عرب twitterati انتقاد Swamy برای تماس کویت ‘Namak (ع)

دهلی نو: عرب Twitterati مورد حکم Bharatiya Janata Party (BJP)رهبر Subramanian Swamy برای تماس با کویت, دولت Namak (ع) (ناسپاس).

شناخته شده برای diatribe

سابق اتحادیه وزیر که خود را شناخته شده است diatribe علیه جامعه مسلمان در صدای جیر جیر خود را تا به حال با برچسب کویت به عنوان “نمک حرام.”

Swamy حمله در منطقه نفت خیز خلیج فارس وزارت امور خارجه در آمد بیش از کویت اخیر جاست سهمیه لایحه که محدودیت تعداد سرخپوستان به 15 درصد از جمعیت.

“دولت کویت را Namak ؟ در سال 1991 در برخورد با کویت را در مخمصه زیر Sadaam حسین تهاجم و الحاق به عراق در صورت درخواست از ما, من با مذاکره به نمایندگی از Chandrashekhar دولت به مجوز نیروی هوایی ایالات متحده برای سوخت گیری در هند برای کمک به کویت” توییتی Rajya سبها MP.

درو تیز توپخانه ضد هوایی

صدای جیر جیر خود را جلب تیز توپخانه ضد هوایی از twitterati.

Mejbel Al Sharika شناخته شده کویت فعال اجتماعی و مدیر مرکز حقوق بشر و قوانین بین المللی بشردوستانه است که صحبت کردن در برابر Hindutva گروه در توییتر لعنتی در Swamy برای بدنام کردن امارت.

“در حالی که از دریافت میلیاردها دلار حواله و بسیار برادرانه درمان به سرخپوستان برای دهه جاری Hindutva حاکمان تصمیم به سوء استفاده از ما را در بازگشت. اول خود MP @Tejasvi_Surya آزار زنان ما علنا در حال حاضر یکی دیگر MP @Swamy39. تماس با ما “نمک حرام” ما پاسخ ایم” Al-Sharika.

اسلام هراسی

قبلا کنپور کالج پزشکی اصلی دکتر Aarati Lalchandani گزارش شده سخنان تبعیض آمیز علیه مسلمانان با مراجعه به Tablighi Jamaat اعضا به عنوان “تروریست”.

وجود دارد یک لیست در حال رشد از شرح که همچنان به نوشتن ضد اسلامی و ضد اسلامی, نظرات در سایت های شبکه های اجتماعی پیشرو برخی از بالا اماراتی چهره های, سازمان همکاری اسلامی, روشنفکران و فعالان سیاسی به موضوع یک هشدار است.

از آغاز COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد افزایش اسلام هراسی به عنوان قانونگذاران و مقامات دولتی تماس برای کاهش تعداد خارجی ها در کویت, خلیج فارس, اخبار, گزارش است.

کویت جاست سهمیه لایحه

آخرین لایحه تلقی شده است در قانون اساسی کویت توسط مجلس ملی حقوقی و قانونی کمیته. با توجه به این لایحه سرخپوستان نباید بیش از 15 درصد از جمعیت

جامعه هند بزرگترین مجموعا 1.45 میلیون. با توجه به این 800,000 سرخپوستان ممکن است مجبور به ترک کویت.

فعلی جمعیت کویت است 4.3 میلیون کویتی ساخت تا 1.3 میلیون نفر از جمعیت و برگشت حسابداری برای 3 میلیون نفر است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de