Instagram راه اندازی قرقره در حیدرآباد

حیدرآباد: Instagram امروز اعلام کرد که تمدید تست از قرقره های جدید پشتیبانی از فرمت های تصویری به هند است. Jahnavi Dasetty (Mahathalli) و سامانتا Akkineni را تبدیل به دو نفر از افرادی که برای اولین بار در هند از حیدرآباد به پست ها در این قالب است. قرقره ارائه می دهد یک راه جدید برای ایجاد و به اشتراک گذاری فیلم کوتاه در Instagram با هدف بازتعریف آینده سرگرمی بر روی پلت فرم.

با بیش از یک میلیارد نفر در سطح جهان Instagram توسط مردم مورد استفاده برای بیان خود را در سراسر بسیاری از سطوح – اس, داستان, IGTV و زندگی می کنند. با قرقره مردم میتوانند احساسات خود را در حالی که سرگرم کننده دیگران می شود آن را تلاش سرگرم کننده رقص جدید و یا گسترش پیام در چیزی است که آنها در مورد مراقبت. مردم می توانید ضبط و ویرایش 15-دوم چند کلیپ تصویری با صدا و اثرات و جدید ابزار خلاق در قرقره. سپس آنها را به اشتراک گذاری آن با پیروان خود را در خوراک خود را و اگر آنها یک حساب کاربری آنها را در دسترس به طور گسترده تر Instagram جامعه از طریق فضای جدید را از طریق کشف ویژگی های.

های به قرقره در کشف معنی است که آنها ممکن است به نظر می رسد وجود دارد و قابل مشاهده برای مخاطبان بزرگتر. که بیش از حد از بیش از 50 درصد از حساب Instagram جهان بازدید در هر ماه است. قرقره در کشف ویترین سرگرم کننده انتخاب قرقره های ساخته شده توسط حساب در Instagram که ممکن است الهام بخش مردم برای ایجاد بعدی خود را در حلقه.

Ajit موهان, معاون رئیس جمهور و مدیر عامل Facebook هند گفت: “یکی از ارکان کلیدی ما Facebook هند استراتژی رها کردن بیان برای کشور است. با افزایش video مصرف در سراسر کشور و ویدئوها برای بیش از یک سوم از نوشته های بر روی پلت فرم در هند, Instagram دارای یک نقش بزرگ را به بازی. مردم در سراسر بزرگ و شهرهای کوچک از هند آمده Instagram برای بیان خود را با خیال راحت و همچنین سرگرم شود. قرقره مردم می دهد توانایی برای ایجاد فرم کوتاه با محتوای جدید و ویرایش ویدئو ابزار و خالق در صحنه جهانی.”

Jahnavi Dasetty با نام مستعار Mahathalli بودن یکی از کاربران اولیه از قرقره مشترک خود تجربه “من هیجان زده می شود در میان چند در حیدرآباد را امتحان کنید Instagram قرقره. من همیشه مشترک بسیاری از مطالب من در Instagram و در حال حاضر به نظر می رسد من می توانید ایجاد و به اشتراک گذاری خیلی بیشتر تلوگو سرگرم کننده محتوا بر روی پلت فرم. این سرگرم کننده خواهد بود!”

ویژگی شد نورد در هند اوایل این هفته و در حال حاضر استفاده شده است محبوب چهره های عمومی و سازندگان مانند سامانتا Akkineni, Hansika Motwani, Jahnavi Dasetty (Mahathalli), Nikhil Vijayendra Simha, Lavanya T Geetha Madhuri, Pragya Jaiswal, Pranitha Subhash, در میان دیگران.

در حالی که این یک آزمون Instagram متعهد به گرفتن تجربه مناسب و ادامه خواهد داد به یادگیری و ساخت به عنوان هند ایجاد می کند و سهام قرقره. برای دیدن تمام قرقره از هند در روز راه اندازی را دنبال کنید #FeelitReelit.

برای ایجاد یک حلقه:

انتخاب قرقره در پایین Instagram دوربین. شما خواهید دید انواع خلاق ابزار ویرایش در سمت چپ صفحه نمایش خود را که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد حلقه از جمله:

  • صوتی: جستجو برای یک آهنگ از Instagram کتابخانه موسیقی خود را در حلقه. شما همچنین می توانید استفاده اصلی خود را در فایل های صوتی به سادگی ضبط یک حلقه با آن
  • علیرضا اثر: را انتخاب کنید یکی از بسیاری از عوارض در ما علیرضا کتابخانه ایجاد شده توسط هر دو Instagram و سازندگان در سراسر جهان به ضبط چند کلیپ با افکت های مختلف
  • تایمر و شمارش معکوس: تنظیم تایمر برای ضبط هر یک از کلیپ های خود را رایگان به دست.
  • تراز: خط تا اشیاء را از کلیپ قبلی قبل از ضبط بعدی خود را که کمک می کند تا برای انتقال بدون درز مانند لباس تغییرات و یا اضافه کردن دوستان جدید خود را به حلقه.
  • سرعت: را انتخاب کنید به سرعت بالا و یا کم کردن بخشی از صوتی یا تصویری شما انتخاب شده است که کمک می کند تا به شما اقامت در یک ضرب و شتم و یا slow-motion فیلم ها.

به اشتراک گذاری حلقه:

با قرقره شما می توانید به اشتراک گذاشتن با پیروان خود را و ممکن است کشف بزرگ متنوع Instagram جامعه در اکتشاف.

  • اگر شما یک حساب: شما می توانید به اشتراک گذاری خود را حلقه به یک فضای اختصاص داده شده در کاوش که در آن فرصتی برای دیده می شود و کشف گسترده تر Instagram جامعه است. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری به خوراک به طوری که پیروان خود را می توانید خود را در حلقه. هنگامی که شما به اشتراک گذاری قرقره های خاص آهنگ ها, هشتگهای یا اثرات خود را حلقه نیز ممکن است ظاهر می شود در صفحات اختصاصی هر زمان که کسی که آهنگ هشتگ یا اثر.
  • اگر شما یک حساب خصوصی: شما می توانید به اشتراک گذاری به خوراک تا پیروان خود را می توانید ببینید شما حلقه
عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de