مامان ادعای نژاد پرستی پشت, محاکمه مردی که چاقو هم اتاقی در بونا پارک

این مقدار هر کس می تواند توافق بر: چیزی اشتباه است با 29 ساله Donte Epps در Oct. 4, 2019, زمانی که او مورد حمله خود زن هم اتاقی با 9 اینچ چاقو در بونا پارک آپارتمان.

خطرناکی آشفته اپس گفت: چیزی در مورد تلاش برای محافظت از خود هم اتاقی اما سپس با ضربات چاقو او را در قفسه سینه و ادامه داد: حتی پس از حمله پلیس وارد, با توجه به کسانی که نزدیک به بررسی است.

Epps که دارای مجوز املاک و مستغلات و کار کرده فروش خودروهای لوکس دستگیر شد به ظن اقدام به قتل شده است و در زندان نه ماه در $1 میلیون وثیقه در حالی که صورت خود را با این نسخهها کار راه خود را از طریق یک سیستم دادگاه آهسته COVID-19.

مامان: ‘او نواخته شارژ’

Epps’ مادر, Terronda, inisists او عوارض و درمان ناعادلانه. و او می گوید: به این دلیل ساده است: “او یک مرد است که یک جرم با یک زن در یک زمان هنگامی که ما یک ملت در میان ناآرامی های نژادی. … من معتقدم که او به لحاظ نژادی متهم شده است.

“اتهامات را اضافه کنید تا به شخصیت این 29-ماه-پیر مرد گفت:” Terronda زندگی می کند که در پرنس جورج, Virginia.

دو ماه قبل از Terronda در زمان او باعث به اورنج کانتی رسانه ها در اواخر ماه ژوئن دادستان تصمیم به کاهش هزینه به حمله با سلاح مرگبار. با این وجود Terronda هنوز هم می خواهد پسرش را از زندان آزاد شده و بلافاصله با زمان خدمت و درمان داده شده برای مسائل مربوط به سلامت روان.

هیچ نژادی در مورد مورد می گوید دا

دادستان منطقه تاد اسپیتزر می گوید اپس’ وضعیت روانی هنوز به مرتب کردن از طریق عدالت روند. اسپیتزر گفت: او باز است به هر آنچه که می توان کار می کرد از بین وکلای اما می خواهد برای دیدن یک ارزیابی روانی.

“ما نمی قفل کردن مردم برای بیماری های روانی ما سعی می کنیم به آنها کمک” او گفت:.

اما اضافه اسپیتزر — که بررسی 911 نوار و پلیس گزارش — وجود دارد هیچ چیز نژادی در مورد این مورد.

“چه خواهد بود تعصب اینجا ؟ او خوش شانس بود زنده” اسپیتزر گفت. “هنگامی که پلیس وارد آپارتمان آنها تا به حال حق قانونی به او شلیک کنید. من فکر نمی کنم پلیس عمل کرده و با نیروی کافی.”

Epps کاهش یافته چاقو بعد از پلیس رسید اما در ادامه به حمله 27 ساله قربانی در حضور افسران ضربه زدن به او از طریق یک آینه درب گنجه با توجه به کسانی که به این مورد. اسپیتزر تایید زخم او شد شدید.

“او چاقو در قفسه سینه و آن بود نه سطحی. او بلد طریق او لباس” اسپیتزر گفت.

تظاهرات برنامه ریزی شده روز جمعه

Terronda Epps, 47, اختلافات شدت حمله و پرواز است به اورنج کانتی به رهبری یک تظاهرات برنامه ریزی شده خارج از شمال اورنج کانتی دادگستری مرکز در فولرتون در 7:30 صبح جمعه. انتظار می رود برای پیوستن به Terronda هستند ACLU این NAACP و یک گروه جدید به نام تبدیل عدالت اورنج کانتی.

Terronda هیچ غریبه ای به فعالیت. بیست سال پیش او تاسیس سه شهر توسعه جامعه است که کمک می کند تا بی خانمان و فقیر با قانونی خود را در میدان جنگ در جنگهای. این اولین بار نیست او مبارزه در برابر آنچه او به عنوان دیدگاه نژاد پرستی.

اما او گفت: “من هرگز دیده می شود این نوع بدرفتاری در همه.”

Terronda رنگ اپس بزرگتر از هفت فرزند به عنوان افتخار خانواده است. خود را در Facebook صفحه پاشیده است با الهام از الگوهای رفتاری مانند “باید سرگرم کننده, هوشمند, کار سخت بود سالم است.”

سارا کان یک عضو از سال تبدیل عدالت است بخشی از تلاش برای رایگان اپس.

“شما نمی توانید به خوبی در یک سلول” کان گفت. “کسی می تواند به آن صحنه به جای دستگیری و زندانی کردن او می تواند دریافت درمان. یک فرد نمی رفتن به زندان را تبدیل به یک شهروند امن تر.”

کان که در قلب آن یک د-carceration سازمان به این معنی است که آن را در نهایت می خواهد به زندان.

“زندان باعث می شود مردم بیشتر صدمه بیشتر خشونت آن را می شکند و آنها را دور از خود سیستم پشتیبانی,” او گفت:. “اورنج کانتی زندان وحشیانه مکان است.”

یک pretrial است برای جمعه برنامه ریزی شده در فولرتون دادگاه قاضی Cheri Pham, اما ممکن است برگزار شد یک روز پیش از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de