Black Lives Matter تظاهرات جرقه بحث بر نژاد پرستی در جهان عرب

حسن عمار

AP

اتیوپی داخلی کارگر منتظر در 4 ژوئن در مقابل اتیوپی کنسولگری در Hazmieh شرق بیروت پس از او و دیگران رها شده بودند توسط خود لبنانی کارفرمایان.

بیروت — پس از او از کار اخراج شد و بدون هشدار از کار خود را به عنوان یک خانه دار اتیوپی صدای زن گفت: او نیز در کنار بزرگراه با لبنان کارفرما.

او در نظر گرفته شده بود به ترک او در خارج از اتیوپی کنسولگری که در آن ده ها تن از دیگر اتیوپی داخلی کارگران شده اند رها شده توسط کارفرمایان خود را در طول هفته های اخیر بحران اقتصادی در اینجا, اما او را متوقف کوتاه ترس از اینکه خال خال توسط اخبار خدمه خارج است. این زن به نام Tigist گفت: کارفرما داده نشده بود و به او گذرنامه و تلفن و یا پرداخت و دستمزد سال او به دلیل.

سوء استفاده از کارگران خانگی شده است یک مشکل در جهان عرب تحت “kafala” سیستم که مانع خارجی از قوانین کار و اقامت خود را — و سرنوشت — موضوع را به کارفرمای خود را از هوی و هوس است.

اما جهانی داد و بیداد بیش از نژادپرستی را وادار توسط پلیس به قتل در مینیاپولیس جورج فلوید است کمک به افزایش نارضایتی درمان این اغلب تیره پوست کارگران مهاجر از آفریقا و آسیا و موجب گسترده تر بحث در میان اعراب در مورد نژادپرستی در جوامع خود.

“این بحران همزمان با موضوع زندگی مجبور جامعه به صورت سیستمیک نژاد پرستی ذاتی در kafala سیستم و در راه ما درمان کارگران مهاجر” گفت: آیا Majzoub لبنان پژوهشگر دیده بان حقوق بشر. “مردم شروع به درک که سوء استفاده در برابر مهاجر داخلی کارگران باعث شد با ‘چند بد کارفرمایان,’ بلکه توسط یک سیستم است که قادر می سازد و حتی تشویق جامعه برای درمان این زنان به عنوان طبقه دوم انسان است.”

حسن عمار

AP

اتیوپی داخلی کارگر استدلال می کند با یک پلیس لبنان به عنوان ده ها تن از اتیوپی صدای کارگران جمع آوری خارج از اتیوپی کنسولگری برخی پژوهنده در مورد پروازهای خانه دیگران رشته پس از آنها رها شده بودند توسط کارفرمایان که ادعا کرد که آنها دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت حقوق خود را.

آمریکا اعتراضات در هفته های اخیر بوده است تشویق های بسیاری در جهان عرب و حتی به عنوان آنها تبدیل نور روی عمیقا تثبیت شده نژاد پرستی در منطقه است.

Abeer Sinder سیاه عربستان مدل و زیبایی تصویری وبلاگ نویس است پلت فرم آنلاین برای سال بحث نژاد پرستی در جهان عرب است. الهام گرفته شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات او به تازگی ارسال شده در برخی از حملات چیزهایی که مردم می گویند او از جمله: “این است که شوهر شما??!!” (اشاره به فندک پوست همسر) “چگونه شما این کار ؟” و “این درست است که شما سیاه هستید اما شما خیلی برکت خدا.”

در ماه ژوئن پوست تیره بازیگر معروف مصری محمد رمضان ارسال شده یک عکس از خودش را با پسر خود در Facebook و دریافت نفرت نظرات در مورد رنگ پوست خود را. “سیاه و سفید مانند پدر خود” است. “فاجعه است که هیچ کس از خانواده اش است زیبایی مادر خود و نه رنگ.”

“من افتخار می کنم از رنگ من و رنگ از پدر من و فرزندان من که خدا آفریده” که در ماه رمضان پاسخ داده است. “و من خوشحال هستم که بچه ها در حال رفتن به رشد علیه نژادپرستی به خصوص که مادر و پدر خود را از رنگ های مختلف هستند.”

در جهان عرب مردم اغلب استفاده از کلمات موهن به مراجعه به مردم سیاه و سفید; باراک اوباما رئیس جمهور بود و اغلب به نام “al-abd,” و یا “برده است.”

همان کلمه استفاده می شود به نام های سنتی, در خانه, سوریه, دسر ساخته شده از تاریخ توپ های تحت پوشش در تکه های نارگیل و به نام “ras al-abd,” و یا “سر برده است.” که نام او نیز مدت طولانی است که با توجه به لبنان و شکلات باد صبا درمان تا زمانی که تولید کننده آن را تغییر 10 سال پیش برای Tarboosh لغت عربی برای فاس.

در یکی از Instagram, پست, Sinder بازگو نامیده می شود زمانی که او 6 ساله توسط کودک دیگری که تا به حال تکرار آنچه او شنیده می خواهم از پدر و مادر خود را. “و این است چگونه نژادپرستانه کلمات تبدیل به طبیعی و عادی برای برخی از” Sinder نوشت. “بهتر خواهد بود.”

دو عرب مشهور که می گویند که آنها در تلاش بودند برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش به تازگی نوشته شده آنلاین عکس از خود را در blackface. یک درهم بازیگر, بعد, در زمان او عکس را پس از مواجهه با انتقاد. دیگر یک خواننده لبنانی که ارسال شده در فتوشاپ عکس از خودش با پوست تیره تر و یک افریقایی نوشت: “من تمام زندگی من رویای سیاه”. او در دفاع از این عکس به عنوان یک عمل کردند.

شرکت های چند ملیتی مانند Unilever و جانسون و جانسون به مدت طولانی به بازار عرضه شده پوست-روشن کرم در خاورمیانه و هند تقویت این ایده که نور پوست بهتر است در یک منطقه که در آن پوست تیره غالب است. پس از واکنش های ماه گذشته, Johnson & Johnson اعلام توقف فروش خود را پاک و روشن انصاف خط از محصولات. در روز Unilever گفت: این امر می تواند تغییر محصولات خود و از بین بردن کلماتی مانند “سفید” و “عادلانه” از برچسب ها.

اما از آن است که از طریق kafala اشتغال سیستم است که نژاد پرستی در جهان عرب است که اغلب وحشیانه ترین احساس در نظر گرفتن عوارض آن نه تنها بر کارگران خانگی از اتیوپی غنا و دیگر کشورهای آفریقایی و همچنین در تیره پوست آسیایی از اندونزی و فیلیپین.

این کارکنان در زمان رنج می برند فیزیکی و روانی و سوء استفاده جنسی با کمی مراجعه کنند. آنها اغلب قفل شده در داخل خانه و محروم را شناسایی مقالات. سابق لبنان زايمان وزیر کامیل Abousleiman تشبیه kafala به “بردگی مدرن.”

در اواخر ماه ژوئن اتیوپی خانه دار به نام Hawwa دور زد و پس از او گفت: او در لبنان کارفرما ضرب و شتم رشد بسیار خشونت آمیز است که او می ترسید برای او زندگی است. او گفت که او تا به حال پرداخت نشده در یک سال است. “آنها من را کشته اند” او گفت سنگ رو در یک مصاحبه.

یک بیروت راننده تاکسی از دیدن او به شدت خونریزی از بینی و صورت ارائه کرده بود او را به بیمارستان بدون پرداخت هزینه است اما او اصرار بر رفتن به اتیوپی صدای کنسولگری.

او در میان ده اتیوپی صدای زنان زندانی در خارج از کنسولگری در یک روز اخیر. گفت: کارفرمایان خود را به حال خود بازگشت گذرنامه و یا تلفن.

زنان مانند Hawwa و Tigist به طور سنتی ارسال دلار به خانواده های خود در اتیوپی. اما در میان لبنان را وخیم تر شدن بحران اقتصادی به خصوص پس از وقوع این رمان coronavirus بسیاری از خانواده های دیگر ارز به کارکنان خود را پرداخت و برخی از آنها تصمیم به ترک آنها را در محدود کردن.

“بنابراین در حال حاضر که وجود دارد این است که تاج و هیچ پول وجود دارد شما فقط پرتاب من است؟” Hawwa گفت: تلخی.

Grass-roots فعالان ارائه شده اند رها زنان با لباس و غذا و سرپناه. برخی از غنا بودند به تازگی خانه پرواز.

Majzoub گفت: ناگهانی راش از کارگران ریخته بودن در بیروت کنار جاده است “طبیعی اوج kafala سیستم است که رفتار این کارگران به کمتر از انسان.” اما او گفت: “این خشم است که تولید شده توسط این صحنه های وحشتناک که ما شاهد بوده ام ایجاد کرده است بسیاری از حرکت به نهایت شروع به اصلاح سیستم.”

این kafala سیستم شایع است نه تنها در لبنان بلکه در سراسر کشورهای عربی خلیج فارس و در سوریه قبل از آن جنگ است. بسیاری از فیلم ها نمایش موارد نقض حقوق بشر ظاهر شده اند در طول سال. ویدئویی به تازگی منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان از خلیج فارس فریاد در آفریقا خانه دار به ریختن آب بیش از یک خاکی قاعدگی پد و سپس آن را بنوشید. یک زن در پس زمینه egged او را در.

“قطعا وجود دارد یک عنصر از نژادپرستی در kafala,” Majzoub گفت: “و در مشاهده این کارگران به عنوان اگر آنها بندگان به عنوان اگر آنها ندارد زندگی شخصی خود و خود را با امید و آرزو و آرمان.”

Tigist بازگو چگونه او درخواست کرده بود به پرداخت آنچه او بدهکار است. کارفرما ضربه او در خود تکرار و اصرار به Tigist جلوگیری از درخواست.

“او می تواند انجام آنچه او می خواهد اما خدا در حال تماشای” Tigist گفت: صدای خود را با تکان دادن خشم و چشمانش پر از اشک است.

کریم فهیم در واشنگتن کمک به این گزارش.

لبنان در حال نومید بیش از وعده غذایی بعدی خود را به عنوان بحران اقتصادی بدتر

ناآرامی های وحشتناک در لبنان به عنوان ارز فرو می ریزد و چشم انداز از گرسنگی رشد می کند

لبنان در ظروف سرباز یا مسافر. اما در coronavirus آن را انجام می دهند درست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de