استرالیا تعلیق هنگ کنگ استرداد پیمان می گوید شهروندان در نظر گرفتن ترک

میک Tsikas سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نخست وزیر اسکات موریسون ارائه مشوق به شرکت در هنگ کنگ نقل مکان به استرالیا گفت: این کشور خواهد خوش آمدید با استعداد و کارآفرینی افرادی که تولید شغل است.

تایپه, تایوان — استرالیا خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ و ارائه یک مسیر مهاجرت برای فرار ساکنان این شهر پس از چند کشورهای غربی در تراز وسط قرار دارد با واشنگتن از جمله کانادا و بریتانیا معرفی اقدامات مشابه برای مقابله با چین امنیتی و سرکوب در این شهرستان است.

به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد این اقدامات در پنجشنبه دولت استرالیا نیز صادر استارک جدید مشاوره سفر درخواست آن حدود 100000 شهروندان در هنگ کنگ در نظر گرفتن ترک, آسیایی, مرکز کسب و کار با استناد به خطر بازداشت خودسرانه.

تحولات آمد به چندین دولت های غربی نشانه های آنها مصرف بیشتر هماهنگ رویه یک هفته پس از چین معرفی security قانون به مجازات آنچه در آن در نظر گرفته تروریستی تجزیه طلب و رفتار خرابکارانه در هنگ کنگ است. چندین وزیر خارجه از پنج چشم هوش-های گروهی — ایالات متحده و کانادا و انگلیس و استرالیا و نیوزیلند — علنا فاش پنج شنبه صبح که اعضای اتحاد برگزار شده بود در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد هنگ کنگ.

http://www.washingtonpost.com/video/world/why-china-chose-now-to-crack-down-on-hong-kong/2020/07/08/5222d6c7-0823-407c-b48d-23ca191c2a02_video.html

مهاجرت استرالیا حرکت — که پس از انگلیس و هنگ کنگ سابق استعماری حاکم پرده برداری از یک جارو مهاجرت ارائه در هفته گذشته — استقبال کارگران بسیار ماهر و با استعداد کارآفرینان به طور خاص موریسون به خبرنگاران گفت:.

“به عنوان یک نتیجه از تغییرات است که رخ داده است در هنگ کنگ وجود خواهد داشت و شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جدید در جایی دیگر خود را به مهارت های کسب و کار خود را . . . و به دنبال آن فرصت را در جای دیگر” موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری به او اعلام کرد استرالیا به “بزرگ مهاجرت ملت است.”

[با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت خود را]

چین است که به طور فزاینده ای با احتیاط از آنچه در آن در نظر آمریکا را به رهبری تلاش برای خرابکاری در ظهور آن متهم استرالیا از دخالت در هنگ کنگ امور و هشدار داد ممکن است مقابله به مثل. این موریسون دولت در معرض خطر “بلند کردن یک سنگ تنها به آمار آن را” سفارت چین در کانبرا گفت: در شدت دقت کرد.

در کشورهای غربی را محکوم چین امنیتی جدیدی برای هنگ کنگ به عنوان یک تخلف از این شهر تحویل قرارداد که تحت آن پکن وعده داده شده به حفاظت مالی مرکز آزادی های سیاسی و درجه بالایی از خودمختاری تا 2047. قانون به شدت curtails آزادی های سیاسی و امر جهانی است که کارشناسان حقوقی گفته اند می تواند در معرض یک شهروند از هر حوزه قضایی با یک معاهده استرداد با هنگ کنگ به پیگرد قانونی در چین اگر آنها ترویج علل مانند هنگ کنگ استقلال یا علنا انتقاد از حزب حاکم کمونیست.

سرزمین اصلی چین به سازمان های امنیتی نیز افتتاح دفتر جدید در شلوغ هنگ کنگ تجاری منطقه در روز چهارشنبه خود را به انجام وظایف جدید تحت قانون.

جاستین چانه

خبرگزاری بلومبرگ

پلیس ضد شورش بازداشت یک فرد در طول یک تظاهرات در Causeway Bay منطقه هنگ کنگ در ژوئن 12.

که مطرح است این خطر از هنگ Kongers و خارجی به طور یکسان در حال اجرا گرفتار چینی اجرای قانون است. در آن روز مسافرت مشورتی پنج شنبه, دولت استرالیا گفته شهروندان خود آنها “می تواند به اخراج و یا در صورت امکان انتقال به سرزمین اصلی چین به صورت تحت پیگرد قانونی سرزمین اصلی قانون است.”

پکن دولت به نوبه خود هشدار داده است آن را خوب بکار بردن قانون برای خاموش کردن هنگ کنگ جنبش اعتراضی به آن معتقد است دامن زده شده توسط غربی گروه های غیر انتفاعی و رسانه ها. کسانی که غربی سازمان “باید وحشت زده” پس از مراسم تحلیف رئیس جدید امنیت ملی در هنگ کنگ کارکنان توسط سرزمین اصلی مقامات با توجه به تیتر در دولت اجرا جهانی بار در این هفته است.

در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که بسیاری از هنگ Kongers در حال برنامه ریزی برای ترک این شهر جای زندگی تحت پکن استبداد.

تحت موریسون اقدامات استرالیا را گسترش موقت ویزا برای هنگ Kongers در کشور و ارائه اقدامات مشابه در آینده برای متقاضیان اجازه می دهد آنها را به ماندن اضافی برای پنج سال و در نتیجه یک راه برای اقامت دائم. قابل توجه او ارائه مشوق به شرکت در هنگ کنگ نقل مکان به استرالیا گفت: این کشور خواهد خوش آمدید با استعداد و کارآفرینی افرادی که تولید شغل است.

استرالیا به دنبال اقدامات بریتانیا حرکت به ارائه اقامت و یک مسیر به شهروندی برای تقریبا 3 میلیون دلار هنگ Kongers متولد قبل از این شهر تحویل سال 1997 به چین که واجد شرایط هستند به صورت ویژه گذرنامه. کانادا در هفته گذشته نیز خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ بعد از چین معرفی security قانون است.

کانادا متهم کرده است چین از خودسرانه بازداشت دو تن از شهروندان خود را در اقدامی تلافی جویانه برای کانادا تصرف Meng Wanzhou ارشد Huawei اجرایی در طول توقف در ونکوور در دستور ایالات متحده است که به دنبال استرداد او به اتهام تقلب.

Crawshaw گزارش از هنگ کنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de