Jagga ردی ضربه شلاق در Harish رائو

حیدرآباد: کنگره حزب MLA T . Jagga ردی امروز شدت انتقاد کرد در دولت وزیر دارایی T. Harish رائو و ادعا شده که وزیر بود و غفلت خود را اتخاذ شهر سنگرددی. از او پرسید: وزیر اگر او تا به حال به تصویب منطقه برای اطمینان از مرگ و میر ناشی از آن مردم است.

او ادعا کرد که TRS رهبری دولت تبدیل شد مسئول مرگ مردم بی گناه از دولت است. او این اظهارات انتقادی پس از مرگ مشکوک سنگرددی معامله گران انجمن رئیس جمهور سوری پس از درد و رنج ایست قلبی.

او گفته است که هنوز مشخص نیست اگر قربانی درگذشت به دلیل ایست قلبی از توجه به Covid 19 ویروس. او ادعا کرد که بیمارستان های خصوصی نیست اعتراف قربانی هنگامی که اعضای خانواده خود را با نزدیک شدن آنها و اضافه کرد که او تا به حال گذشته خود را در حالی که منتقل شده به بیمارستان دولتی.

او ادعا کرد که بیمارستان دولتی سرپرست به او گفت که آن را نمی ممکن است به انجام Covid 19 آزمایشات تشخیص در بدن مرده از قربانیان. او ادعا کرد که سنگرددی شهر بیمارستان ندارد هر پایه تسهیلات. او گفت که او به تعویق انداختن خود deeksha برنامه ریزی شده برگزار می شود در روز شنبه به علت مرگ سوری و addd که او را اعلام تازه در طول تاریخ دو بعدی به سه روز

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de