BeachLife جشنواره در ردندو بیچ لغو برای سال 2020 موکول برای سال آینده

سازمان را لغو 2020 BeachLife جشنواره اما طرح را به ردندو بیچ رویداد در 2021.

اشتباه دوم سال برنامه ریزی شده بود برای ساحلی تالاب ممکن است 1-3, 2020, اما سازمان به تعویق افتاد آن را در اواسط ماه مارس با توجه به این رمان coronavirus همه گیر برگزار شد و در اعلام تاریخ جدید. در حال حاضر اشتباه است که انتظار می رود به بازگشت مارس 21 تا 23 2021.

“ما با هدف حفظ به عنوان بسیاری از همان ترکیب به عنوان امکان پذیر است اما “اشتباه پرنیان’ باقی خواهد ماند سازگار مهم نیست که چه” کتی هنلی جشنواره مدیر بازاریابی نوشت: در یک ایمیل قبل از رسمی لغو اعلام.

کسانی که می خواهند بازپرداخت خواهد شد که 30 روز به درخواست یکی از, او گفت:.

2020 جشنواره موسیقی ترکیب شامل Steve Miller Band, Counting Crows و Ziggy و Stephen Marley به عنوان به خوبی به عنوان بن هارپر و بی گناه مجرمان Lukas Nelson & وعده واقعی, G. عشق و سس مخصوص, و ده ها تن از گروههای دیگر.

Coronavirus همه گیر است نابود کالیفرنیا کنسرت و جشنواره موسیقی میباشد. تحت فرماندار چند مرحله طرح بزرگ کنسرت ها و جشنواره ها اتفاق نمی افتد تا زمانی که یک واکسن یا درمان توسعه یافته است و ماندن در خانه سفارش برداشته شده است.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

بر خلاف جشنواره های عمده مانند Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره دلیجان کشور جشنواره موسیقی و عظیم EDM متحرک فراتر از سرزمین عجایب, اشتباه مقامات برگزار شد در اعلام تاریخ های جدید و به جای آن در زمان صبر کنید و ببینید رویکرد قبل از تغییر زمان.

“ما یک تعداد انگشت شماری از طرفداران موسیقی در تلاش برای حرکت این کاملا unchartered آب. اما وجود دارد هیچ چیز مهم تر از ایمنی از طرفداران ما. بنابراین اگر آن را طول می کشد انتظار یک سال تمام به مطمئن شوید که ما می توانید سنگ را با خیال راحت پس از آن که آنچه که ما در حال رفتن به انجام” هنلی ادامه داد: در ایمیل.

این BeachLife جشنواره ساخته شده که اولین آن در مارس 2019 و جنوب خلیج بزرگترین جشنواره موسیقی با صف نزدیک به 40 باند در مراحل متعدد پوشش ژانرهای مانند reggae, rock, funk, بلوز و جایگزین.

BeachLife تاسیس شد توسط آلن سانفورد جنوبی خلیج کارآفرین که صاحب Sainte Rocke محل در Hermosa ساحل و کسب و کار خود شریک غارت Lissner.

در افتتاحیه آن جشنواره جذب حدود 12000 نفر در هر روز که آمد به 40 اعمال موسیقی بیش از سه روز در یک 8.6 هکتار طرح ساحلی زمین که شامل سه مرحله و همچنین SideStage 50-صندلی نشسته رستوران در کنار مراحل اصلی اجرا شده توسط آشپز و رستوران دیوید لفور.

همچنین برنامه ریزی شده برای سال جاری SpeakEasy, مرحله, مرحله جدید که در آن نوازندگان شد به نوبه خود حجم و انجام آکوستیکی.

بلیط برای 2021 در فروش, شروع در $105 در هر روز و یا $299 به مدت سه روز برای ورود به طور کلی.

برای کسب اطلاعات در مورد BeachLife بازدید beachlifefestival.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de