http://www.washingtonpost.com/video/world/becoming-the-robot/2020/07/02/8074802c-e5b8-4814-989a-a9d006e8c454_video.html

توکیو — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازنویسی قوانین تعامل انسان آن نیز الهام گرفته از جدید فکر کردن در مورد چگونه روبات ها و ماشین های دیگر ممکن است گام در.

مسائل ربات جهان اولیه کارخانه-خط اتوماسیون تا به امروز هوش مصنوعی — بوده است رشد واقعیت زندگی برای چند دهه. این بحران بهداشتی در سراسر جهان اضافه شده است تا به فوریت به این پرسش که چگونه به رباتیک به بهداشت عمومی معادله است.

جایی است که صحت نسبت در ژاپن یک کشور با شیفتگی با روبات از اندیشه کمک به ربات receptionists. از آنجا که ویروس وارد روبات ها به ارائه خدمات خود به عنوان روپوش و امنیت سپاه پاسداران و deliverymen.

اما آنها لزوما نیاز به جایگزین انسان, محققان می گویند. آنها همچنین می تواند شکاف بین مردم و آگاه از فاصله اجتماعی — در حال حاضر یا زمانی که بعد از عمده سرایت بازدید.

می خواهید به رها کردن بر خود و پدر و مادر سالمند اما ترس از عبور از در یک coronavirus عفونت است ؟ شاید شما از دست رفته خود را نوه و پیدا کردن زوم چت کمی محدود?

ایده های دم.

بغل کردن ربات

سیمون Denyer/واشنگتن پست

آکیرا Fukabori بنیانگذار و مدیر اجرایی Avatarin نشان می دهد شرکت خود “newme” ربات آواتار چت به یک همکار در توکیو در ژوئن 18. تقاضا برای آواتار روبات رشد کرده است پس از این رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان شرکت می گوید.

این “newme” ربات توسعه یافته توسط شرکت ژاپنی Avatarin است که اساسا یک کامپیوتر قرص در یک پایه با چرخ. کاربر کنترل آواتار از یک لپ تاپ و یا قرص خود را و چهره خود را نشان می دهد بر روی نماد صفحه نمایش.

“این واقعا مانند teleporting خود آگاهی” گفت: بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آکیرا Fukabori. “شما واقعا در حال حاضر.”

در حال حاضر در دسترس به صورت تجاری Avatarin روبات استفاده شده است توسط پزشکان برای ارتباط برقرار کردن با بیماران در coronavirus ward; توسط دانشجویان دانشگاه در توکیو به “حضور” یک مراسم فارغ التحصیلی; و توسط طرفداران Yomiuri غول های تیم بیس بال به از راه دور مصاحبه بازیکنان مورد علاقه خود پس از بازی برگزار می شود در خالی استادیوم.

وجود دارد حتی آواتار روبات که فقط در ایستگاه فضایی بین المللی.

اما این راه ربات در حال حاضر در حال استفاده توسط خانواده های از هم جدا شده توسط coronavirus که واقعا بر قلب تکنولوژی — شروع با خانواده شرکت chief operating officer, Kevin Kajitani که پدر و مادر زندگی می کنند در سیاتل.

“پدر و مادر خود را نمی تواند همیشه می آیند و بازدید خود را نوه” Fukabori گفت. “اما آنها همیشه دسترسی به آواتار و حتی می تواند آنها را وادار به فرار نوه. و نوه واقعا آغوش ربات.”

Avatarin است که بخشی از خطوط هوایی ANA ژاپن و شرکت اتحاد پیوست با X جایزه بنیاد برای راه اندازی 10 میلیون دلار چهار سال مسابقه برای شرکت ها برای ایجاد پیچیده تر روبات است که می تواند به توسعه بیشتر آواتار مفهوم است.

“شما نیاز به حرکت” Fukabori گفت. “این واقعا مهم است چرا که ما فراموش می کنیم که آزادی این تحرک است. شما فقط می توانید راه رفتن در اطراف و مردم خواهد با شما صحبت کنم واقعا همه چیز طبیعی. که انسان ایجاد اعتماد است. آن را به آسانی در WebEx گره خورده است و یا زوم که در آن اگر شما نمی دانید هر یک از دیگر, آن را واقعا سخت به صحبت کردن نگه دارید.”

کار در جریان است در نمونه های اولیه است که اجازه می دهد تا کاربران را به کنترل از راه دور ربات از طریق هدست واقعیت مجازی و دستکش است که اجازه می دهد پوشنده لباس را انتخاب کنید تا نگه دارید لمس کنید و احساس می کنید یک شی با یک دور روباتیک با کاربردهای بالقوه اعم از اکتشاف فضا برای امداد رسانی و یا مراقبت از سالمندان.

اما Fukabori گفت: ارزان تر و سبک آواتار پیشنهاد فوری تر و مقرون به صرفه استفاده می کند. چه مجموعه این پروژه به غیر از موجود آواتار روبات این شرکت می گوید که توانایی کاربران برای دسترسی روبات ها به راحتی از یک لپ تاپ با اجاره آنها را به جای داشتن به آنها را خرید.

Avatarin امید به نصب آواتار در بیشتر بیمارستان ها و در سالمندان-مراکز مراقبت از مغازه ها و موزه ها و باغ وحش ها و آکواریوم. این شرکت همچنین قصد دارد 1000 نفر در محل برای سال آینده توکیو بازی های المپیک است.

تمیز کردن گشت

سیمون Denyer/واشنگتن پست

سه روبات طراحی و توسعه توسط ژاپن ZMP دیده می شود در دفتر این شرکت لابی در توکیو در ژوئن 18: a self-رانندگی از صندلی چرخدار (سمت چپ) و یک گشت ربات (مرکز) و تحویل ربات.

در توکیو رباتیک آزمایشگاه ZMP در حال توسعه شده است سه رباتها به کمک برای جبران ژاپن کاهش نیروی کار با استفاده از همان فن آوری به عنوان self-driving cars.

تحویل ربات با هدف حمل و نقل کالا سفارش آنلاین از انبار محلی برای مشتریان درب; یک گشت ربات با شش دوربین آیا این کار از یک گارد امنیتی; a self-driving صندلی چرخدار می تواند programed به کاربران به مقصد خاص. روی صندلی چرخدار است که در حال حاضر در دسترس و مورد تایید برای استفاده در خیابان های توکیو. دیگران هنوز هم در انتظار مجوز رسمی به سرمایه گذاری به تنهایی ،

در حال حاضر گشت ربات اقتباس شده است پس از آن می تواند همچنین ضد عفونی کردن سطوح آن را به عنوان گشت و جذب علاقه از توکیو ایستگاه های مترو و همچنین به عنوان کسب و کارهای دیگر.

در ماه مه نخست وزیر شینزو آبه اشاره به افزایش تقاضا برای بدون سرنشین تحویل و متعهد به انجام آزمایش برای دیدن اگر تحویل ربات های امن برای استفاده در جاده ها و پیاده رو را تا پایان سال است.

حتی خود رانندگی بر روی صندلی چرخدار می تواند به خودی خود در میان coronavirus-پر جمعیت این شرکت گفت: به طور بالقوه کمک به افراد مسن حرکت بیشتر به طور مستقل و بدون یاور که ممکن است ناقل ویروس.

“قبل از, تاج, ترین مشتریان می خواستم به کاهش کارگران” گفت: ZMP ارشد اجرایی Hisashi Taniguchi. “اما پس از تاج مشتریان ما به شدت تغییر. در حال حاضر آنها می خواهند به سرعت بخشیدن به سیستم های بدون سرنشین.”

ربات متصدی بار

سیمون Denyer/واشنگتن پست

رباتیک متصدی بار است که می توانید قهوه یا نوشیدنی مخلوط است که در دفاتر Qbit رباتیک در توکیو.


Qbit رباتیک نیز در توکیو برنامه ریزی شده تا یک بازوی روباتیک و دست به تعامل با مشتریان و خدمت به آنها قهوه مخلوط کوکتل و یا حتی خدمت یک فنجان ساده فوری ماکارونی.

رئیس جمهور و رئیس اجرایی Hiroya ناکانو گفت که او قصد دارد به جای تعامل انسان اما به عرضه روبات است که می تواند به برقراری ارتباط و سرگرمی را در یک “دوستانه” است.

در حالی که روبات می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد نگران کننده و بیگانه به غربی ها آنها تمایل به دیده می شود در بیشتر استقبال نور توسط بسیاری از مردم ژاپن ناکانو گفت.

“تا به حال انتظارات بالا بوده است برای آنچه که روبات می تواند در آینده انجام, اما آنها نبوده است قادر به انجام آنچه انسان انجام,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال زندگی با coronavirus ایده هیچ تماس و یا اتوماسیون تبدیل شده است به خصوص مهم است. و من احساس می کنم وجود دارد بسیار بالا است انتظار برای روبات برای دیدار با این تقاضا است.”

و می تواند یکی از رقص بیش از حد

http://www.washingtonpost.com/video/world/a-robot-to-sing-dance-and-check-temperatures/2020/07/02/4573d45e-8ae6-4563-b0f9-2d8c12675705_video.html

در کره جنوبی, چینی-ربات ساخته شده است در حال حاضر پستال کودکان در سئول مدارس به عنوان آنها بازگشایی شده است.

این Cruzr با چشم که با پرتو نئون-نور آبی و یک صفحه نمایش ویدیو بر روی قفسه سینه خود طول می کشد بچه ها درجه حرارت و به یاد آنها را به دنبال ضد ویروس قوانین.

“لطفا پوشیدن ماسک خود را به درستی” ربات به تازگی گفت: یک دانش آموز در Wooam مدرسه ابتدایی که ماسک نبود پوشش بینی خود را.

چینی robotmaker UBTech راه اندازی Cruzr در سال 2017 به عنوان یک انسان نما خدمات ربات برای کسب و کار, اما به همه گیر داده این ارزش افزوده به عنوان یک دستیار شخصی رایگان از عفونت خطرات.

آن نیز در حال استفاده توسط موسسات پزشکی جرم متوسط غربالگری مانیتورینگ بیمار و پزشکی رکورد نگه داشتن و کمک به غرق پزشکی کارگران است.

در ماه ژوئن در سئول Seocho دولت منطقه مستقر Cruzr روبات به منطقه 51 مدارس دولتی کمک به کاهش بار بر روی overworked معلمان است.

قبل از اینکه ربات آمد به مدرسه و معلمان گرفته بود بچه ها در دماهای آنها وارد, ایجاد صف های طولانی و بالا بردن عفونت خطرات ناشی از تماس با انسان. در حال حاضر ربات کنترل درجه حرارت های متعدد دانش آموزان به عنوان آنها توسط راه رفتن و بلافاصله برای تلفن های موبایل زنگ هشدار اگر کسی تب دارد.

“در ابتدا, دانش آموزان بیمار در سهولت با ربات های تبریک آنها را در مدرسه دروازه اما در چند هفته دانش آموزان پذیرفته اند و آن را به عنوان بخشی از جامعه مدرسه” گفت: Yoo Jung-ho رئیس Wooam علوم بخش.

Min Joo Kim/واشنگتن پست

دانش آموزان تمرین رقص حرکت می کند با یک ربات در Wooam مدرسه ابتدایی در سئول.

در مدرسه دانش آموزان دست تکان داد به سمت ربات در دروازه به عنوان آنها راه می رفت به مدرسه و راننده سرشونو تکون دادن در مورد زمانی که آن را به آنها یادآوری در مورد ماسک قوانین.

این ربات همچنین می تواند ارائه اولیه کمک های علمی و سرگرم کردن دانش آموزان توسط آموزش ساده رقص حرکت می کند.

“البته روبات نمی تواند جایگزین معلمان در کلاس های درس و در عین حال اما معناداری وجود دارد و افزایش پتانسیل برای ‘تماس با ما’ آموزش با همه گیر” Yoo گفت.

نه ساله Lee Hye-rin می گوید که او “دوست” ربات پس از آنها رقصید با هم.

“هنگامی که من برای اولین بار تو را دیدم ایستاده ربات در محل ما معلمان تبریک ما در ورود من پیدا کردم آن را سرد و disorienting,” لی گفت. “اما این ربات در واقع همان ارتفاع به عنوان من هستم و همچنین نمایش مسخره رقص حرکت می کند و من متوجه شدم که من می تواند او را و به اشتراک گذاری سرگرم کننده زمان است.”

اما لی احساس می کند این ربات نه چندان دوستانه که آن را سفارش او را به پوشیدن ماسک به درستی.

“اگر من موفق به دنبال ماسک قانون, معلم من هشدار را در پی خواهد داشت با لبخند به من گفتن به رفتار بهتر در آینده اما ربات نمی کند لبخند هنگامی که آن را هشدار من در مورد ماسک,” او گفت:.

کیم گزارش از سئول.

شرکت ژاپنی تصویب خالی ویروس, تست سرعت “استراتژی خروج’

این ویروس که با خاموش کردن کل جهان

چه به شراب خواری و آنچه به عنوان خوانده شده در طول همه گیر با توجه به پست خبرنگاران خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de