محدودیت زمانی برای بهره گرفتن سیلندر گاز مایع توسط Ujjwala ذینفع تمدید

دهلی نو: به منظور اجازه می دهد Ujjwala ذینفع دریافت سهمیه کامل خود را از پخت و پز سه سیلندر گاز رایگان دولت در روز چهارشنبه تمدید زمان محدود برای availing سود سه ماه تا 30 سپتامبر.

اتحادیه کابینه تصمیم می گیرد

تصمیم گیری در فرمت های گرفته شده توسط اتحادیه کابینه آن نیز به تصویب یک میزبان از اقدامات با هدف کمک به فقیر و آسیب پذیر بخش از جامعه غلبه بر چنگال از Covid-19 بحران است.

تحت Ujjwala Yojana دولت می دهد رایگان پخت و پز گاز اتصال به زنان اعضای BPL خانواده. وجود دارد در مورد 7.49 کرور Ujjwala ذینفع به عنوان در حال حاضر.

تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana اعلام کرد در اوایل به ارائه یک تور ایمنی را به فقیر و آسیب پذیر شده بود که ضربه سخت توسط Covid-19 pandemic, دولت اعلام کرد سه رایگان سیلندر Ujjwala ذینفع به مدت سه ماه بین آوریل و ژوئن. اما پس از چند ذینفع می تواند به نفع کل طرح دولت تمدید مهلت.

طرح

تحت این طرح Rs 9,709.86 کرور منتقل شد به طور مستقیم به حساب های بانکی از Ujjwala ذینفع در طول ماه آوریل تا ژوئن 2020 و 11.97 کرور سیلندر تحویل داده شد به PMUY ذینفع. این طرح رفت و یک راه طولانی برای بهبود درد و رنج و اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بررسی این طرح مشاهده شد که یک بخش از PMUY بهره مند بودند و در عین حال به استفاده از پیش اعتبار به حساب خود را برای خرید دوباره پر کردن سیلندر در این طرح دوره است. از این رو کابینه را تایید کرده است پیشنهاد وزارت نفت و گاز طبیعی به گسترش محدودیت زمانی برای availing پیش با سه ماه بیشتر دولت در بیانیه ای گفت:.

PMUY ذینفع

این را به نفع کسانی که PMUY بهره مند شده اند که با اعتبار پیش برای خرید سیلندر بوده اند اما قادر به خرید دوباره پر کردن. بنابراین ذینفع که در حال حاضر پیشرفت انتقال به حساب های خود را هم اکنون می توانید به رایگان دوباره پر کردن تحویل تا 30 سپتامبر.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de