دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh روز پنج شنبه افتتاح شش پل در مرز مناطق جامو و کشمیر و اظهار داشت که توسعه مناطق دور افتاده در منطقه ادامه خواهد داد و اولویت های کلیدی برای NDA دولت است.

وزیر دفاع اختصاصی این پل از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس کارکنان ارتش ژنرال MM Naravane دفاع وزیر Ajay Kumar, مدیر کل جاده های مرزی سازمان Lt Gen Harpal Singh, در میان دیگران.

چهار پل ساخته شد در Akhnoor-Pallanwala جاده در Akhnoor در حالی که دو پل ساخته شد در Tarnah Nallah در کتهوا منطقه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

کل هزینه ساخت این پل بود, Rs 43 کرور.

افتتاح پل ساخته شده توسط مرز جاده های سازمان (BRO) در یک زمان می آید زمانی که هند و چین درگیر در یک مرز ردیف در شرق لاداخ.

مقامات گفت: فداکاری و پل ها به مردم جامو و کشمیر حمل بزرگتر پیام است که هند ادامه خواهد داد به منظور توسعه زیرساخت های کلید در مناطق مرزی با وجود خصومت با هر دشمن.

دولت ما متعهد به ترویج زیرساخت در مرزهای ما و منابع لازم ارائه خواهد شد برای این است. دولت ما علاقه زیادی به توسعه جامو و کشمیر” سینگ گفت: در کوتاه خود را به آدرس.

“نگه داشتن در ذهن نیازهای مردم جامو و کشمیر و نیروهای مسلح بسیاری دیگر از توسعه کار می کند نیز در این خط لوله که اعلام خواهد شد در مقرر زمان. حدود 1000 کیلومتر جاده های طولانی در حال حاضر تحت ساخت و ساز در منطقه جامو گفت.

وزیر دفاع گفت: دولت تضمین کرده که منابع کافی ارائه شده به فرض برای ساخت و ساز جاده استراتژیک.

با وجود COVID-19 اپیدمی دولت نمی خواهد اجازه دهید منابع BRO سقوط او اضافه شده است.

با توجه به این وزارتخانه در بودجه سالانه از این فرض در محدوده تومان 3,300 کرور به 4,600 تومان کرور در طول سال 2008 تا سال 2016. اما تخصیص بود پیاده به تومان 8,050 کرور در 2019-2020.

بودجه برای BRO برای 2020-2021 است به احتمال زیاد 11,800 تومان کرور روپیه وزارت گفت بالاتر تخصیص خواهد تسریع در ساخت و ساز استراتژیک جاده ها, پل ها و تونل ها در امتداد مرزهای شمالی ما.

در اظهارات خود سینگ تبریک فرض برای ساخت و ساز پل ها در “رکورد”.

او گفت که جاده ها و پل ها هستند که راه نجات از هر ملت و نقش حیاتی در توسعه اجتماعی و اقتصادی از مناطق پرت و دور افتاده.

نارندرا نخست وزیر است به طور منظم نظارت بر پیشرفت این پروژه ها و کافی بودجه ارائه شده خود را برای اجرای به موقع او اضافه شده است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de