رقیق می شود و زمان بیشتری برای برنامه ریزی برای برگزاری سال آخر امتحانات

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز پنجشنبه اعطا زمان بیشتری برای دانشگاه دهلی برای دستیابی به یک برنامه ریزی برای برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان سال تحصیل در تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

یک بخش از نیمکت دادگاه عالی ریاست آن توسط قضات Hima Kohli و Subramonium پراساد اعطا زمان بعد از ارشد مدافع Sachin Dutta ظاهر می شود برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده به دادگاه اطلاع داد که یک طرح جدید باید حاوی مطابق با آخرین UGC دستورالعمل.

“نمودار کردن یک دوره و روشن می باشد که در آن شما می خواهید برای رفتن گفت:” دادگاه در حالی که درخواست تیم اول دانشگاه یا دانشکده به فایل استشهاد در مورد همان جولای 13 یعنی دوشنبه و سه ماده شده است نوشته شده برای بیشتر شنیدن در جولای 14.

روز چهارشنبه یک قاضی نیمکت بالا دادگاه مطلع شد توسط دانشگاه دهلی که آن را به تعویق انداخته است آنلاین کتاب باز امتحان (OBE) تا اوت 15. آزمون میله میله برای شروع از جولای 10.

دانشگاه دهلی در طول دادرسی به دادگاه اطلاع داد که تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن امتحانات پس از 15 آگوست و تصمیم همان است که گرفته شده بود پس از دیدار از بالا شده کمیته نیز قرار داده شده قبل از روی نیمکت.

زیر که یک قاضی نیمکت از دادگاه عالی ریاست عدالت Pratibha M. سینگ منتقل شده گفت: دسته ای از دادخواست پس از مشاهده این که این مسئله در مورد به تعویق افتادن امتحانات است که در حال حاضر در انتظار قبل از تقسیم نیمکت دادگاه.

گفت: بخش نیمکت رهبری عدالت Hima Kohli که mtters منتقل شده بود در هفته گذشته برگزار شد که تحقیر رسیدگی باید آغاز شود در برابر دانشگاه دهلی و مقامات آن “گمراه کننده” دادگاه توسط “خودداری مواد اطلاعات” بر سر این موضوع به تعویق افتادن گفت: معاینه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de