دستگیری در امتداد مرز مکزیک شروع به پریدن کرد 40 درصد در ماه گذشته با وجود تهمت اداره مهاجرت سرکوب

Carlos Barria ایسنا

رئیس جمهور تهمت تورهای یک بخش جدید در ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار در San Luis, Ariz., در ژوئن 23.

تعدادی از مهاجران بازداشت شده در امتداد مرز مکزیک شروع به پریدن کرد 40 درصد در ماه ژوئن هجوم یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضطراری سرکوب است که اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت “اخراج” کسانی که عبور غیر قانونی با توجه به آمار اجرای پنجشنبه منتشر شد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

مقامات ایالات متحده ساخته شده 32,512 و بازداشتهای در امتداد مرز مکزیک در ماه ژوئن تا از 23,142 است. ژوئن مجموع تقریبا دو برابر تعداد بازداشت ثبت شده در آوریل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق نرمال مهاجرت رسیدگی به سرعت روند اکثر مهاجران و بازگشت آنها را به کشور مکزیک در یک ماده از ساعت.

[تهمت اجرایی استخدام شرکت فناوری برای ساخت یک virtual مرز دیوار, ایده دموکرات را ستایش]

CBP آمار و ارقام نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق کسانی که بازداشت در ماه ژوئن — 89 درصد شد به سرعت تبدیل به مکزیک با استفاده از سریع-اخراج سیستم است که در مواجهه با یک چالش قانونی از حقوق گروه و مهاجر طرفداران. این دولت در دفاع از این اخراج به عنوان یک اندازه گیری لازم برای حفظ بازداشت سلول ها در امتداد مرز خالی و جلوگیری از خطر گسترش عفونت است.

اگر چه ماه ژوئن اجرای اعداد باقی می ماند بسیار پایین تر از سطح اندکی در طول سال گذشته مهاجرت بحران تیز ماه بیش از ماه افزایش به نظر می رسد به عنوان یک نشانه آن است که اثرات بازدارنده از مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب می پوشیدن.

رئیس جمهور شده است مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در مهاجرت خود را ضبط و کاهش شیب در مهاجرت نامنظم در سال گذشته زمانی که مقامات مرزی ساخته شده نزدیک به 1 میلیون دستگیری.

CBP عرضه شده در ژوئن آمار اجرای فقط یک روز پس از رئیس جمهور ایستاده بود در باغ گل رز با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador و ستایش خود را به همکاری در اجرای مهاجرت.

“ما شده ایم کمک کرد تا حد زیادی توسط مکزیک در ایجاد تعداد رکورد در یک حس مثبت در ما جنوب مرز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون در نظر گرفتن آنچه در سوابق او با اشاره به. “این واقعا بسیار بسیار تنگ است.”

چون CBP ارقام شمارش ماهانه اجرای اقدامات توسط عوامل آمریکا و نه دستگیری از افراد متمایز آن است که معلوم نیست تا چه حد ژوئن افزایش می تواند رانده مرز crossers ساخت تکرار تلاش برای ورود به ایالات متحده است.

اورژانس اقدامات اجرای CBP نورد در اواخر ماه مارس ایالات متحده اجازه می دهد عوامل به روند غیر قانونی از مرز crossers در مناطق در فضای باز و به سرعت ارسال آنها را به مکزیک به جای نگه داشتن آنها را در بازداشت به آغاز رسمی اخراج و یا اتهام آنها را با یک جرم و جنایت است.

مکزیک همکاری کرده و با مغلوب ساختن پیشی جستن با توافق به قبول آمریکای مرکزی عودت علاوه بر شهروندان خود است. این اقدامات بحث برانگیز زیرا آنها اساسا در را بست در توانایی پناهجویان به دنبال پناهگاه امن در ایالات متحده در حالی که همچنین با تکان دادن خاموش ضد قاچاق قوانین جلوگیری از سریع اخراج مهاجران زیر سن قانونی که می رسند بدون پدر و مادر.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر مهاجر گروه های حمایت از ثبت یک چالش قانونی در ماه گذشته به اخراج سیستم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده و در جای خود به طور نامحدود.

U. s. Department of Homeland Security مقامات مضطرب شده در مورد احتمال موج جدید مهاجرت به عنوان یک نتیجه از وخامت شرایط اقتصادی در مکزیک و مرکزی امریکا است. مکزیک رو به رو است آن بدتر بحران اقتصادی در یک قرن به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و کشور گزارش کرده است coronavirus مثبت نرخ نزدیک به 50 درصد در هفته های اخیر نشانه ای از گسترده جامعه انتقال است.

ایالات متحده و مکزیک مرز منطقه عمده نقطه داغ برای ویروس. سه نفر از ایالات آمریکا با بدترین شیوع تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا در حال مرز متحده است.

ماه گذشته بازداشت و در مجموع در حالی که بالاتر ممکن است حدود یک سوم از 104,311 دستگیری CBP شمارش در همان دوره یک سال پیش در نزدیکی قله مرکزی آمریکا مهاجرت بحران است.

“این شماره ها هنوز هم بسیار کم است که در سال های اخیر چشم انداز تاریخی, اما آنها به وضوح بالا رفته از تعداد کم در اوایل بیماری همه گیر” گفت: اندرو Selee رئيس جمهور از موسسه سیاست مهاجرت در واشنگتن است. “این احتمالا نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از مردم در مواجهه با شرایط دشوار اقتصادی در مکزیک در طول رکود اقتصادی جهانی که مایل به امتحان کنید و ببینید اگر آنها می تواند به ایالات متحده, اما مرکزی آمریکایی ها هنوز هم عبور در اعداد بزرگ احتمالا به دلیل مکزیکی اجرای اقدامات است.”

در یک بیانیه CBP اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: بالاتر دستگیری تعداد در ماه ژوئن بودند توجیهی برای ادامه ساخت و ساز از مغلوب ساختن پیشی جستن 15 میلیارد دلار به مرز دیوار پروژه.

“در حالی که تعدادی از برخورد ماه گذشته هستند که این افزایش است که هنوز هم بسیار مورد به عنوان ما همچنان به نبرد نامرئی دشمن: COVID-19” مورگان گفت. “بنابراین ضروری است که ما همچنان به ساخت مرزی دیوار سیستم و اجرای CDC سیاست با هدف حفاظت از سلامت آمریکایی ها است.”

اقدام DHS وزیر چاد گرگ آنها تهمت خاص برای ستایش در ظاهر با لوپز Obrador, بازی کردن اهمیت افزایش می دهد.

“داستان واقعی است که ما را متوقف کرده اند catch & release & در حال محافظت از آمریکایی ها در طول بحران بهداشت عمومی با بازگشت تقریبا 90 درصد از بیگانگان غیر قانونی مواجه می شوند در مکزیک (مرز) به کشورهای خود بیشتر در 120 دقیقه” گرگ توییتی با اشاره به واشنگتن پست مقاله.

https://twitter.com/DHS_Wolf/status/1281323133744619523″>

“گرفتن و انتشار” اصطلاح تهمت مقامات دولت باید مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف عمل از دستگیری مهاجران و انتشار آنها را به داخل ایالات متحده در حالی که دادگاه مهاجرت روند پرونده های آنها.

مرز مانع تاثیر بر کاهش گذرگاه های غیر قانونی است که همیشه روشن است. در CBP سن دیگو بخش به عنوان مثال که در آن پیشرفت های جدید در مرز مانع ساخت پیشرفته ترین و بازداشت و در مجموع از طریق ژوئن شد و تقریبا همان است که در سال گذشته, آخرین CBP آمار و ارقام نشان می دهد با وجود این به طور کلی مرز گسترده ای کاهش است.

بسیاری از کسانی که به زندان گرفته شده در ماه گذشته تنها بزرگسالان از مکزیک, Morgan اشاره کرد در بیانیه خود در مقایسه با سال گذشته هجوم زمانی که تعداد بی سابقه ای از خانواده ها و کودکان از آمریکای مرکزی جریان در سراسر مرز به تسلیم شدن به آمریکا و عوامل و درخواست انسان دوستانه حمایت می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است تا یک جارو تعمیرات اساسی ایالات متحده پناهندگی قوانین پس از آن و این هفته را اعلام کرد اقدامات جدید که انکار ورود به هر کسی که از یک کشور با شیوع یک بیماری مسری.

با بیش از 3 میلیون و تایید عفونت و حداقل 130,000 مرگ و میر در ایالات متحده است که بدترین شیوع کروناویروس و صدها نفر از اخراجی های ارسال شده به آمریکای مرکزی و جاهای دیگر باید آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de