کنگره در حالت تهاجمی با DKS در نقش رهبری

M. A. سراج

بنگلور: این کنگره نشان جدید ذوق و شوق در کارناتاکا با نصب و راه اندازی Mr. D. K. Shivakumar (بهتر است به عنوان شناخته شده DKS) به عنوان رئیس جمهور KPCC در جولای 2, یک روز حزب تعیین شده آن را به عنوان “Prathijna دینا’ (بعد از سوگند گرفتن). شناخته شده است در زمانهای گوناگون و به عنوان یک شخص فعال و زرنگ ” و “حزب مشکل-تیرانداز’, مراسم آمد بعد از چندین بار تعویق به دلیل ممنوعیت در برابر تجمعات عمومی در میان COVID-19 مستند. هر چند اصلی مراسم حضور داشتند تنها 150 ارشد و برجسته رهبران در KPCC در بنگلور حزب ادعا می کند که این مراسم را تماشا شد نزدیک به پنج میلیون نفر در سراسر دولت است.

تکنولوژی زرنگ و دانا

هفت بار MLA و یک وزیر سابق DKS نصب شد دیجیتالی هماهنگ با حزب کارگران تماشای آن در حدود 16,000 مکان. همچنین livestreamed بر روی سیستم عامل مانند زوم, YouTube, Facebook, Instagram و چندین کانال های منطقه ای. در مقیاس بزرگ القایی از تکنولوژی پیشرفته سیگنال های جدید قبل از مهمانی که DKS است برای رسیدن به اندکی از برابری با رقیب اصلی خود را حاکم BJP در دولت است. حزب دفتر ملکه جاده نصب شده بود غول چراغ صفحه نمایش همیشه از حزب رئیس جمهور سونیا گاندی تا به حال او را به نام جدید KPCC جمهور شش ماه پیش پس از آزادی از Tihar زندان است.

رئیس مشکل-تیرانداز

یکی که هرگز پنهان جاه طلبی خود را برای تبدیل شدن به وزیر کارناتاکا DKS شده است حزب اصلی مشکل-تیرانداز برای مدت زمان طولانی. وفادار محرم از حزب مرکزی رهبری او دیده می شود به عنوان یک بدون نگه می دارد-منع achiever. خود فطرت به عنوان بحران مدیریت تست شده چندین بار. او بود که به میزبانی 24 گجرات MLAs در یک رفت و آمد مکرر در خارج از بنگالور دو سال پیش برای محافظت از آنها را از اغوا بی جی پی آن بود که برای دیدن احمد پاتل نمی منتخب به Rajya سبها. او بود که شروع به رفت و آمد مکرر سیاست ” در سال 2001 زمانی که او را نجات داد Vilasrao Deshmukh دولت در ماهاراشترا از سقوط با گذر گاه خود وفادار MLAs به بنگلور و میزبانی آنها را برای چند روز. خدمات خود را به همین نام شده است در طول همه این بحران های پس از آن. او تا حد زیادی در پشت تلاش برای کوک یک اتحاد بین کنگره و Janata Dal سکولار در مارس 2018 زمانی که آقای Yeddiyurappa دو بعد دولت مجبور به استعفا قبل از مواجهه با مجلس است.

استراتژی جدید

اوایل حرکت می کند نشان می دهد که DKS مستقیم خواهد بود بسیاری از خود ممکن است در ساخت یک کادر مبتنی بر حزب در دولت است. در سخنرانی خود در “Prathijna دینا” او قول داد به مردمی تغییر در سازمان است. او رسیدن به رهبران sulking در حاشیه. آن را پس از سال های بسیاری است که مردم را دیدم قالب ساخته شده به آقای Janardhan Poojary (یکی از شناخته شده برای انتخاب شدن از منگالور برای Lok سبها چهار بار در یک ردیف). هر چند او رفت و به منگالور برای دیدار با رهبر ارشد خود هلی کوپتر نمی تواند زمین به دلیل آب و هوای نامساعد. یک کمیته است تشکیل شده است توسط او تحت رهبری Allum Veerabhadrappa سابق KPCC رئیس برای شناسایی رهبران حزب که ناراضی و یا نقل مکان کرد و دور به احزاب رقیب در طول چند سال گذشته. او همچنین مجموعه ای از یک هدف از تشکیل 44,000 غرفه کمیته به برگزاری کنگره حامیان به عنوان فعال canvassers. یک Covid کمیته هم تشکیل شده است به فایل RTIs به حفاری از فساد در پرداخت وجوه توسط دولت. شده اند وجود دارد اتهامات وارد علیه مأموران بی جی پی اختلاس بودجه به معنای Covid مربوط به تجهیزات و خدمات.

جوانان عامل
حتی در حالی که به دنبال بازگشت از کسانی که منحرف و دور از حزب و آرام ارشد رهبران DKS است آگاه از سوق دادن جوانان به جلو. علاوه بر این او KPCC در حال حاضر سه کار رئیس جمهور یعنی Priyank Kharge MLA استناد و پسر Mallikarjuna Kharge; سلیم احمد دو بار MLC و دیرین وفادار و Satish Jharkiholi MLA استناد و شکر بارون از بلگایوم منطقه که دو برادر نیز MLAs اما در BJP.

در مسیر DKS باید به رقابت با چند جاه طلبانه رهبران. رئیس در میان آنها است که سابق سانتی متر Siddramaiah که هنوز هم در کنف جاه طلبی برای دور دوم در سانتی متر ، او در حال حاضر رهبر مخالفان در کارناتاکا مجمع. او تمام است به احتمال زیاد به ارائه یک محل برجسته به لاکشمی Hebbalkar MLA استناد یک چهره جوان و قوس حریف از Jharkiholi برادران در بلگایوم (در حال حاضر Belgavi) منطقه.

مجمع انتخابات در کارناتاکا سه سال دور و او را به چالش عمده حفظ سرعت و شور و شوق حزب کارگران تا پس از آن.

M. A. سراج ارشد روزنامه نگار مستقر در بنگلور

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de