عربستان سعودی محدودیت مهاجرین عودت کننده گان طرح

ریاض: عربستان سعودی طرح تسهیل بازگشت به خانه برای مهاجران رشته با محدودیت های مسافرتی با توجه به این رمان coronavirus محدود به ساکنان قانونی مقامات گفته اند.

Awdah

در مارس عربستان سعودی راه اندازی شد ‘Awdah’ (بازگشت) آنلاین ابتکار ارائه مسافرت هوایی برای خارجی ها که مایل به بازگشت به خانه پس از پادشاهی تا به حال متوقف ماه گذشته در پروازهای بین المللی به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با گسترش COVID-19 خلیج فارس اخبار گزارش روز چهارشنبه.

عربستان اداره کل گذرنامه Jawazat است شفافی که Awdah ابتکار است که در حال حاضر در دسترس برای ساکنان قانونی تنها عربستان روزنامه آنلاین Ajel گزارش کرده است.

پذیرش مهاجران’ برنامه های کاربردی برای بازگشت لولا خود را در کشورهای مربوطه و’ تصویب آنها را در پس از آن صالح سازمان در پادشاهی سوار در سفر رزرو و تماس با فردی خارجی که مایل به بازگشت به خانه آن اضافه شده است.

کارگران مهاجر

کارگران مهاجر حدود 10.5 میلیون نفر از عربستان سعودی 34.8 میلیون نفر جمعیت دارد.

عربستان وزارت کشور زودتر گفت که همه ملیت های مجاز به ثبت نام در Awdah ابتکار برای ساکنان خارجی برگزاری ویزا از خروج و بازگشت نهایی خروج انواع مختلف بازدید و همچنین ویزای توریستی با استفاده از طریق پلت فرم های الکترونیکی “Absher” به پرواز به خانه.

در هفته های اخیر عربستان سعودی آرام چند ویروس مرتبط با محدودیت هایی از جمله راه اندازی مجدد داخلی مسافرت هوایی.

اما توقف پروازهای بین المللی از و به پادشاهی است که هنوز هم در محل.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de