مصر در تلاش برای خاموش کردن منتقدان در ایالات متحده توسط اسامی بستگان خود را

http://www.washingtonpost.com/video/world/an-emotional-return-for-reem-desouky-after-her-imprisonment-in-egypt/2020/07/08/fce6ef09-f62e-4d2c-83c8-b5f53de819b2_video.html

قاهره — Reem Desouky آمریکا از پنسیلوانیا بود که ناعادلانه زندانی در مصر ، محمد سلطان یک فعال سیاسی در شمال ویرجینیا که کمک گرفتن او منتشر شد در ماه مه بود خود را یک بار در زندانی در مصر برگزار شود.

اما در حالی که هر دو در حال حاضر رایگان و در خاک آمریکا دولت مصر همچنان ادامه دارد و به تهدید آنها را تحت فشار را به سکوت با اذیت و آزار و تهدید بستگان خود زندگی در مصر می گویند قربانیان و گروه های حقوق بشر.

Desouky برادر در زندان است بدون اتهام به اطمینان حاصل شود که او توصیف نیست او 10 ماه مصیبت برای جهان خارج و یا انتقاد از دولت مصر, او گفت:.

“آنها در حال برگزاری و او را به نگه داشتن من از صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است” Desouky گفت.

پنج Soltan بستگان به زور گرفته شده توسط نیروهای امنیتی از خانه های خود در ماه گذشته و خود را پدر زندانی مورد بازجویی قرار گرفت. که پس از سلطان واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده در برابر سابق مصر نخست وزیر Hazem ال-Beblawi متهم او را از نظارت بر شکنجه Soltan تحمل در زندان است.

“شکی وجود ندارد که دولت در حال برگزاری است من پنج غیر سیاسی عموزاده و پدر گروگان به فشار و من را به سکوت” او گفت:. “باج انداختن است من طرح دعوی در دادگاه. آنها به خانواده من است.”

فعالان حقوق بشر می گویند که بستگان بیش از دو دوجین مخالفان سیاسی حقوق بشر کارگران و معترضان و روزنامه نگاران زندگی در خارج از کشور دستگیر شده اند در مصر خانه های خود را اغلب حمله توسط نیروهای امنیتی. اعضای خانواده نیز سیلی با ممنوعیت سفر و یا بريدن به امنیت دفاتر برای بازجویی فعالان می گویند.

“هدف این است که برای گسترش ترس در میان مصری فعالان در تبعید یا در خود تبعید” گفت: محمد Lotfy, مدیر اجرایی, برای مصر کمیسیون حقوق و آزادی ها. “دولت است گفت:” ما در حال تماشای شما. ما ممکن است قادر به شما آسیب برساند اما ما می توانیم بدتر آسیب رساندن به بستگان خود را.’ این یک ابزار بسیار قدرتمند است.”

مصر و خدمات اطلاعاتی دولتی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دولت از رئیس جمهور مصر و فتح al-Sissi شروع به تهدید بستگان به عنوان اوایل به عنوان سال 2016 فعالان حقوق بشر گفت. اما آنها می گویند تهدید آمریکایی در ایالات متحده زندگی جدید است, بازتاب تعمیق استبداد در مصر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: کمی در مورد نقض حقوق بشر در مصر حتی در حالی که مقامات ایالات متحده به اعمال فشار به انتشار برخی از زندانی آمریکایی است. سکوت منتقدان می گویند متقاعد Sissi دولت می تواند گسترش سرکوب بدون عواقب جدی است.

“Sissi دولت thuggery شده است ملاقات با دندان دیپلماسی” سلطان گفت: با اشاره به هدف از بستگان.

پیت Marovich

برای واشنگتن پست

محمد سلطان, 32 یک شهروند ایالات متحده شد که برجسته مصری زندانی سیاسی در فیرفکس ،

آمریکا و نماینده سفارت در قاهره با اشاره به 24 ژوئن توییت توسط وزارت امور خارجه کابینه باراک اوباما ابراز نگرانی برای Soltan بستگان. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و به طور جدی همه اتهامات آزار و اذیت و ارعاب” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

یک مقام وزارت خارجه گفت: گزارش از شهروندان آمریکایی “که مورد آزار و اذیت از طریق بستگان خود” هستند “هشدار دهنده” و این که مقامات ایالات متحده هستند “درگیر با دولت مصر” در این زمینه است.

“مصر آمریکایی ها که بازگشت به مصر را به رعایت مصر قوانین, و آن را فقط اتفاق می افتد که کسانی که قوانین سخت گیرانه گفت:” مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به آزادانه بحث و آمریکا در رابطه با مصر است. این مقام افزود: “وجود دارد نه یک روند قضایی است که از یک غربی استاندارد وجود دارد. در همان زمان با توجه به طبیعت نزدیک ما رابطه, من فکر می کنم درمان آمریکایی ها می تواند خیلی بهتر است.”

حقوق بشر را به طور قابل توجهی بدتر شده تحت, Sissi, سابق ارتش که به قدرت رسید در سال 2014 پس از سازماندهی یک کودتای نظامی آن را سرنگون کرد مصر دموکراتیک انتخاب رئیس جمهور محمد مرسی و اخوان المسلمین دارد.

ده ها هزار نفر از مخالفان سیاسی طرفدار دموکراسی فعالان و دیگران اند زندانی شده است اکثر اتهامات کاذب, حقوق بشر, فعالان می گویند. کسانی که زندانی را شامل شهروندان آمریکایی از جمله مصطفی Kassem, 54, قطعات خودرو فروشنده از نیویورک که در زندان درگذشت در ماه ژانویه است.

دولت آمریکا اما همچنان به ارائه مصر میلیاردها دلار کمک.

دستور به سکوت

زمانی که Desouky و سپس-13-ساله پسر مصطفی وارد قاهره در ماه ژوئیه گذشته در یک خانواده بازدید از آنها بازداشت شدند مصر توسط ماموران امنیتی است.

افسران مصادره تلفن های خود را و پایین از طریق حساب های رسانه های اجتماعی به یاد می آورد Desouky که دو مصر شهروند آمریکایی و هنرهای کاربردی در Lancaster Pa. او سوال شد برای ساعت قرار داده و سپس با او در یک اتاق برای برگزاری چهار روز قبل از او منتشر شد. Desouky شد و پس از انتقال به زندان به اتهام انتقاد از دولت بر روی Facebook.

روز بعد هنگامی که او برادر Nour آورده مصطفی به دیدار او در زندان ماموران دستگیر Nour که تماس گرفته بودند سفارت آمریکا را به نمایندگی خود را, او گفت:. Nour که متعلق به یک کارخانه تولید پوشاک بود و نه به لحاظ سیاسی فعال Desouky گفت.

Desouky منتشر شد در اوایل ماه مه پس از ایالات متحده فشار و نگرانی از coronavirus, پخش كردن, در زندان با توجه به مقام وزارت خارجه. به عنوان او و مصطفی آماده به هیئت مدیره یک هواپیما به واشنگتن یک امنیت ملی مصر عامل هشدار: “او به من گفت به سکوت” او به یاد می آورد.

عکس خانوادگی

دوگانه آمریکا-ملی مصر Reem محمد Desouky در اینجا با پسرش مصطفی, زندانی بوده در مصر برای انتقاد از دولت مصر در Facebook.

در Fairfax, Soltan, 32 نشئه. از طریق خود زندانی گروه مدافع آزادی ابتکار او بوده است لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و قانونگذاران در Desouky طرف صحبت با روزنامه نگاران و نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی به منظور بالا بردن آگاهی از گرفتاری او.

Soltan می دانست که چگونه Desouky احساس بر او آزاد است. او دستگیر شده بود در سال 2013 برای کار با معترضان پس از مرسی برگزار شد و نزدیک به دو سال است.

در اوایل ماه ژوئن Soltan واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا او شکنجه شد و هدفمند برای ترور توسط Sissi رژیم است. او به نام Beblawi به عنوان یک متهم, متهم او را از نظارت بر موارد نقض حقوق بشر.

در 15 ژوئن نیروهای امنیتی حمله کردند و خانه ها از چهار Soltan حوا در دو استان در مصر, او گفت:. خود را برگزار می کردند کل خانواده از جمله کودکان در اسلحه Soltan گفت. سپس او گفت: آنها “ربوده شدن پنج تن از پسرعموهای من از آسایش و تخت خود را. آنها blindfolded گرفته و به مکانی نامعلوم.”


“هیچ یک از خانواده بوده و قادر به برقراری ارتباط با آنها را از آنها ربوده شد,” او گفت:.

Soltan پدر صلاح سلطان برجسته محقق اسلامی و معاون وزیر در مرسی دولت که زندانی شده برای نزدیک به هفت سال مورد بازجویی قرار گرفت در مورد پسرش و طرح دعوی در دادگاه گفت جوان Soltan. سپس پدر خود را گرفته و به محل ناشناخته به خانواده و آنها تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد محل نگهداری خود را پس از آن.

“ما وحشت زده خود را برای رفاه و ایمنی با توجه به ضعیف بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر” سلطان گفت.

‘خانواده من است می ترسم’

امروز Desouky گفت که او دچار اضطراب و خواب از دست دادن. او نگران برادرش را دریافت آلوده با کروناویروس در قاهره را بدنام تورا زندان است. کارخانه خود را بسته است, ترک همسر و سه فرزندش با درآمد و همچنین تمام کارکنان خود را, او گفت:.

Nour خانواده دیده نشده و او از ماه مارس پس از دولت مصر ممنوع زندان بازديد ظاهرا برای جلوگیری از گسترش coronavirus, او گفت:.

Desouky ترس از بودن بیش از حد صریح. او کاهش یافته است در پاسخ به این که آیا او از تحمل هر گونه شکنجه و یا دیگر موارد نقض حقوق بشر در زندان است. خانواده اش در مصر التماس کرد با او برای حفظ مشخصات پایین. او نشده پست شده هر چیزی در Facebook و یا دیگر رسانه های اجتماعی در مورد برادرش را از گرفتاری یا چیزی انتقاد از دولت مصر. “خانواده من است می ترسم” او گفت:.

Soltan شده است صریح خود را در مورد بستگان گرفتاری. کنگره نمایندگان مجلس در نامه هفته گذشته اعلام کرد که Sissi است که راه انداختن یک حمله ایالات متحده سیستم قضایی با اسامی Soltan بستگان و به دنبال خط خارج شدن پرونده خود. آنها به نام مصر برای آزادی بستگان خود را.

در ضمن Soltan ادامه تلاش های خود برای آزادی بیشتر زندانیان آمریکایی در مصر است.

روز یکشنبه محمد Amasha شد آخرین به آزاد شود. 24-در سال وارد, بازگشت به خانه در شهرستان نیوجرسی در روز دوشنبه پس از 486 روز در زندان نگه داشتن نشانه ای در مرکز شهر قاهره است که به عنوان خوانده شده “آزادی برای همه زندانیان است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo تشکر شده مصر روز چهارشنبه برای انتشار Amasha و خواست Sissi دولت “توقف بی جا و آزار و اذیت شهروندان آمریکایی و خانواده های آنها که باقی می ماند وجود دارد.”

Soltan بخشی می گوید او نمی خواهد تهدید به رها کردن طرح دعوی در دادگاه خود را.

“رژیم یک چکش است که همه چیز را می بیند به عنوان یک ناخن و من هیچ ناخن” سلطان گفت. “من حاضر به اذیت می شود به سکوت است.”