حیدرآباد: 2 مساجد تخریب معبد جدید دبیرخانه

حیدرآباد: دو مسجد و معبد تخریب شده اند به عنوان بخشی از جریان تخریب فعالیت برای ساخت مجموعه جدید از Telangana دبیرخانه. مسجد Dafaatir-e-Muatamadi واقع شده است در مجاورت بلوک C در حالی که Masjid-e-هاشمی واقع در نزدیکی D بلوک. این Nalla Pochamma معبد واقع شده است در وسط محوطه.

دیدن آنها را به عنوان یک انسداد در ساخت و ساز جدید دبیرخانه دولت تخریب هر سه سازه. این کار تخریب آغاز شد و در نیمه شب دوشنبه و سه مکان عبادت تخریب شد در فاز اول تخریب شده است.

Masjid-e-هاشمی بسیار قدیمی مسجد در نزدیکی D بلوک. ایالات آندرا پرادش, دولت نیز تلاش زیادی برای تغییر این مسجد اما پس از مخالفت علمای دین و به طور کلی مسلمانان ساخت و ساز از بلوک D انجام شد خروج از مسجد. مسجد Dafaatir-e-Muatamadi ساخته شد و در طول کنگره قانون با هزینه Rs 2 کرور. کارکنان دبیرخانه و اطراف ادارات دولتی با استفاده از دعا در مسجد جامع. صدها نفر از جانبازان در مسجد دعا در روزهای جمعه.

طبق طرح تهیه شده توسط دولت برای ساخت و ساز جدید دبیرخانه آن تصمیم به تخریب دو مسجد و معبد و ساخت آنها را در برخی از مکان های دیگر. به ویژه دولت نمی مشورت با شخصیتهای مذهبی یا مسلمان قبل از تخریب اماکن عبادت. دولت تخریب مساجد نگه داشتن مسلمانان در تاریکی.

به گفته منابع این نسخه از قرآن و jaenamaz (نماز تشک) منتقل شد به برخی از مکان های دیگر قبل از انجام تخریب. آن را باید به ذکر است که به طور منظم نماز ارائه شد در هر دو مسجد قبل از اعمال تاج مستند اما پس از قفل هر دو قفل شد و هیچ کس اجازه داده شد به آنها مراجعه کنید.

دولت باید مشورت نمایندگان مسلمان گرفته و آنها را به اعتماد به نفس قبل از انجام تخریب مکان های عبادت. در زمان انتقال از سایر دفاتر دبیرخانه زمانی که این موضوع از مسجد آمد به نور و سپس معاون وزیر محمد محمود علی بود مطمئن باشید که مسجد باقی خواهد ماند و در مکان های خود را و دولت را بازسازی مساجد همراه با مجموعه جدید اما هیچ نشانه ای از ساخت و ساز مساجد مشهود است از تایید نقشه جدید دبیرخانه.

تغییر از مساجد توسط یک ماده از شریعت و دولت باید مشورت اسلامی و muftis قبل از مصرف هر گونه تصمیم گیری. آن باقی مانده است دیده می شود چه ایستاده احزاب و سازمان حمایت از دولت را در تخریب مساجد توسط دولت است.

در ضمن کار تخریب ادامه داد: برای روز دوم و محاصره پلیس تمام مسیرهای منتهی به دبیرخانه و اعمال محدودیت ترافیک در جاده های منتهی به این سایت.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de