CSA گسترش همبستگی با ‘Black Lives Matter’ جنبش

ژوهانسبورگ: گسترش همبستگی برای ‘Black Lives Matter’ جنبش کریکت آفریقای جنوبی (CSA) اقدام مدیر عامل دکتر ژاک Faul گفت که ملی ورزشی بدن را با استفاده از پلت فرم آن به آموزش و گوش دادن به دیگران در همه اشکال تبعیض.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. به عنوان ورزشی ملی بدن به نمایندگی از بیش از 56 میلیون آفریقای جنوبی و با موقعیت ممتاز از داشتن یک پلت فرم به عنوان بزرگ به عنوان ما آن است که از اهمیت حیاتی است که ما با استفاده از صدای ما به آموزش و گوش دادن به دیگران در مورد موضوعات مربوط به همه اشکال تبعیض” Faul در بیانیه ای گفت.

CSA تاسیس شد در اصول غیر racialism و گنجاندن در وحدت است. چشم انداز CSA برای تبدیل شدن به واقعا ورزش ملی برندگان پشتیبانی شده توسط اکثر می یابد رزونانس در اخلاق “Black Lives Matter” طبق بیانیه.

در طول روز بین المللی نلسون ماندلا جشن در جولای 18, CSA را بیشتر گسترش پیام ضد نژادپرستی از طریق پل مبارزات انتخاباتی.

“ما همچنین صحبت کردن در برابر تمام اشکال خشونت و به ویژه معضل است که خشونت مبتنی بر جنسیت و مختلف دیگر باعث می شود که از اهمیت به جامعه ما و سازمان” اقدام مدیر عامل شرکت به این نتیجه رسیدند.
روز چهارشنبه انگلستان و غرب هند کریکت در زمان زانو برای نشان دادن همبستگی خود را در برابر نژاد پرستی و حمایت از ‘Black Lives Matter’ جنبش قبل از شروع آزمون برای اولین بار از سه سری بازی در Ageas کاسه.

قبل از این سه بازی سری تست هر دو در انگلستان و غرب هند در حال حاضر اعلام کرد که آنها خواهد بود ورزشی ‘Black Lives Matter’ آرم خود کشباف برای نشان دادن حمایت با ضد نژاد پرستی جنبش است.

“سیاه زندگی از ماده” جنبش به دست آورده حرکت پس از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید پس از یک افسر پلیس بعد از شناسایی به عنوان درک چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن به عنوان پیشنهاد شده توسط ویروسی ویدئوها.

تا کنون پس از فلوید مرگ بسیاری از ورزشکاران آمده اند به صحبت در مورد تجربه خود را با نژاد پرستی.

Windies باز رودخانه Chris Gayle همچنین گفت که او تا به حال با آن مواجه نژادپرستی و افزود که این یک اسطوره است که از تهدید نژاد پرستی وجود دارد فقط در فوتبال است.
لیگ برتر از سر گرفته خود را به حالت تعلیق در فصل در ماه های ژوئن و همه تیم ها شده اند ارسال یک پیام قوی برای نشان دادن همبستگی با ‘Black Lives Matter’ جنبش است. همه تیم ها شده اند با گرفتن یک زانو برای نشان دادن حمایت خود را در حالی که لباس تمام تیم های ‘Black Lives Matter’ حک شده بر روی آنها.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de