نیویورک: دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در چهار شنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ایالات متحده بیش از آن در سیاست جدید به نوار دانشجویان خارجی از اقامت در این کشور اگر خود را برای برگزاری کلاس های کاملا آنلاین.

MIT و هاروارد در میان برترین موسسات آموزشی که جذب تعداد زیادی از دانشجویان از سراسر جهان از جمله هند است.

پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون, کت و شلوار ادعا که سیاست های صادر شده توسط سازمان مهاجرت و گمرک (ICE) موفق به ارائه عمومی با توجه و از این فرصت برای اظهار نظر در این rulemaking.

در مارس 13, همان روز که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه یک بخش از مهاجرت و گمرک صادر شده هدایت آرامش یک کلاه آنلاین ترم به طوری که دانشجویان بین المللی می تواند ادامه تحصیل خود در زمانی که دوره های در حال حرکت بودند از راه دور به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

در جولای 6, حتی اگر دولت به پایان رسیده است اعلام آن از یک دولت ملی اضطراری, یخ, لغو راهپیمایی 13 ارشاد با بیان اینکه حضور دانش آموزان به طور کامل آنلاین برنامه ها ممکن است باقی می ماند و یا اجازه ورود به کشور است.

طرح دعوی در دادگاه توسط دانشگاه هاروارد و MIT به دنبال یک سفارش ضابط موقت منع اجرای جولای 6 بخشنامه.

گفت که بخشنامه نقض قانون مراحل اداری این طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که این نیز نشان دهنده تلاش های دولت فدرال به زور دانشگاهها برای بازگشایی کلاس های حضوری.

تظاهرات فوران هر دو در خارج از کشور و درون ما پس از بخشنامه جدید صادر شد.

وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت که تغییرات موقت برای F-1 و M-1 ویزای برای دانش آموزان “اجازه خواهد داد که مخلوطی از هر دو در فرد و برخی از آنلاین ترم برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای غیر مهاجرتی ویزای دانشجویی”.

طرح دعوی در دادگاه توسط دانشگاه هاروارد و MIT ادعا که جولای 6 بخشنامه نقض قانون مراحل اداری در سه راه.

آن را شکست خورده به در نظر گرفتن جنبه های مهمی از این مشکل قبل از آژانس عمل کرده و با توجه به طرح دعوی در دادگاه است که همچنین ادعا شده که این بخشنامه نتواند به ارائه هر گونه مبنای منطقی است که می تواند توجیه سیاست علاوه بر عدم ارائه عمومی با توجه و از این فرصت برای اظهار نظر در این rulemaking.

در زیر جدید در جولای 6, راهنمایی, دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین و بار در کشور باقی می ماند.

علاوه بر این F-1 و M-1 دانش آموزان بودند که در خارج از ما نمی خواهد اجازه ورود به کشور است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de