آستانه روند همکاران مصمم به کنترل سوریه سرنوشت

Hindutva hatred and India-Gulf ties—warning signals coming
Talimz احمد

اعضای آستانه روند صلح در سوریه — روسیه و ایران و ترکیه — هفته گذشته برگزار شد یک جلسه مجازی; اولین برخورد خود را از سپتامبر سال گذشته و در زمانی که این گروه تهدید جدی داخلی اختلاف.

در ماه فوریه نیروهای ترکیه در ادلب مورد حمله قرار گرفتند با هواپیما و 34 سربازان کشته شدند. ترکیه انتقام با حمله به نیروهای سوریه و شبه نظامیان مورد حمایت ایران محاصره این شهر است. صلح ترمیم شد با تشکر از روسیه و ترکیه توافقنامه ای که به زمان بیشتری برای آنکارا به مدیریت اوضاع در یمن است. آن را به نظر می رسد پس از آن که در آستانه روند می تواند نابود رقابت منافع سه طرف است. اما دیدار اخیر تأکید می کند که گروه بندی انعطاف پذیر باقی می ماند.

آخرین برخورد به حال یک پس زمینه پیچیده. دو هفته زودتر از ما’ سزار سوریه غیر نظامی حفاظت از قانون که به موضوع جنگ زده کشور را فلج کننده تحریم های اقتصادی آمد. به نام پس از سوریه پناهنده که در زمان به غرب شواهد قابل توجهی از بدرفتاری با شهروندان در دست اسد, دولت, قانون اهداف اعضای برجسته نظام و بخش های مهم از جمله ساخت و ساز نفت و گاز و نظامی است. آن را با هدف کاهش این دولت ظرفیت برای جنگ و توانایی خود را برای حفظ حمایت مردمی از طریق رفاه طرح های.

تحریم شده اند به پایان رسیده emasculate رژیم زیر آن میدان جنگ پیروزی که به آن داده اند کنترل بیش از 60 درصد از کشور و زمانی که آن را آماده برای شروع بسیار مورد نیاز امداد احیا و بازسازی فعالیت است. هدف این است که به کشور را به فروپاشی اقتصادی و تشویق محبوب کتاب برای پایین آوردن رژیم است. دولت توصیف کرده است این عمل به عنوان “تروریسم اقتصادی.”

پس از بیش از نه سال از درگیری های سوریه ارز سقوط کرده است در ارزش داشتن رفته از 41 پوند به دلار در سال 2011 به عنوان مقدار به عنوان 3,000 امروز. در سال گذشته قیمت مواد غذایی به ضرب گلوله کشته اند تا 200 درصد و بیش از 80 درصد از جمعیت زیر خط فقر زندگی میکند. یک میلیون نفر از گرسنگی روبرو هستند. در نادر بیان خشم عمومی سوخت اقتصادی بحران, صدها نفر از مردم در ماه گذشته راهپیمایی از طریق کنترل دولت Suwayda استان شعار ضد بشار اسد شعار. آمریکا به وضوح نشان داد که هیچ اقتصادی جوانسازی تحمل خواهد شد در حالی که رژیم اسد در قدرت باقی می ماند.

در حالی که سوریه در وضعیتی وخیم از این ضربات اقتصادی خارجی ایران باید همچنان به دفاع از منافع خود در این محاصره ملت است. ترکیه مستحکم خود در شمال, در حومه ادلب. آن را به ارمغان آورده است در 10,000 سرباز هستند که با حمایت زره های سنگین توپخانه و سیستم های دفاع هوایی. اهداف خود را در این منطقه به نگه داشتن کردها تحت کنترل و ایجاد یک “منطقه امن” به جای یک میلیون یا بیشتر پناهندگان سوری حاضر در ترکیه زندگی می کنند.

در ایران در آنکارا با همکاری نزدیک با حیات تحریر الشام (HTS). این گروه که قبلا وابسته به القاعده اما در حال حاضر آن نظامیان خود را “وطن پرست اپوزیسیون سوریه.” ما تحمل ترکیه با لینک HTS پس از آن می خواهد به حذف دولت سوریه و روسها از این منطقه است. رژیم می خواهد برای به دست آوردن کنترل این کشاورزی غنی منطقه و بازگشایی بزرگراه M4 می رود که از لاذقیه به مرز عراق به طوری که آن را می تواند تبدیل به شریان اصلی برای سوریه را بهبود اقتصادی.

اما آمریکا و ترکیه منافع واگرا در غرب که در آن آمریکایی ها در حمایت از کردها با مشروط در حدود 550 سربازان. در اینجا ما در برابر ترکیه منافع خود در تلاش است برای به دست آوردن مختلف کردی جناح متحد شوند. این یک کار چالش برانگیز از یک گروه عمده کردستان شورای ملی به ترکیه, در حالی که دیگر حزب اتحادیه دموکراتیک است که دشمن به آن است.

روسیه متعهد به سوریه و تمامیت ارضی معنی آن مخالف ترکیه حضور نظامی در ادلب و نیروهای آمریکایی در شمال شرقی. گزارش شده است که — علاوه بر آن نیروی دریایی و هوایی پایگاه در ساحل دریای مدیترانه — روسیه راه اندازی کرده است یک سوم پایگاه نظامی در سوریه در روستای قصر دیب در شمال شرقی. اگر درست نیروهای روسیه خواهد بود مجاور به نیروهای نظامی آمریکا در منطقه, راه اندازی امکان خصمانه برخورد که دو طرف را به گروه های مختلف و حمایت از منافع رقابت.

آستانه اجلاس تایید می کند که با وجود تفاوت جدی رهبران روسیه و ترکیه و ایران در حال اضطراب به جای منافع یکدیگر را می گیرد. بیانیه مشترک نشان دهنده نگرانی های مشترک خود را. این انتقاد به ما برای به دست گرفتن کنترل سوریه را در زمینه های نفت و تحریم های اعمال شده تحت سزار عمل می کنند. آن را نیز محکوم به کردهای سوریه را “غیر قانونی خود حکومت ابتکارات.”

رهبران روسیه و ترکیه و ایران در حال اضطراب به جای منافع یکدیگر را می گیرد.

Talmiz احمد

قابل توجه است که با وجود ایران و اختلاف با ترکیه در سوریه, تهران پشتیبانی نظامی اخیر ترکیه در حمله به کردها در عراق افزوده است که در این دوره سخت به آن مایل به بیگانه عمده منطقه ای شریک است. در ادلب آستانه همکاران به نظر می رسد با توجه ترکیه به زمان بیشتری برای رسیدگی HTS و خلاص شدن از شر این منطقه خبر داد.

به عنوان ما نوبت اقتصادی آن اسلحه در سوریه, نبرد خطوط در حال تبدیل شدن روشن تر با رژیم اسد و متحدان آن روبرو توانمند چالش های خود را به سرسختی و وحدت هدف و حل و فصل.

Talmiz احمد یک نویسنده و سفیر سابق هند به عربستان سعودی و عمان و امارات متحده عربی. او دارای Ram Sathe صندلی برای مطالعات بین المللی در دانشگاه بین المللی همزیستی در پونا.

منبع: ArabNews

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de