دختر می گوید: او به دروغ پلیس در مورد ارائه نادرست بهانه برای مرد متهم به قتل 81 ساله

دختر نوادا مرد در دادگاه به اتهام خفه کردن یک زن 81 ساله در نیوپورت بیچ مرد در حال حاضر می گوید: او به دروغ کارآگاهان در مورد ارائه پدرش جعلی بهانه برای شب قتل.

جدید شهادت توسط آنتونی توماس گارسیا دختر بالغ به نظر می رسد برای تقویت ادعای دفاع از خود وکیل است که گارسیا نیست حتی در زمانی که دولت Abelardo لوپز Estacion کشته شد در آوریل. 11, 2015.

اما تغییر ناگهانی سامانتا گارسیا داستان – که در تضاد کامل به قبلی مصاحبه با پلیس و شهادت تحت سوگند در دادگاه قبل از جلسات به رهبری یک دادستان به سوال که آیا دختر در حال حاضر دروغ گفتن به منظور حفاظت از او ،

معاون دادستان منطقه ویتنی Bokosky مدعی است که گارسیا سوار از شهرستان کرسن سیتی به نیوپورت بیچ وارد یک خانه در حالی که Estacion خواب رفته بود و پس از آن رخ داد خفه شده و خفه Estacion قبل از رانندگی به نوادا است.

در هنگام شهادت در روز چهارشنبه و پنج شنبه, گارسیا, دختر, سامانتا گارسیا اذعان کرد که او قبلا گفته کارآگاهان که پدر او را ترک کرده بود تلفن همراه خود را با او در کرسن سیتی شب قتل به طوری که او می تواند انجام یک متن جعلی مکالمه بین دو نفر از آنها را به او ارائه یک بهانه. او همچنین اعتراف کرد به گفتن همان داستان تحت سوگند در طول یک جلسه مقدماتی که در آن یک قاضی تصمیم وجود شواهد کافی برای این مورد اقدام به محاکمه.

دختر در حال حاضر می گوید که داستان یک دروغ انکار است که او تا به حال او را پدر تلفن در اختیار او شب Estacion مرگ و گفت: او به ملاقات با پدرش در شهرستان کرسن سیتی پس از نیمه شب. اگر گارسیا انجام شده در کشتن او را داشته اند و یا در ساحل نیوپورت و یا در حمل و نقل به و یا از شهر که در آن زمان.

تحت بازجویی توسط دادستان این دختر گفت که او احساس تحت فشار توسط کارآگاهان گفت: “او در پاسخ دادن به آنها چه او بر این باور بودند که می خواستم بشنوم.

“آنها را نگه داشته و به من گفتن او این” سامانتا گارسیا گفت. “آنها را نگه داشته و به من گفتن که من که قرار بود برای رفتن به زندان است. من نمی خواهم برای رفتن به زندان است.”

“پس به اقامت در خارج از زندان شما آمد تا با یک دروغ است که رسالت هر دو پدر خود را و شما در یک جرم و جنایت ؟” دادستان خواسته است.

“بله” پدر پاسخ داد. “من فقط می خواستم به خانه بروم.”

آنتونی گارسیا 61 است که متهم به قتل Estacion برای به دست آوردن مالی. Bokosky در افتتاح این دادگاه گفت: هیئت منصفه که قبل از Estacion مرگ گارسیا گفته بود دیگران که او می خواست برای کشتن Estacion.

گارسیا وکیل Alisha Montoro مقابله که هیچ اثر انگشت شاهدان عینی و یا نظارت تصویری روابط گارسیا – چه کسی او را به عنوان یک غیر خشونت آمیز مرد خانواده – به صحنه Estacion کشته شدند.

چقدر شهادت در دادگاه متمرکز شده زشت مبارزه با بیش از املاک و Estacion را Dortha بره که در حال مرگ از سرطان ترمینال و مبتلا به زوال عقل در زمان Estacion را به اتهام قتل. گارسیا دوست دختر سابق, که همچنین مادر یکی از گارسیا, کودکان, یک نوه بره.

خود ساخته شده که متعلق به یک خانه در ساحل نیوپورت و با ارزش اجاره املاک در سن کلمنت و کوستا مسا, بره, تا به حال زندگی می کردند با Estacion برای بیش از 20 سال ازدواج با او را مدت کوتاهی قبل از مرگ او.

بره اعتماد اصلاح شده است به طوری که اگر او قبل از Estacion در نیوپورت بیچ خانه را به بره دختر اجاره خواص به Estacion. اما بره خانواده معتقد Estacion شد سوء استفاده از بره و گرفته بود او را به دور از Estacion.

ساعت قبل از Estacion کشته شد یک قاضی تاخیر در تصمیم گیری در یک سفارش ضابط موقت که مانع Estacion از تماس با گوشت بره و لگد او را از نیوپورت بیچ صفحه اصلی.

اگر محکوم گارسیا چهره زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de