بمبی حیدرآباد و NVIDIA ایجاد مشترک هوش مصنوعی مرکز تحقیقات

حیدرآباد: انستیتو تکنولوژی هند حیدرآباد همکاری با انویدیا چند ملیتی شرکت فن آوری برای ایجاد هند برای اولین بار ‘NVIDIA AI مرکز فناوری'(NVAITC) برای سرعت بخشیدن به پژوهش در هوش مصنوعی و تجاری آن تصویب شد.

یک رویداد برگزار شد در تاریخ 9 ژوئیه به علامت شروع عملیات این مرکز. بمبی حیدرآباد در حال حاضر خانه های دو کارت گرافیک NVIDIA DGX-1TM سیستم و کارت گرافیک NVIDIA DGX 2TM سیستم اختصاص داده شده به تحقیقات انجام شده در موسسه. این NVAITC خواهد شد سرعت بخشیدن به تحقیقات برای 220 هیئت علمی در بمبی حیدرآباد است که در حال حاضر میان هند مهمترین موسسات تحقیقاتی در بیش از یک دهه به زمان آغاز آن.

برجسته مزایای قابل توجهی از این دولت از هنر تسهیلات ، BS Murty, مدیر, IIT حیدرآباد گفت:”به عنوان یک بمبی قوی اساسی پژوهشی و فناوری تمرکز انستیتو تکنولوژی هند حیدرآباد بسیار خوشحال است برای پیوستن به NVIDIA NVAITC برنامه. این ترکیب از NVIDIA با تکنولوژی پیشرو برای AI محاسبه و برخی از بهترین ذهن در کشور از بمبی حیدرآباد را همکاری برای کمک به پیدا کردن راه حل های منحصر به فرد هندی چالش های آن افزایش عملکرد محصول و یا امن تر شهرستانها. این خواهد شد در ساخت قوی AI قابلیت های بمبی حیدرآباد ساخته شده است, از جمله کشور B. Tech در برنامه AI.”

این همکاری بین بمبی حیدرآباد و NVIDIA را به تمرکز بر روی پیشرفت هوش مصنوعی تحقیقاتی در زمینه کشاورزی و شهرهای هوشمند علاوه بر درک زبان. پروژه هایی که گرفته خواهد شد تا شامل افزایش عملکرد محصول با استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعی و استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر راه حل های به پشتیبانی امن تر از سیستم های حمل و نقل و راه های بهتر مدیریت ترافیک, در میان دیگران.

صحبت در مورد این همکاری آقای Vishal Dhupar مدیر عامل برای NVIDIA جنوب آسیا گفت: “NVIDIA است تأمین AI انقلاب در سراسر پژوهش امکانات در همه جا. همکاری ما با بمبی حیدرآباد خواهد شد سرعت بخشیدن به تحقیقات هوش مصنوعی و کمک به ایجاد راه حل های نوآورانه به دنیای واقعی چالش است.”

این NVAITC نشان دهنده گام دیگری در NVIDIA همکاری در درون دولت از Telangana. دولت به تازگی اعلام کرد در سال 2020 به عنوان ‘سال AI’ با هدف ایجاد حیدرآباد میان بالا 25 جهانی AI نوآوری هاب. NVIDIA در حال حاضر یک شریک به دولت Telangana در این تلاش است.

یک تکنولوژی جلسه با تمرکز بر موضوعات زیردر تاریخ 9 ژوئیه نیز برگزار می شود:

Ø چه AI ظروف? چرا ما باید از آنها استفاده کنید ؟

Ø من است, مدل بهینه سازی شده و سازگار? درک چگونه به مشخصات AI مدل.

Ø آنچه مخلوط شده است-دقیق? چگونه از آن است که یکپارچه به cuDNN و AI چارچوب مانند PyTorch?

Ø تانسور هسته و چگونه آخرین AI چارچوب استفاده از تخصصی هسته ای به عملکرد بیشتر

Ø چگونه مدل خود را آماده برای استقرار? TensorRT. توسط NVAITC هند – Deepshikha, Bharatkumar

آن را نیز باید اشاره کرد بمبی حیدرآباد در هند اولین موسسه آموزشی به ارائه چنین کامل B. Tech. برنامه AI و احتمال سوم موسسه در سطح جهان به ارائه کامل B. Tech. برنامه هوش مصنوعی در سال تحصیلی 2019-20.

بمبی حیدرآباد همچنین دارای یک بخش از هوش مصنوعی ارائه می دهد که B. Tech., M. Tech. و متفاوت جزئی برنامه در AI علاوه بر انجام برش لبه R & D است که به شدت در هم پیچیده با دانشگاهیان.ماموریت AI گروه است که برای تولید دانش آموزان با صدای درک از مبانی تئوری و تمرین های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را قادر می سازد آنها را برای تبدیل شدن به رهبران در صنعت و دانشگاه در سراسر کشور و همچنین در سطح بین المللی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de