ناسا بعدی مریخ متصل به موشک قبل از جولای 30 راه اندازی

واشنگتن: ناسا مهندسین متصل اند آن مریخ به بالای موشک است که آن را به سمت سیاره سرخ به عنوان آژانس فضایی آمریکا در حال حاضر اهداف جولای 30 برای راه اندازی آن.

در روکشی از بینی مخروطی است که به حفاظت از آن در هنگام راه اندازی “پشتکار” رور و بقیه مریخ در 2020 فضاپیما — aeroshell کروز مرحله و تبار مرحله — چسبیده بودند به ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V تقویت کننده در جولای 7, ناسا گفت: در روز پنج شنبه.

“من سهم عادلانه من از فضاپیما در حال برداشته بر روی موشک” گفت: جان McNamee مدیر پروژه برای مریخ در 2020 پشتکار ماموریت مریخ نورد ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا.

“اما این یکی خاص است چرا که بسیاری از افرادی که کمک به این لحظه. به هر یک از آنها را من می خواهم بگویم ما در اینجا با هم می کنیم و آن را به مریخ”است.

با جفت گیری از فضاپیما و تقویت کننده کامل تست نهایی از این دو به طور جداگانه و به عنوان یک واحد خواهد بود در جریان ناسا گفت.

هدفمند تاریخ پرتاب این ماموریت بوده است به عقب رانده سه بار تا کنون به 20 ژوئیه پس از آن به تاریخ 22 ژوئیه و در حال حاضر به 30 جولای.

ناسا و متحد راه اندازی داد اخیرا نیز به روز شده این ماموریت را راه اندازی دوره – محدوده روز این موشک می تواند راه اندازی به منظور رسیدن به مریخ است.

آن را در حال حاضر دهانه از 30 جولای تا آگوست 15.

راه اندازی دوره باز تغییر از 17 جولای تا 30 با توجه به راه اندازی خودرو پردازش تاخیر در آماده سازی برای فضاپیما همسر عملیات.

چهار روز نیز اضافه شده که قبلا تعیین شده مرداد 11 پایان از راه اندازی دوره است.

ناسا و ایالات داد راه اندازی پرواز تیم قادر به ارائه اضافی آن روز پس از نهایی وزن هر دو فضاپیما و راه اندازی خودرو در دسترس اجازه می دهد آنها را به دقت محاسبه سوخت موجود برای دریافت پشتکار در راه خود را.

بدون توجه به آنچه بعد پشتکار آسانسور در طول آن 30 جولای تا آگوست 15, راه اندازی, دوره, آن را به زمین در مریخ’ Jezero دهانه در فوریه 18, 2021. ناسا گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net