دان: Connor Seabold می شود در آخرین لحظه تماس با فیلیز’ اردوگاه آموزشی

کانر Seabold شروع به ساخت برنامه های تابستانی در خارج از بیس بال, اما یک ساعت 11th تلفن تماس به لیگ برتر همه چیز را تغییر داد.

“این خنده دار است من تماس روز شنبه (27 ژوئن) یک روز قبل از مهلت زمانی که تیم به نوبه خود در فهرست اسامی” گفت: Seabold یک 6-پا-2, راست دست پارچ خواهد شد که برای بازی با فیلادلفیا فیلیز در سال 2020 پس از خاموش شدن از لیگ اصلی بیس بال در ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما می دانستیم که ما تا به حال یک هفته قبل از هر چیز آغاز شده زمانی که همه چیز در حال اتفاق نسبت به پایان هفته (پس از MLB اعلام کرد که دوباره باز کردن این فصل تحت قوانین مختلف). من شروع به شک که آیا من به یک فرصت برای رفتن (به کمپ تابستانی و انتخاب شود برای فیلیز’ بازیکن استخر).” او گفت:. “من که اگر آن را روز شنبه در حال حاضر من واقعا فکر می کرد که آن را به اتفاق می افتد, بنابراین من شروع به ساخت برنامه های تابستانی و یا حداقل فکر کردن در مورد آن است. سپس در مورد ظهر شنبه من تماس بگیرید. آنها گفتند: به بسته کیسه های خود را و آماده به بیرون می آیند.

“من فوق العاده هیجان زده است.”

Seabold, 24 امضا شده با فیلیز پس از انتخاب او در دور سوم در سال 2017 پیش نویس از Cal State فولرتون که در آن او یک standout برای سه سال. او در تلاش برای تبدیل شدن به 68 سابق تیتان برای رسیدن به لیگ های بزرگ.

یک نیوپورت بندر بالا محصول Seabold همچنین تلاش برای تبدیل شدن به تنها دوم سابق ملوان به بازی در لیگ های بزرگ, زیر لایحه واس (بندر کلاس ’61) یک چپ دست ضربه outfielder که شش فصل در رشته از جمله با فرشتگان است.

پس از دو سال در Orange Coast College, واس امضا شده با ببر در سال 1963. واس آمار اولین گرند اسلم در تاریخ برای فرشتگان در فرشته ورزشگاه مقابل کانزاس سیتی در 18 آوریل 1970. آناهایم این ورزشگاه در سال 1966 افتتاح شد.

پس Seabold بود نه در فیلیز’ فهرست لیگ در فصل بهار, آموزش, او ممکن است بیشتر محتمل camper شهروندان در بانک پارک.

“این عالی است که آنها به من یک شانس برای رفتن به خارج وجود دارد” Seabold گفت. “من فکر می کنم من تنها کسی در فهرستی که نمی را به لیگ فهرستی در بهار آموزش در اوایل این سال است. این نوع از یک چیز سرد. این یک فرصت بزرگ است و من آنها را درک به من یک فرصت است.”

استارت در سه جزئی لیگ فصل Seabold اگر او باعث می شود فیلیز’ 30-مرد باز-روز فهرستی است که انتظار می رود را به یک چند باز یافته امداد پارچ در کوتاه 60-بازی فصل که شروع جولای 24-25. بازیکنان که به این تیم اختصاص داده خواهد شد به سه گانه-A Lehigh Valley به شکل 30-مرد “ب” تیم که قطار خواهد شد و در دسترس باقی می ماند به جای عمده leaguers که دریافت مجروح تست مثبت برای COVID-19 یا در معرض کسی که این ویروس.

هر کجا که Seabold بادها آن را احتمالا بهتر از جمع آوری 400 دلار در هفته جزئی لیگ دستمزد و یا درخواست برای یک کار پاره وقت.

در 40 حرفه ای جزئی بازی های لیگ Seabold آغاز شده است 34 با 203 strikeouts و تنها 163 بازدید در 196 2/3 نوبت تن به تن.

پس از بهار آموزش تعطیل در ماه مارس Seabold مانده است در شکل با رفتن را از طریق آموزش های خود را معمول و تبادل کردن یک تپه در یک پارک محلی در نزدیکی خانه اش در کوستا مسا.

Seabold باز در برخی از چشم ها در سال 2019 بازی دو-یک توپ با خواندن بشنوی Phils ارسال 3-1 رکورد با یک 2.25 دوران بیش از هفت شروع می شود. پس از فصل Seabold تن به تن در آریزونا سقوط لیگ رفتن 1-0 با 1.06 عصر در چهار شروع می شود, قابل توجه 22 در 17 نوبت.

اما شده است وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت این بهار.

“که همه این دو یا سه ماه شده اند فقط قطعیت” Seabold گفت. “این فقط یک چرخه آموزش هر روز مطمئن شوید بدن خود را در شکل اما در همان زمان گفت: به خودتان است آن را به ارزش آن ؟ ما در واقع رفتن به انجام این کار ؟ هر چیزی است رفتن به می آیند به ثمر?'”

ریچارد دان دیرین sportswriter می نویسد دونن مقابله ستون به طور منظم برای اورنج کانتی ثبت نام هفتگی ساحلی زمان شمالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de