شهردار سئول در بر داشت مرده در میان آزار و اذیت ادعای پلیس می گویند

Lee Jin-Man AP

پارک برنده-به زودی کمپین در ماه ژوئن 2014 برای شهردار سئول.

سئول — شهردار کره جنوبی پایتخت سئول مرده پیدا شد جمعه پس از وزیر امور خارجه خود را متهم او را از آزار و اذیت جنسی پیش از آن در هفته, پلیس گفت:.

سئول پلیس رسمی چوی Ik-soo به خبرنگاران گفت: روز شنبه بود که هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در مرگ شهردار, Park Won-به زودی. بدن خود را داشت در تپه در شمال سئول اوایل جمعه ساعت پس از دختر خود را گزارش دادند او گم شده است.

او به پلیس گفت که پدرش در سمت چپ “را-مانند پیام” قبل از خروج از خانه پنج شنبه, کره جنوبی semiofficial Yonhap News Agency گزارش با استناد به ناشناس منبع پلیس.

پارک رفت از دست رفته یک روز پس از یکی از شاگردان سابق دبیران به طور رسمی متهم او را از اذیت و آزار او با توجه به گزارش رسانه های محلی. عمده کره جنوبی پخش SBS گزارش در اواخر روز پنجشنبه که یک زن که مشغول به کار به عنوان پارک وزیر پس از 2017 گفت که او رنج می برد از تکرار حوادث آزار و اذیت جنسی توسط او.

چوی پلیس رسمی تایید کرد که آزار و اذیت جنسی شکایت علیه شهردار شنبه است اما به جزئیات بیشتر در این مورد است.

[سئول شهردار صریح لیبرال که چشم ریاست جمهوری]

پارک بود بالا مشخصات حامی #MeToo جنبش در کره جنوبی و به عنوان یک وکیل در 1990s برنده یکی از کره جنوبی اولین موارد آزار و اذیت جنسی.

صدها پلیس و ماموران آتش با کمک هواپیماهای بدون سرنشین و معتاد به انفیه سگ جستجو برای ساعت برای گم شهردار سئول را پر از تپه Seongbuk محله که در آن گوشی خود سیگنال گذشته شناسایی شده است.

یکی از سگ های واقع در پارک بدن یک دنباله پیاده روی در Bugak کوه و افسران تایید شهردار هویت از طریق اموال خود را که شامل کارت های کسب و کار و لوازم التحریر.

هیچ خودکشی توجه داشت در صحنه چوی گفت. او گفت که پلیس انجام شد یک شکافی است اما به جزئیات بیشتر.

به عنوان شهردار سئول جمعیت 10 میلیون پارک در نظر گرفته شد بالقوه ریاست جمهوری امیدوار برای لیبرال ها در سال 2022 انتخابات. 64 ساله در سال 2018 شد پایتخت اولین شهردار انتخاب شود به یک سوم مدت است. او اخیرا برنده ستایش برای این شهر رویکرد تهاجمی به شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

[نظر: کره جنوبی نشان می دهد که چگونه یک دموکراسی می توانید ضرب و شتم coronavirus]

قبلا یک فعال دانشجویی پارک مشغول به کار به عنوان یک وکیل حقوق بشر و رهبری با نفوذ گروه های مدنی قبل از تبدیل شدن به شهردار. او از منتقدان نابرابری های اجتماعی و صحبت کردن در برابر این کشور محافظه کار نخبگان از جمله رئیس جمهور سابق Park Geun-hye. به عنوان شهردار سئول او پشتیبانی تظاهرات علیه رئیس جمهور سابق بیش از یک رسوایی فساد که در نهایت منجر به استیضاح.

پارک بود که یک حامی قوی از طرف به اصطلاح “آسایش” و کسانی که مجبور به کار در تجارت سکس در ژاپن را اشغال شبه جزیره کره به پایان رسید که پس از جنگ جهانی دوم است.

کره جنوبی بود که هنوز از وضعیتی وخیم از خودکشی ظاهری از یک triathlete چوی سوک-hyeon که تا به حال گزارش سوء استفاده از کادر مربیگری. دولت کره جنوبی روز دوشنبه با صدور عمومی عذرخواهی و خواستار رسیدگی به مرگ است.

کره جنوبی ماه هنگامی که داده VIP خوش آمدید در پیونگ یانگ. در حال حاضر او را مسخره کردند.

هیچ ماسک, بدون سرفه: روبات ها ممکن است فقط آنچه را که دکتر دستور داد در زمان اجتماعی فاصله

بیس بال بازگشت به کره جنوبی ارائه نوبت برای یک ورزشی-گرسنگی جهانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de