط ماه برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده بود بیش از 25000 موارد است. Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت روز بعد حمایت را در کسی که به سرعت بازگشایی کسب و کار. در عرض دو هفته دیگر برزیل را داشتند بیش از سه برابر بیش از چین و کل.

در رافائلا را زاغه کارتل محکم گرفتن آن اعلام 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. اعلامیه به نظر می رسد: “هر کس گرفتار نمی پوشیدن یک ماسک را باید برای پاسخ به این کارتل.”

رافائلا آثار در کنار پسر عموی او پاتریشیا ماچادو, 28 در محله های محلی انجمن. توزیع مواد غذایی است که هماهنگ با کارتل مواد مخدر است که کنترل محله. (ماریا مگدلنا Arrellaga برای واشنگتن پست)

چند بار در روز رافائلا radioed کارتل اعضای درخواست مجوز برای ارائه اهدا مواد غذایی در اطراف محله. اما کمک های مالی از محله های ثروتمند بودند خشک. “هر کس گرسنه است,” او گفت:. آن را شکست رافائلا قلب زمانی که همسایگان التماس برای کمک به او نمی دهد. دیگران گله و شکایت در مورد مقدار او تحویل داده است.

او تعامل تا کنون بیشتر از نزدیک با فرماندهان مواد مخدر باند شدن به آنها را می دانیم مراتب بهتر از او می خواستم به.

“من می ترسم” او گفت:. “هر روز که می گذرد من به پایان رسید تا بیشتر درگیر است.”

دلار هنگ کنگ, مارس 17

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 2,250,737

کارن, اتوبوس, تجهیزات ضد عفونی نشسته در پیاده رو در كولون. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن شریک Ka-chun شده بود به دنبال ناموفق برای کار برای هفته زمانی که خود شرکت اعلام کرد که نیاز به کسی برای پر کردن در اتوبوس, ضد عفونی تیم. خود را “مردانگی” او بی اعتنا از تمیز کردن محل کار و او در برابر انجام کاری یک زن می تواند کارن گفت. “به خصوص اگر من می تواند آن را انجام دهد.”

اما آنها از جان گذشته برای پول است.

او اشاره کرد که چگونه عرق و سرخ رو او پس از بازگشت از اولین روز خود را. “او اصرار داشت آن را واقعا فقط یک تکه از کیک” او به یاد می آورد.

Mohammadpur, مارس 20

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 2,478,129

گوش دادن

پس از بازگشت به خانه به Mohammadpur هند انار سینگ شده است کار بر روی پدر خود شش هکتار طرح برای کمک به برداشت محصول گندم برای flatbread.

انار کفش هنوز شکسته زمانی که او در راس به پدرش شش هکتار طرح برای کمک به برداشت محصول گندم برای flatbread. همراه با نهایی کش عدس و چند کیلوگرم از دولت صادر برنج آن را تنها مواد غذایی است. بدون انار درآمد مفاد بودند رو به کاهش.

همه آنها در آنجا ماند و در پدرش سه اتاق خانه بدون توالت و یا برق تنها چند ساعت در روز است. با دمای بالاتر از 100 درجه بیشتر خواب بر روی پشت بام.

این بیماری همه گیر در هند بود شتاب با بیش از 1500 نفر در روز است. Manoj و انار بنابراین مصمم به صعود از فقر روستایی می تواند احساس جای پای خود را در حال رشد شکننده تر.

انار آثار در این زمینه در Mohammadpur.

عناصری از یک آجر کوره در نزدیکی Mohammadpur. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

انار آثار در این زمینه در Mohammadpur. عناصری از یک آجر کوره در نزدیکی Mohammadpur. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

آنها به نام بازگشت به دهلی نو هر روز برای دیدن زمانی که آنها می تواند به شغل خود بازگشت. انار مجبور به قرض گرفتن پدر خود گوشی بعد از 3 سال به طور تصادفی کاهش یافته خود را در یک سطل آب.

او هنوز هم بدهکار پرداخت از کار خود را در هتل اما پیمانکار گفت: این مستند ساخته شده آن را غیر ممکن است برای سپرده کردن پول در بانک. بنابراین انار نشده بود پرداخت اجاره خود را برای دهلی نو اتاق برای دو ماه, و او می دانست که او نزدیک به از دست دادن آن.

مشغول به کار در زمینه های سمت چپ او درد و صرف و او مطمئن بود که او تا به انجام دیگر دستی ایجاد کرد کار مانند شکستن آجر. اما او گفت: “آن روز ممکن است دور.”

مادرید, مارس 25

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 2,890,259

آن را طولانی نیست قبل از این بیماری همه گیر outran اسپانیا توانایی با خیال راحت محافظت از کسانی که مبارزه با آن است. مقامات اروپایی گزارش داد که کارگران بهداشت و درمان اختصاص 20 درصد از موارد جدید در اسپانیا. کارکنان بیمارستان سرزنش رو به رشد کمبود دنده محافظ.

در ماریا بیمارستان مدیران گفت: او را به شروع به صرفه جویی بالا-قدرت FFP3 ماسک برای درمان بسیاری از بیماران مسری. سپس به زودی پس از او دستور به استفاده از ضعیف ماسک برای همه موارد. چند روز وجود نداشت جدید ماسک در همه.

در تلویزیون ماریا را دیدم شبانه تشویق در سراسر اسپانیا برای پزشکان و پرستاران. اما نبود حمایت عمل است. او و همکاران او بودند به همه آنها بدون اینکه فراهم شده ترین حمایت های اساسی است. تلویزیون نیز پخش تصاویر از پرستاران پوشیدن کیسه زباله به دلیل حفاظتی مناسب اجرا کرده بود.

“ما احساس می کنیم به طور کامل رها شده,” او گفت:. “بسیاری از مردم ما با مرگ است.”

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

ممکن است

بوداپست, آوریل 3

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 3,513,207

گوش دادن

Csenga بودی, 11, حضور, کلاس ریاضی از اتاق او در ماه مه. مدرسه اش روشن به آموزش از راه دور در ماه مارس است.

نایروبی, مه 6

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 3,759,295

Hyrine هدایت راه خود را از طریق کوچه خارج از خانه اش در کیبرا. (سارا Waiswa برای واشنگتن پست)

در مجموع عفونت در کنیا هنوز نسبتا متوسط اما یک بخش از شهر شناخته شده بود به عنوان یک رشد نقطه داغ. دولت آن را در زیر مجموع مستند. Hyrine ساخت و ساز کار رفته بود.

برای کمک به او از یک خانواده از کلیسا او را به او برخی از آرد. یکی دیگر از congregant گفت که او می تواند انتخاب کنید اسفناج را در باغ خود را. Hyrine تجزیه این مواد غذایی را با دقت تصمیم گیری زمانی که به وعده های غذایی پرش.

بیشتر ominously, Hyrine دیگر نمی تواند خرید اچ آی وی پزشکی است. این بیمارستان که در آن او بود ثبت نام برای دریافت آن را اجرا کرده بود به دلیل اختلال در عرضه ناشی از این بیماری همه گیر. چرا که او نمی تواند استطاعت به پرداخت برجسته لایحه بیمارستان حاضر به انتقال پرونده او را به یک کلینیک دیگر که ممکن است در طب.

“مادر من است که در واقع در مواجهه با بسیاری از چالش ها بودن که مادر من HIV مثبت است.”

– دانیل

حتی پس از آن, او را در مواجهه با یک انتخاب بین سلامت او و خانواده اش است.

“اگر من صادق بودن حتی اگر آنها تا به حال آن را در انبار, من می خواهم که برای جلوگیری از خرید مواد غذایی به منظور آن را ندارند” او گفت:.

Rio de Janeiro, مارس 11

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 4,176,020

رافائلا قرار می دهد او جوانترین دختر, Ana Beatriz به خواب در خانه خود در ریو دو ژانیرو. (ماریا مگدلنا Arrellaga برای واشنگتن پست)

رافائلا می تواند احساس مرگ و ناامیدی بسته شدن در. تعداد موارد در برزیل تا به حال نزدیک به دو برابر و در طول 11 روز اول ماه مه و دو خواهد بود دوباره توسط پایان ماه ترک حدود 30000 نفر کشته شدند.

یکی از رافائلا همسایگان Timothy Gomes, درگذشت, در هفته دوم ماه مه.

سپس چند روز بعد او در نگاه تلفن خود را. او متوقف شد و خیره شد و نمی خواهم به این باور متن: Momma Carlona مرده بود. پس از حدود یک هفته در بیمارستان, او تا به حال در برابر ویروس. وزن او مشکلات قلبی و مشکل تنفسی ساخته شده بود او آسان خوانده شده را علامت.

“Carlona آمد به نجات من وقتی که من به آن نیاز” رافائلا گفت: با کسل کننده غم و اندوه. او گفت: او را به یاد داشته باشید Momma Carlona “با لبخند و شادی مسری.”

کارتل شات کردن آتش به افتخار محله آیکون. اما با گرسنگی به وسیله favela آن امکان پذیر نیست برای رافائلا را بعد از کار به سوگواری.

“We can’t stop” رافائلا گفت wearily. “او نمی خواست ما را.”

Rio de Janeiro, مارس 13

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 4,344,370
“زمانی که من وارد [صفحه اصلی] من لباس کردن زمان دوش به آغوش و بوسه و شیر دختر من است.”

– رافائلا

هنگ کنگ May 13

گوش دادن

کارن ییپ یک بازیگر مجبور به پیدا کردن کار در خارج از تئاتر که coronavirus بسته درهای خود را باعث می شود غرفه برای آینده یوتیوب نشان می دهد بشود نسبت به کودکان است.

کارن کشیده, نایلون, رشته ها از چکیدن رنگ سیاه و سفید. آنها را کامل عروسک خیمه شب بازی ، پس از چهار ماه, تئاتر, زندگی, تکان دهنده, مرتب کردن بر اساس. Ka-chun شد تمرین نشان می دهد که خواهد بدون پرداخت حقوق و دستمزد و بازی به یک خانه با هر صندلی خالی.

هنگ کنگ شد و به تدریج شل شدن تا اجازه می دهد کمی بزرگتر مجامع عمومی و برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس توسط پایان ماه.

کارن انجام در یک فیلم برداری نمایش عروسکی سایه ای در هنگ کنگ.

کارن انجام در یک فیلم برداری سایه نشان می دهد. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن انجام در یک فیلم برداری نمایش عروسکی سایه ای در هنگ کنگ. کارن انجام در یک فیلم برداری سایه نشان می دهد. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن و Ka-چون هنوز ضد عفونی وسایل نقلیه. اما هر شب او با عجله به ایجاد غرفه و یا تمرین آینده او کودکان را نشان می دهد. او در اواخر شب با او کوچک, درام, گروه تئاتر. او امضا برای از نو خلق صحنه های یک فیلم مستند در سال 1989 تظاهرات در پکن میدان تیان آن من به طرز وحشیانه ای سرکوب توسط دولت چین.

در هنگ کنگ بازگشت به حالت عادی به معنای مقابله با پکن در حال رشد سایه. معترضان را به خیابان ها بعد از آن در ماه برای اولین بار. اما با استناد به coronavirus نگرانی مقامات را ممنوع کرده بود سالانه ژوئن بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من. کارن می ترسید آنها ممکن است زنده ماندن همه گیر تنها به از دست دادن آزادی خود را.

Mohammadpur, مارس 16

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 4,629,637

گوش دادن

انار سینگ تماشای تلویزیون در شب در روستای خود در Mohammadpur و هند در ژوئن 9.

انار وحشت زده بود و با خطرات ناشی از این بیماری همه گیر اما او می دانست که آینده خود را وابسته به محور زندگی او شده است می خواهم ساختمان در دهلی و او بی تاب.

این ویروس در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. در دهلی نو وجود داشته است چندین عفونت در خیابان که در آن انار و Manoj تا به حال زندگی می کردند. اوتار پرادش بود مهر و موم شده مرز خود را با سرمایه است. انار پدر و همسرم خواست او را به ماندن قرار داده است.

نایروبی, مارس 19

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 4,892,854

گوش دادن

دانیل Hyrine Auma میتا قدیمی ترین کودک فیلم برداری شده در مارس 19 مادرش راه رفتن در اطراف نایروبی در جستجوی کار.

مادرید, مارس 25

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 5,490,388

گوش دادن

اسپانیا در اولین روز از مرحله 1 مارس 25 است که اجازه دانا Knowles به بازگشایی صندلی در فضای باز برای مشتریان در کوکی آزمایشگاه.

مادرید, مارس 26

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 5,582,910

ماریا شروع پرستاری شیفت در Gregorio marañón را در بیمارستان در مادرید. (جیمز Rajotte برای واشنگتن پست)

پس از یک مبارزه طولانی اسپانیا تبدیل شده بود گوشه. این کشور روزانه مرگ و میر کاهش یافته بود زیر صد برای اولین بار در دو ماه.

ماریا بیمارستان mothballed coronavirus واحد و فرستاده او را به خود انتساب در عروق کرونر, مراقبت از.

“آن را به خوبی برای دیدن که ما در حال بازگشت به حالت عادی دوباره.”

– ماریا

اما آن را سخت برای ماریا به آن اجازه دهید بروید: بالا-سرعت و شدت این ساعت دست و پنجه نرم کردن با مرگ و زندگی سنگر رفاقت. او مهر توسط بار او و همکارانش صف راهرو به هیجان تحسین یک بازمانده از خروج از انزوا واحد و مختصر مکث به سرند کسانی که هرگز نمی خواهد.

اسپانیا اجازه داده بود که برخی از غیر ضروری کارگران بازگشت به کار و گروه تا 10 اجازه داده شد برای پیاده روی و ورزش با هم. اما آن را نامطلوب برای ماریا برای دیدن بسیاری از مردم بسته بندی کافی نت ها و پیاده رو.

“ما زندگی ما در حال نگه دارید و سپس مردم را فراموش کرده ام آنچه که ما از طریق رفت,” او گفت:.

او خشمگین. او را دیدم قوانین به عنوان یک خط نازک از شن برگزاری بازگشت موج دوم.

بوداپست, مارس 30

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 6,053,134

گوش دادن

پست قرنطینه این Bodis ساخته شده یک سفر به پچ دو ساعت در جنوب بوداپست دیدار با دختران خود پدربزرگ و مادربزرگ. اینجا باغ خانواده با هم.

هفت روز نورد متوسط روزانه موارد گزارش شده در سراسر جهان

چرخش

ژوئن

بوداپست, ژوئن 1

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 6,256,493

Tamas بودی با او Csenge و Hanga در دریاچه Balaton در یک خانواده مراجعه به Zamardi, مجارستان. (Icco استیلر برای واشنگتن پست)

به عنوان سال با نزدیک شدن به آن علامت نیمه راه و گزارش مرگ و میر در سراسر جهان نزدیک به نیم میلیون جهانی موج تورم به ارتفاعات بی سابقه ای در آمریکای لاتین و جنوب آسیا و ایالات متحده حتی به عنوان آن را همچنان به عقب رفتن در بخش هایی از آسیا و اروپا است.

در مجارستان یک تعطیلات تابستان در حال حاضر به نظر می رسید ممکن است Tamas شروع به برنامه ریزی سفر به پدربزرگ و مادربزرگ و اردوگاه ها در صفحات گسترده اکسل. آنها حتی بمب تعطیلات در کرواسی یا صربستان.

ویروس ترس پژمرده از عناوین و Bodis’ روال. Tamas’ مادر آمد برای کمک به بچه ها و خرید; او بسیار مطمئن شوید که او نمی ضد عفونی تولید در همه. آنها تا به حال خود را در اولین وعده غذایی خود را در یک محلی مسافرخانه.

دولت اعلام کرد قصد دارد برای لغو این قانون اضطراری دادن وزیر گسترش قدرت. اما Tamas بود نگران تر از همیشه ترس این ممکن است در واقع مهار آنها را در.

دلار هنگ کنگ 7 ژوئن

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 6,993,970

کارن و جیمسون راه رفتن به یک تاکسی در نزدیکی خانه خود در شا تین. (لورل چور برای واشنگتن پست)

کارن در نهایت یک هفته زمانی که او صرف هر روز تهیه و پخش و عروسک بدون ضد عفونی یک اتوبوس واحد.

او در تعقیب یک طبقه متوسط زندگی هنری که در حال حاضر به نظر می رسید تهدید کمتر coronavirus از محکم کردن محدودیت های اعمال شده توسط پکن از جمله امنیت ملی قانون است که در میان چیزهای دیگر, خواهد, اجازه, چینی, سازمان های امنیتی کار در این شهرستان است.

کارن هرگز به او بگویید که پدر در مورد او کار تمیز کردن اتوبوس و او برنامه ریزی شده برای حفظ در نظر گرفتن یک شیفت در هفته است. او می خواست به مطمئن شوید که او می تواند اگر اپیدمی بازگشت و او ارزش آنچه او آموخته بود از استقامت. “من فکر می کنم من به دست آورده اند چیزی,” او گفت:. او نوظهور قدرت خود می تواند کمک به مقاومت در برابر چین را تهدید.

گوش دادن

کارن ییپ فیلم برداری خودش و همکارانش در محل کار خود در هنگ کنگ در تاریخ 8 ژوئن.

مادرید, ژوئن 12

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 7,621,346

ماریا کمک می کند تا مادر او دانا در کسب و کار خانوادگی در یک روز از پرستاری است. (جیمز Rajotte برای واشنگتن پست)

ماریا مدیران به او یک ماه مرخصی را برای همه اضافه کاری او کار کرده بود. قبل از مصرف کردن او پیوست و چند تن از همکاران او برای یک آبجو در نزدیکی بیمارستان. آنها هنوز هم leery و جمع آوری شکست تا به سرعت.

او همچنین به جشن خواهرش فارغ التحصیلی دبیرستان با چند تن از دوستان او. آنها تماشای آنلاین مراسم پیش بینی شده بر روی دیوار اتاق نشیمن.

گوش دادن

دانا Knowles جوانترین دختر, کارلا, جشن فارغ التحصیلی او عملا در ژوئن 11. مانند او خواهر کارلا بخواهد به دنبال یک حرفه ای در پزشکی است.

او با استقبال از بازگشت از یک زندگی عادی حتی به عنوان او قادر به فراموش کردن آنچه او دیده می شود. اگر coronavirus بودند به بازگشت او گفت که او آماده بود تا چهره آن را مانند یک کهنه. “من فکر می کنم این به من سخت تر در برخی از راه.”

نایروبی, ژوئن 13

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 7,755,445

جهانی موج را ترک کرده است خانواده ها در سراسر جهان برای همیشه مشخص شده توسط سویه از عدم قطعیت و درد مستند با بیماری و مرگ است. اما آن را تا به سقوط بر جوامع خود را با نیروی برابر است. برای غنی جاده ها شده است که اغلب واضح تر. برای کسانی که در زمینهای پست از فقر موج اتحاد چپ ماندگار تر ویرانی.

در کنیا این بیماری همه گیر در ادامه به مطبوعات در Hyrine. او فقیرنشین کیبرا شد گزارش صدها نفر از عفونت های جدید و تبدیل شده بود مترادف با کروناویروس در سراسر شهرستان.

Hyrine و او پنج فرزند در حال حاضر انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن تنگ زیستن از طریق پایان سال اولین که دانیل مدرسه شبانه روزی خواهد بازگشایی شده است. مگر اینکه آنها اخراج شد قبل از آن. آنها سه ماه پشت در اجاره.

یک پرستار اداره تزریق به Hyrine در یک کلینیک در نایروبی. (سارا Waiswa برای واشنگتن پست)

Hyrine شد و در حال حاضر بیمار است و قادر به کار. دکتر تشخیص داده و او را با عفونت دستگاه ادراری شایع در محله های فقیرنشین نایروبی که در آن زنان اغلب به اشتراک گذاشتن یک گلدان برای جلوگیری از پرداخت پول برای سکس در توالت. “من نمی تواند درمان شما تا زمانی که شما پرداخت,” دکتر گفت:. که بیشتر التماس و بیشتر شرم آور است.

بدون Hyrine دانش پسرش مایکل, 13 شده بود گرفتن پول از کشورهای همسایه برای مواد غذایی و هزینه های دروغ و وعده داده است که مادر خود را خواهد آن را بازگشت. وقتی که دانیل متوجه دو پسر به ضربات.

یک بار تنگ اوراق قرضه خانواده بودند و چیز ساییده شده. رژیم غذایی خود را در زمان حال شده است کاهش می یابد به جز کلم. بین بیماری او از دست رفته او را ضد ویروسی meds و تحقیر از گدایی زندگی خود را بار دیگر frighteningly به مخاطره انداخته است.

Rio de Janeiro, ژوئن 25

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 9,583,608

رافائلا می رسد به خانه از محل کار به او پسر عمو و برادرزاده در ریو دو ژانیرو. (ماریا مگدلنا Arrellaga برای واشنگتن پست)

مرگ و میر همچنان افزایش می یابد به عنوان برزیل شد جدید کانون اپیدمی جهانی بیش از بیش از یک میلیون موارد گزارش شده.

در عین حال در سراسر رافائلا بودند کسانی که تا به حال هیچ چاره ای جز سرمایه گذاری و به دنبال کار. مغازه ها و کافه ها بازگشایی شد. اما این خطرات به نظر می رسید بیش از حد بزرگ است. “هنگامی که من به نوبه خود در تلویزیون من و مقیاس مشکل من نگران” او گفت:.

او احساس دیوار بسته شدن در به دام افتاده در یک شغل مرتبط با کارتل که او را وحشت زده بیشتر در همه زمان ها به عنوان مواد مخدر خریداران رخنه کرد به محله ها و تنش هایش در اعتراض به افزایش بیکاری و گرسنگی است.

دهلی نو ژوئن 29

کل موارد شناخته شده در سراسر جهان: 10,273,510
“بهتر است به ماندن در خانه [کرد] و به سادگی زندگی می کنند.”

– انار سینگ

سه هفته پس از هند شروع بازگشایی به عنوان مستند محدودیت کاسته coronavirus عفونت صعودی شد. کشور بود که با اضافه کردن بیش از 10 ، 000 موارد گزارش شده را هر روز سریع تر از هر نقطه روی زمین اما برزیل و ایالات متحده است.

Manoj به دهلی بازگشت و روزها را صرف راه رفتن در میان توقیف کارخانه ها به دنبال اشتغال است. حتی فروشگاه استفاده می شود که به او اجازه خرید عدس اعتباری بسته شد.

Manoj فکر نوردی بازگشت به روستا و اما انار بود بدون داشتن شانس بیشتری وجود دارد. کارفرمای خود را به حال سپرده 26 دلار از دستمزد است. انار صرف بیشتر از آن را در مواد غذایی, کفش های جدید و اسهال دارو برای دختر خود. او تلف $5 بر روی تلفن همراه تعمیرات است که کار نمی کند.

در ژوئن سوزان بعد از ظهر انار طبقه بندی شده اند از طریق آنچه که باقی مانده بود از زندگی او یک بار می دانستند و متوجه شدم دیگر پول برای دختر خود هزینه های مدرسه. رفته بودند که او روشن و چشم انداز کار او مطلوب زناشویی چشم انداز. آنقدر وعده شسته.

“این بیماری را نابود کرده است همه چیز” انار گفت. “نه فقط زندگی ما بلکه آینده فرزندان ما است.”

Manoj سر خود را به طور موقت اجاره در Noida در هند. (Saumya Khandelwal برای واشنگتن پست)

اورشلیم رئیس دفتر استیو هندریکس نوشته شده برای فقط در مورد هر بخش از این مقاله پس از آمدن به واشنگتن پست 20 سال پیش گزارش از خاورمیانه و اروپا و آفریقا و آسیا و بسیاری از گوشه و کنار ایالات متحده است.

Shibani Mahtani است که در جنوب شرقی آسیا خبرنگار واشنگتن پست, پوشش کشورهایی است که شامل فیلیپین و میانمار و تایلند و اندونزی. او پیوست این پست و میز خارجی در سال 2018 پس از هفت سال به عنوان یک خبرنگار وال استریت ژورنال در آسیای جنوب شرقی و بعد از آن در شیکاگو جایی که او تحت پوشش میانه.

Niha Masih مستقر در هند خبرنگار واشنگتن پست مستقر در دهلی نو است. قبل از پیوستن به این پست در سال 2019 او گزارش داد در سیاست جنگ و بنیادگرایی مذهبی در هند برای رادیو فردا و تلویزیون دهلی نو (NDTV).

Loveday موریس است واشنگتن پست برلین دفتر رئیس. او قبلا مستقر در اورشلیم بغداد و بیروت برای این پست.

مارینا لپس شد یک خبرنگار مستقر در برزیل برای واشنگتن پست. قبل از پیوستن به مقاله او گزارش ایسنا در موزامبیک نیویورک و واشنگتن است. او در سمت چپ پست در ماه ژوئن سال 2020 است.

حداکثر Bearak است واشنگتن پست نایروبی دفتر رئیس. قبلا او گزارش از افغانستان و بنگلادش و هند و سومالی و واشنگتن برای پست زیر نانامی به بازی در دهلی نو و بمبئی گزارش نیویورک تایمز ،

هری Stevens پیوست واشنگتن پست به عنوان یک گرافیک خبرنگار در سال 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de