Corona del Mar ویژگی های دو ارشد نقل و انتقالات در پنج مرد کارفرمایی رقابت


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


موضع کارفرمایی در Corona del Mar تبدیل به یک آرزو نقطه.

حاکم CIF-SS Division 3 و دولت 1-یک قهرمان دریا پادشاهان دو ارشد نقل و انتقالات در پنج مرد پس از رقابت های اخیر ورود سابق ماموریت Hills, San Marcos کارفرمایی جکسون Oksnee تاج del Mar مربی تیم فوتبال دن اوشی تایید چهارشنبه.

اوشی گفت: Oksnee 6 پا 185 پوند ارشد است نسبت به ثبت نام در کورونا دل مار که مثل بقیه اورنج کانتی به تعویق انداخته است فعالیت های تابستانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ارشد کارفرمایی کوپر Wrenn (6-4, 200) قبل از آن منتقل شده به کورونا دل مار از یسوعیون در اورگان. یسوعیون یکی از بهترین تیم ها در اورگان فصل گذشته در پایان 10-3.

Corona del Mar گروه همچنین شامل بسیار مورد توجه قرار گرفته دوم دیوید Rasor (6-1, 175) در تاریخ Max خط و ارشد Dane Voorhees. خط و Voorhees شد junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده quarterbacks فصل گذشته. Voorhees نیز Corona del Mar را kicker.

دریا پادشاهان به دنبال جایگزین ضبط-تنظیم کارفرمایی اتان Garbers در حال حاضر در واشنگتن است. او فصل گذشته به تصویب رسید برای 5,035 متری و 71 touchdowns — هر دو اورنج کانتی سوابق — در پیشرو Corona del Mar به 16-0 رکورد.

Garbers ساخته شده است را بنیاد گذاشته شده توسط برادر خود را تعقیب Garbers یک سال 2017 فارغ التحصیل در حال حاضر بازی کارفرمایی در کال.

اوشی توصیف پنج quarterbacks به عنوان رقابتی همه باور آنها است که می تواند شروع شود.

این مربی معتقد است بخشی از فریب موقعیت تهاجمی هماهنگ کننده Kevin Hettig. “او درخشان” اوشی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de