هفته گذشته ما تحت پوشش چهار چیز است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک تجاری املاک و مستغلات معامله پایان می رسد از آن احتمالی دوره – قاب زمان که به موجب آن یک خریدار می تواند تعیین اینکه آیا یا نه به ادامه به نزدیک است.

همانطور که شما به خاطر چهار نتایج در حال حرکت رو به جلو لغو دنبال اضافی احتمالی زمان و یا درخواست برای کاهش قیمت — همچنین به عنوان شناخته شده re-تجارت است.

وعده داده شده در هفته گذشته بود و بحث در مورد چگونه به اجتناب از دوباره تجارت است. اما در ابتدا, اجازه دهید به صرف یک لحظه و تشریح این درخواست کمی بیشتر.

هنگامی که یک خریدار صرف زمان و پول درک تجاری خرید املاک و مستغلات در بسیاری از موارد آنها می دانند که ساختمان بهتر از مالک. پس از همه آنها سکسی در معرض عموم, بررسی, مورد بررسی و تجزیه و تحلیل هر جنبه ای از ساختار عنوان سقف تاسیسات مکانیکی سیستم منطقه بندی اجاره اگر هر عامل و تاریخچه.

بنابراین باید آن را به عنوان جای تعجب نیست اگر چیزی نامطلوب است کشف شده است. امیدوارم آنچه کشف یک تعمیر جزئی و مقابله می توانید هموار. اما اگر این موضوع نیاز به یک کاهش قیمت گزینه های خود را به عنوان یک فروشنده هستند:

توافق نامه. اگر درخواست به خوبی مستدل و اندیشمندانه شما به سادگی ممکن است به توافق برسند.

لغو. من دیده ام فروشندگان بسیار دفاعی و لغو. قطعا این حق شما است. شما وارد یک قرارداد برای فروش برای یک قیمت خاص. خود را خریدار توافق برای خرید ملک در آن به عنوان ” شرط است. در حال حاضر آنها را ادامه دهید اما در یک مقدار کمتر.

مطمئن شوید که چیزی که قشنگ در مورد یک خریدار است که در عمل در این راه. یک معامله یک معامله. اما اگر شما راه رفتن به دور بعدی خریدار ممکن است بخواهید برای اطلاعات بیشتر. شما قطعا باید به فاش کردن آنچه شما مواجه می شوند. به علاوه شما هم اکنون می خواهید بیش از شروع با یکی دیگر از خریدار و تنظیم مجدد ساعت شات با دیگری احتمالی دوره است.

سازش. ما فقط به پایان طولانی سعی و کوشش به دلیل روند. خریدار کشف سه چیز است که به آنها سوزش سر دل. ما با موفقیت محدودتر هم سه به یک و فروشنده به توافق اندکی کاهش قیمت به درمان مشکل باقی مانده. تا به حال خریدار به دنبال پاداش برای هر سه, گفتگو شده اند ، خوشبختانه فروشنده آماده شد و خریدار درخواست معقول و منطقی بود. بازی در!

اما در تجربه من بهترین راه برای جلوگیری از دوباره تجارت به پیش بینی آنها و آماده شود. شما می دانید شما خریدار نیاز به آب-تنگ سقف. چگونه در مورد انجام یک حمله پیشگیرانه بازرسی ؟ سپس شما می دانم که اگر یک مشکل وجود دارد.

آن را یک گام بیشتر و دریافت پیشنهادات از پیمانکاران برای تعمیر نشت. من در بر داشت برخی از خریداران را باد هزینه برای درمان چه آنها پیدا کنید. تصور کنید که! آن را گزینه خود را که آیا شما تحمل هزینه قبل از بازاریابی و یا صبر کنید.

بعد از آن شما را مسلح برای مقابله با هر گونه درخواست برای کاهش قیمت – از آنجا که شما می دانید تا چه حد از این موضوع و آنچه در آن هزینه برای رفع آن است. من هم لذت بردن از قرار دادن یک فروشنده به یک حمله و موقعیت — با پشتیبان خریداران است که شما در مرحله انجام و در صورت خریدار شماره یک سکسکه.

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de