پدر من شکست خورده در گیشه توسط ارضایی, سکس با زن six pack abs

بمبئی: اواخر بازیگر Irrfan Khan, پسر Babil گرفته شده حفاری در بالیوود “آشکار جنسیتی و همان پیر متعارف نمایندگی از مردسالاری”. Babil به اشتراک گذاشته است که عرفان تا به حال یک بار به او گفتم که بالیوود است که به ندرت مورد احترام در دنیای سینما.

Babil صحبت ذهن خود را در یک Instagram پست در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

او نوشت: “شما می دانید یکی از مهم ترین چیزهایی است که پدر من به من آموخت که به عنوان یک دانش آموز از سینما ؟ قبل از رفتم به مدرسه فیلم او به من هشدار داد که من باید برای اثبات خود من به عنوان بالیوود است که به ندرت مورد احترام در دنیای سینما و در این لحظات من باید اطلاع رسانی در مورد سینمای هند است که فراتر از کنترل ما Bollywood.”

به اشتراک گذاری چگونه پدرش هشدار در آمد واقعی, Babil نوشت: “متاسفانه این اتفاق افتاد. بالیوود بود نه احترام هیچ آگاهی از 60 – 90 سینمای هند و یا اعتبار از نظر. وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک سخنرانی در سینمای جهان بخش در مورد سینمای هند به نام “بالیوود و فراتر از آن’ که بیش از حد از طریق رفته در یک کلاس پر از خنده. دشوار بود و حتی معقول گفتگو در مورد سینمای هند از Satyajit Ray و K. آصف رفتن.”

مشاهده این پست در Instagram

شما می دانید یکی از مهم ترین چیزهایی است که پدر من به من آموخت که به عنوان یک دانش آموز از سینما ؟ قبل از رفتم به مدرسه فیلم او به من هشدار داد که من باید برای اثبات خود من به عنوان بالیوود است که به ندرت مورد احترام در دنیای سینما و در این لحظات من باید اطلاع رسانی در مورد سینمای هند است که فراتر از کنترل ما بالیوود. متاسفانه آن اتفاق افتاد. بالیوود بود نه احترام هیچ آگاهی از 60 – 90 سینمای هند و یا اعتبار از نظر. وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک سخنرانی در سینمای جهان بخش در مورد سینمای هند به نام “بالیوود و فراتر از آن’ که بیش از حد از طریق رفته در یک کلاس پر از خنده. دشوار بود و حتی معقول گفتگو در مورد سینمای هند از Satyajit Ray و K. آصف رفتن. شما می دانید چرا که ؟ از آنجا که ما به عنوان هند مخاطبان حاضر به تکامل است. پدرم زندگی خود را در تلاش برای بالا بردن هنر بازیگری در شرایط نامطلوب از noughties بالیوود و افسوس برای تقریبا همه از سفر خود شکست خورده بود در دفتر جعبه را توسط ارضایی, سکس با زن six pack abs تحویل تئاتر یک آستر و هجوم قوانین فیزیک و واقعیت فتوشاپیه مورد آهنگ فقط آشکار جنسیتی و همان پیر متعارف نمایندگی از پدرسالاری (و شما باید درک شود شکست خورده در گیشه به این معنی است که اکثریت سرمایه گذاری در بالیوود خواهد بود رفتن به برندگان شمعی ما در یک دور باطل). از آنجا که ما به عنوان یک مخاطب می خواست که ما از آن لذت می برد, همه ما به دنبال بود, سرگرمی و ایمنی از فکر تا ترس به ظریف ما توهم از واقعیت را درهم شکست تا unaccepting از هر گونه تغییر در ادراک. تمام تلاش خود را برای کشف پتانسیل سینما و پیامدهای آن در تاریخ بشریت و اگزیستانسیالیسم بود و در بهترین حالت نگه داشته و با حاشیه. در حال حاضر وجود دارد یک تغییر جدید عطر در باد. جدید, جوانان, در جستجوی معنی جدید است. ما باید موضع ما زمین اجازه نمی دهد این تشنگی برای یک معنای عمیق تر سرکوب شود دوباره. یک احساس عجیب و غریب احاطه زمانی که Kalki شد trolled به دنبال مانند یک پسر که او موهای خود را کوتاه است که خالص شئونات بالقوه است. (اگر چه من خشمگین است که Sushant مرگ در حال حاضر تبدیل به یک fluster از بحث های سیاسی اما اگر یک تغییر مثبت است که تجلی در راه تائو ما آن را در آغوش.)

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Babil Khan (@babil.من.k) در

در نظر گرفتن یک حفاری در طعم و مزه از مخاطبان که “حاضر به تکامل” و گیشه وابسته به بالیوود, سینما, او بیشتر به اشتراک گذاشته: “شما می دانید چرا که ؟ از آنجا که ما به عنوان هند مخاطبان حاضر به تکامل است.”

“پدرم زندگی خود را در تلاش برای بالا بردن هنر بازیگری در شرایط نامطلوب از noughties بالیوود و افسوس برای تقریبا همه از سفر خود شکست خورده بود در دفتر جعبه را توسط ارضایی, سکس با زن six pack abs تحویل تئاتر یک آستر و هجوم قوانین فیزیک و واقعیت فتوشاپیه مورد آهنگ فقط آشکار جنسیتی و همان پیر متعارف نمایندگی از پدرسالاری (و شما باید درک شود شکست خورده در گیشه به این معنی است که اکثریت سرمایه گذاری در بالیوود خواهد بود رفتن به برندگان شمعی ما در یک دور باطل).”

“از آنجا که ما به عنوان یک مخاطب می خواست که ما از آن لذت می برد, همه ما به دنبال بود, سرگرمی و ایمنی از فکر تا ترس به ظریف ما توهم از واقعیت را درهم شکست تا unaccepting از هر گونه تغییر در ادراک. تمام تلاش خود را برای کشف پتانسیل سینما و پیامدهای آن در تاریخ بشریت و اگزیستانسیالیسم بود و در بهترین حالت نگه داشته و با حاشیه.”

Babil احساس می کند بسیار مورد نیاز تغییر کرده است فقط شروع به اتفاق می افتد و باید آن را تشویق کرد.

“در حال حاضر وجود دارد یک تغییر جدید عطر در باد. جدید, جوانان, در جستجوی معنی جدید است. ما باید موضع ما زمین اجازه نمی دهد این تشنگی برای یک معنای عمیق تر سرکوب شود دوباره. یک احساس عجیب و غریب احاطه زمانی که Kalki (Koechlin) بود trolled به دنبال مانند یک پسر که او موهای خود را کوتاه است که خالص شئونات بالقوه است.”

“(اگر چه من خشمگین است که Sushant مرگ در حال حاضر تبدیل به یک fluster از بحث های سیاسی اما اگر یک تغییر مثبت است که تجلی در راه تائو ما آن را در آغوش),” او به این نتیجه رسیدند.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de