JetBlue به پایان خواهد رسید خدمات در ساحل طولانی در اکتبر انتقال مسیرهای سهل انگاری

JetBlue به پایان خواهد رسید خدمات در فرودگاه لانگ بیچ به عنوان بخشی از یک حرکت به تحکیم آن راه در لس آنجلس منطقه این شرکت اعلام کرد چهار شنبه, جولای 9.

آخرین روز از هواپیمایی خدمات در ساحل طولانی خواهد بود Oct. 6. بسیاری از راه های که JetBlue ارائه شده در ساحل منتقل خواهد شد به فرودگاه بین المللی لس آنجلس. شرکت هواپیمایی خواهد شد اما حفظ آن در هالیوود Burbank, فرودگاه, انتاریو فرودگاه بین المللی سان دیگو فرودگاه بین المللی و پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی.

یک نماینده برای فرودگاه لانگ بیچ بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه اخبار را تاثیر عملیات.

مقصد که JetBlue ارائه خواهد شد nonstop سرویس و از سهل انگاری موثر Oct. 7 هستند:

  • Austin-Bergstrom International Airport;
  • Bozeman, Yellowstone, فرودگاه بین المللی (فصلی);
  • لاس وگاس, McCarran International Airport;
  • رنو-تاهو فرودگاه بین المللی;
  • شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی;
  • سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی; و
  • Seattle-Tacoma International Airport

خدمات به پورتلند فرودگاه بین المللی نخواهد انتقال به سهل انگاری.

مشتریان می توانند خرید بلیط برای مسیرهای جدید شروع چهار شنبه, جولای 10.

“سهل انگاری یکی از JetBlue موفق ترین بازار ارائه می دهد و این فرصت ارزشمند به رشد قابل توجهی در هر دو داخلی و بین المللی در حالی که ما را معرفی قیمت های پایین کرایه در مسیرهای” اسکات لورنس هواپیمایی سر درآمد و برنامه ریزی در بیانیه ای گفت. “انتقال به سهل انگاری در خدمت به عنوان لنگر تمرکز ما شهرستان استراتژی در سواحل غرب مجموعه JetBlue برای موفقیت در کالیفرنیای جنوبی است.”

وجود دارد در حال حاضر حدود 150 JetBlue خدمه مستقر در LAX با توجه به شرکت و این تعداد قرار است به رشد به حدود 700 به دلیل مسیرهای جدید و جابجایی پرسنل از ساحل طولانی در فرودگاه LAX.

علاوه بر مسیرهای انتقال از ساحل طولانی این شرکت اعلام کرد که بیش از پنج سال آینده JetBlue اضافه خواهد شد بیشتر داخلی و بین المللی به مقصد از سهل انگاری با برنامه ریزی برای رسیدن به حدود 70 پرواز در روز تا سال 2025.

این خبر پس از سالها تنش بین خطوط هوایی و ساحل طولانی آغاز شد که در سال 2017 زمانی که شورای شهر رای دادند در برابر یک برنامه است که اجازه داده اند پروازهای بین المللی در فرودگاه. JetBlue در آن زمان گفت: “ارزیابی آینده خود برنامه, برای, ساحل, بیشتر منطقه لس آنجلس و کالیفرنیا” به دلیل تصمیم گیری.

شهرستان و شرکت هواپیمایی باید پس از tussled بیش از دیر فرود و پرواز اسلات استفاده است.

JetBlue به کاهش تعداد پروازهای ارائه شده در لانگ بیچ در سال های اخیر گاهی اوقات با استناد به ساحل طولانی از سیاست های. اما تصمیم به کاهش پروازها در اوایل سال جاری بود که نهفته مسیرهای بودند “جلسه انتظارات” با توجه به شرکت در بیانیه ای.

یک نماینده برای JetBlue بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا در جریان اختلافات میان دو طرف نهفته هواپیمایی تصمیم به طور کامل بیرون از لانگ بیچ.

“ما با افتخار در خدمت LGB برای بسیاری از سال پس از دیگر خدمات ارائه شده است یک تصمیم دشوار” آیا Uselmann JetBlue معاون رئیس جمهور از وفاداری نوشت: در یک شنبه ایمیل به مشتریان. “همانطور که شما احتمالا آگاه ما مسیر شبکه و شهرهای ما در خدمت رانده تقاضای مشتری فرودگاه ملاحظات و برنامه ریزی نیاز دارد در میان عوامل دیگر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de