می خواهم 5 ساختمان 23 واحد اجاره در لاگونا بیچ? که می تواند $47 میلیون

می خواهید به سرعت تبدیل به یک مالک با مجموعه ای از شهر ساحل خواص ؟

مجموعه ای از پنج لاگونا بیچ اجاره املاک — 23 واحد مسکونی و دو کوچک و خرده فروشی فضاهای — در بازار برای $47 میلیون نفر است.

چهار نفر از خواص بودن به بازار عرضه شده توسط Corona del Mar دفتر برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص در اقیانوس کنار بزرگراه ساحل اقیانوس آرام:

  • غروب یارو ویلا در 683 Sleepy Hollow خط هشت واحد با یکی-به-سه اتاق خواب و منظره اقیانوس.
  • عقب نشینی لاگونا در 729 اقیانوس جلو دارای هشت واحد با نمایش اقیانوس.
  • دوبلکس در Sleepy Hollow در 689 Sleepy Hollow خط دارای دو آپارتمان لوکس با منظره اقیانوس و چهار-گاراژ ماشین
  • 691 ساحل جنوبی بزرگراه دارای دو خرده فضاهای به علاوه سه خوابه مسکونی واحد.

پنجم اموال صخره و سرو ساختمان در 150 صخره درایو دارای چهار دو یا سه خوابه واحد است و در این شهر در مرکز شهر.

هارون Valenty از برکشایر هاتاوی که فروش اموال نمی خواهد فاش صاحب هویت است. اما او با اشاره به سرمایه گذار بنیاد این مجموعه از اجاره کوتاه مدت بیش از چندین سال. این تلاش شامل خرید همه چهار آپارتمانهای در یک مرکز شهر املاک.

مجموعه ای از پنج لاگونا بیچ اجاره املاک — 23 واحد مسکونی و دو خرده فضاهای — در بازار برای $46 میلیون, با توجه به برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص. آنها عبارتند از غروب آفتاب یارو ویلا در 683 Sleepy Hollow لین (هشت واحد یک-به-سه اتاق خواب با منظره اقیانوس). (حسن نیت ارائه میدهد: برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص)

با وجود مقدار بحران اقتصادی برخی از سرمایه گذاری املاک و مستغلات در حال به دست آوردن شتاب از coronavirus رسید. نرخ بهره پایین تاریخی و دولت محرک نقدی ارائه نمی دهد مقدار بازگشت سرمایه گذاری برای ایمنی. سهام بازار بازگشت اما بسیاری از آن gyrations آیا نشستن به خوبی با همه. و حتی سنتی صاحبخانه شده است روی حیله و تزویر با اجاره مجموعه در شک با توجه به نرخ بالای بیکاری.

خیلی عمیق به جیب سرمایه گذار ممکن است فریب به این مجموعه از اجاره کوتاه مدت — که در آن اجاره پرداخت — که می تواند رزرو از 1 ، 200 $در شب برای بهترین آنهایی که در بالا فصل به 250 دلار یک شب برای واحدهای کوچکتر در خارج از فصل Valenty می گوید.

کسانی که نرخ اتاق اضافه کنید تا حدود 1.7 میلیون دلار درآمد سالانه برای نمونه کارها. و هنگامی که در مقایسه با قیمت پرسیدن این ترجمه را به یک خریدار گرفتن اولیه کلاه رای — املاک و مستغلات lingo برای عملکرد سرمایه گذاری — 3.8%.

جهانی و همه گیر است clobbered گردشگری کسب و کار و ممکن است این زمان عجیب و غریب به فروش ساحل-نزدیک اجاره. هنوز لاگونا بیچ کوتاه مدت کسب و کار اجاره شده است شگفت انگیزی خوب در گیر Valenty می گوید.

مانند بسیاری از بخش گردشگری کسب و کار این اجاره ضربه شد با جای خالی به عنوان کروناویروس اولین ضربه در اواخر زمستان. اما با لس آنجلس گرفتن سخت تر ایستاده “در خانه ماندن” سفارشات در مقایسه با اورنج کانتی این واحد “تبدیل به مکانی برای سوار شدن از همه گیر” برای برخی از به خوبی به انجام مردمی Valenty می گوید. بنابراین واحدهای 100% کامل برای بقیه اغلب در تابستان.

“اقدام شده است سریع” Valenty می گوید خریدار سوالات در این لاگونا بیچ نمونه کارها. فروش که در غیر این صورت ممکن است سال به جلو می تواند ظرف ماه های او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de