ملت صندوق توزیع تومان 31,54,000 میان دهلی شورش قربانیان

حیدرآباد: 53 زندگی از دست داده بودند در دهلی شورش اکثریت آنها متعلق به اقلیت جامعه است. افراد متعلق به اقلیت جامعه از دست خواص و ارزش lakhs روپیه. چندین خانه و مغازه ها و godowns و وسایل نقلیه را غارت کردند و به خاکستر سوخته, به عنوان یک نتیجه کسانی که به خوبی خاموش شد دیروز بی پول امروز. در این وضعیت Siasat ملت صندوق به رهبری توسط Siasat ویرایشگر آقای زاهد علی خان و فیض-a-Aam اعتماد به ریاست وزیر آقای Iftekhar حسین بشود به ارائه کمک مالی به قربانیان.

در مشاوره از آقای زاهد حسین خان سردبیر Siasat آقای Zaheeruddin علی خان در دهلی نو و در زمان سهام دچار ضرر و زیان جامعه. او در آنجا ماند در سرمایه های ملی از 16 مارس 21 مارس و در زمان بررسی ضرر و زیان است. او در ملاقات با قربانیان و به آنها اطمینان داد که سیاست ملت صندوق و فیض-e-Aam اعتماد دارد و به آنها کمک مالی است.

در این ارتباط یک جلسه مجازی از Siasat ملت صندوق و فیض-e-Aam اعتماد تحت ریاست زاهد علی خان برگزار شد. این جلسه با حضور دبیر فیض-a-Aam اعتماد آقای Rizwan حیدر دکتر مخدوم Mohiuddin و آقای Zaheeruddin علی خان.

در این جلسه آقای زاهد علی خان اطلاع داد که Rs 45,83,375 جمع آوری شد برای قربانیان دهلی شورش. در مجموع Rs 31,54,000 بودند سپرده در حساب از قربانیان. باقی مانده تومان 14,29,375 توزیع خواهد شد در میان افراد مبتلا در پایان ماه ژوئیه.

Siasat ملت صندوق و فیض-e-Aam اعتماد مشغول به کار در همکاری برای افراد مبتلا دهلی شورش. فیض-e-Aam اعتماد جمع آوری تومان. 54,36,960 در قالب کمک های مالی که اعتماد توزیع تومان 16,93,000 در میان قربانیان و مقدار باقی مانده توزیع خواهد شد به زودی. هر دو Siasat ملت صندوق و فیض-e-Aam اعتماد با هم جمع آوری تومان 1,00,20,335 برای دهلی شورش برداشتند.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de