اورنج کانتی دفاع پیام در مورد ورزش جوانان تعویق


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


شهرستان اورنج در روز پنج شنبه در دفاع از آن پیام در مورد ورزش جوانان که در سطح دبیرستان به طور ناگهانی متوقف این هفته پس از دریافت ترخیص کالا از گمرک توسط این شهرستان در 15 ژوئن.

فرانک کیم اجرایی برای اورنج کانتی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که جوانان ورزش متوقف شد بعد از California Department of Public Health اصلاح دستورالعمل.

او همچنین گفت که این شهرستان دوباره باز دو و میدانی ژوئن 15 بعد از سایر استان ها داده شد, ترخیص کالا از دولت است.

کیم ارجاع یک گزارش خبری از ساکرامنتو در اوایل این ماه که ذکر دیگر شهرستانهای استان است.

“زمانی که دولت فراهم می کند که هدایت و قدرت را به یکی از خاص شهرستان (اجازه می دهد تا تغییر اجتماعی-فاصله ورزشی جوانان)” کیم گفت: “بسیاری از ما شروع به باز کردن آن برنامه که سازگار با راهنمایی برخی از استان ها دریافت کرده بود به طور مستقیم از دولت است.

“و دولت به تازگی اصلاح شده با راهنمایی های خود را در آن پس ما دقیق و مناسب ترین چیزی بود که ما دوباره صادر مطبوعاتی و ما در حال گفتگو با وزارت آموزش و پرورش. … من ببینید این که به طور کامل باز و شفاف روند.”

The O. C. وزارت آموزش و پرورش به پایان رسید تا ارائه اخبار اولین دوشنبه.

از طریق مشاور حقوقی گروه توصیه مدارس به تعویق انداختن تابستان تمرینات بر اساس یک توضیح آن دریافت شده از وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

با وجود بالا برنامه های ورزشی مدرسه با تمرکز بر اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن متوسط چک, آنها توصیه شد که خود را اصلاح تمرینات نیست تایید شده توسط دولت است.

در حالی که O. C. وزارت آموزش و پرورش نیست و حکومت دبیرستان دو و میدانی مناطق در سراسر شهرستان به سرعت به دنبال مشاوره و شروع به خاموش کردن خود در تابستان برنامه های سه شنبه شب ،

زمان اورنج کانتی با صدور بیانیه مطبوعاتی خود گفت که ورزش جوانان شد, به تعویق افتاد, برخی از مدارس خصوصی در حال حاضر متوقف شده تمرینات خود را به عنوان به خوبی و بسیاری از شهرستان در حال حاضر می دانستم که این به روز رسانی.

“(The California Department of Public Health) دوباره نشان داد که هدایت خاص به جوانان ورزش منتشر خواهد شد در آینده” Jeffrey J. Riel مشاور عمومی برای O. C. وزارت آموزش و پرورش نوشت: به مدرسه superintendents.

“هنگامی که ایالت ارشاد منتشر شده است ما در مجموع کار با بهداشت عمومی محلی افسر به نظر جامعه محلی شرایط زمانی که اجرای این ایالت ارشاد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de