چرا اسرائیل این است که با دیدن یک coronavirus سنبله در ابتدا پس از خرد کردن شیوع

Menahem Kahana خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیلی پیاده روی در مرکز بیت المقدس در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 است.

اورشلیم — اسرائیل استادانه دست زدن به آن coronavirus شیوع این بهار ستایش در خانه و خارج از کشور اما این ویروس بازگشته است با موارد هم اکنون در حال افزایش سریع تر از همیشه و مقامات بهداشت هشدار داد که بیمارستان ها می تواند غرق در پایان ماه.

اسرائیلی ها در سراسر طیف سیاسی می پرسید چه اشتباه رفته و خواستار بدانید که چگونه دولت می تواند خرابکاری به شدت پس از گرفتن آن را حق.

یک اسرائیلی رسمی با آگاهی از این بیماری همه گیر در پاسخ گفت: دولت محققان ترسیم عمده ای از عفونت های جدید به یک دسته از فعالیت: مجامع عمومی به ویژه مراسم عروسی. این مقام گفت سنبله بزرگ در مراسم عروسی — برخی از 2,092 بین ماه های ژوئن 15 و 25 ژوئن — ثابت می شود covid-19 رشد.

“شما مردم که از سراسر شهرستان گفت:” مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل سیاسی حساسیت این موضوع. “آنها در آغوش یکدیگر; آنها آواز خواندن آنها ، که این فرصت نهایی را به مردم آلوده است.”

اسرائیل شروع به هشدار دولت های دیگر در مورد آن یافته های آن در خطر از مراسم عروسی رسمی گفت. خاموش شدن سالن عروسی در میان محدودیت های جدید روز دوشنبه اعلام کرد همراه با بسته شدن سالن های کنسرت و استخر های عمومی است. رستوران ها شده اند محدود به 20 سرپوشیده شام و 30 در خارج در حالی که خانه های عبادت برگزار خواهد شد به 19 شرکت کنندگان.

اسرائیل مسطح منحنی از موارد شروع به صعود دوباره پس از دولت کاسته آن مستند در اواخر ماه مه افتتاح ورزشگاه ها و کافه ها و اجازه می دهد اجتماعات بزرگ. کشور دوشنبه پیشی گرفته و در مجموع 30,000 عفونت.

امیر کوهن

ایسنا

عروس پیاده روی در ساحل دریای مدیترانه است او را به عنوان عکس قبل از عروسی خود را در اشدود اسرائیل در ژوئیه 6 سال 2020 است.

بیمارستان در حال تقلا به جای موارد جدی است که آغاز شده و دو برابر هر روز با توجه به آمار و ارقام ذکر شده توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که در آغاز شفاعت با شهروندان به پوشیدن ماسک و جلوگیری از جمعیت.

بهداشت و کارشناسان سیاست در حالی که اعتباری که دولت برای تقلیل این ویروس را گسترش در بهار استناد به یک قایق از شکست آن در تابستان تجدید حیات. آنها عبارتند از: خودداری از انتصاب یک کوروناویروس “تزار” برای هماهنگ کردن پاسخ و عدم ایستادن یک شبکه ملی از تست آزمایشگاه و تکنسین قادر به ردیابی ویروس.

دولت رسمی اشاره کرد که اسرائیل به طور متوسط بیش از 20 ، 000 آزمون در روز, اما اذعان کرد ناکافی تماس با ردیابی. “آن را به اندازه کافی قوی از نظر نیروی انسانی” این مقام گفت.

با محدودیت های جدید در حال حاضر در نظر گرفتن اثر اسرائیلی ها دوباره از دست دادن نزدیک به نرمال آنها تا به حال فکر ایشان بود برای لذت بردن از. این پسرفت به راه انداخته است یک تورنت از انتقاد از دولت است.

نتانیاهو تصویب امتیاز برای دست زدن به همه گیر است و در 46 درصد, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط اسرائیل کانال 12 یک کاهش تقریبا 20 امتیاز پس ممکن است. یک سخنگوی در دفتر نخست وزیر کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

“ما تنها کشور در جهان است که کمتر آماده برای موج دوم از آن برای اولین بار” رهبر مخالفان یائیر لپید گفت: در نشست دوشنبه ،

منتقدان توصیف موج جدید به عنوان منعکس کننده سیاسی و عدم آمادگی برای رمان coronavirus را اجتناب ناپذیر بازگشت هنگامی که اسرائیلی ها داده شد همه روشن به آمار خیابان سواحل و میله های زندان است.

“این ویروس در حال رفتن برای جلوگیری از مسری است. چه شما انتظار می رود اتفاق می افتد زمانی که شما برای باز کردن پرسید:” دن Ben-David استاد در دانشگاه تل آویو و رئیس جمهور از Shoresh موسسه تحقیقات اجتماعی و اقتصادی. “این بود که همه قابل اجتناب است که چه چیزی باعث می شود آن را مانند یک فاجعه است.”

استخر

ایسنا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و همسرش وزیر دفاع Benny Gantz حضور در مراسم فارغ التحصیلی در نزدیکی بئرشبع در 25 ژوئن سال 2020 است.

در آوریل Shoresh یکی از چندین فکر می کنم تانک به تولید و تحقیقات در مراحل مورد نیاز برای نگه داشتن این ویروس در خلیج به عنوان فعالیت های اقتصادی برداشت. استراتژی اساسی عنوان شده است دیده می شود در آلمان و اتریش و کشورهای دیگر است که برای تست به طور گسترده و کنترل نقاط داغ به عنوان آنها تا موسیقی پاپ.

اسرائیل آغاز شده و با چندین مزیت از جمله آن جمعیت کوچک متمرکز دولت و شدیدا کنترل مرزها. تاریخ این کشور از بحران و مدیریت آن ساخته شده مناسب برای پاسخگویی به این لحظه. همه که کمک به موفقیت آن در چرخی کردن عفونت بعد از سرعت خاموش شدن خود به خود خاموش و تحمیل در سراسر کشور خاموش کردن.

اسرائیل تا به حال رتبه بندی شده است در ماه مارس به عنوان داشتن برتر جهان covid-19 امتیاز ایمنی توسط دانش عمیق که توصیف خود را به عنوان یک کنسرسیوم تجاری و سازمان های غیر انتفاعی. اما در حال حاضر با عفونت خونتان دوباره اسرائیل شده است پروری به “فهرست قرمز” از covid-19 pariah کشورهای محروم از ورود به اتحادیه اروپا و سازمان ملل همراه با ایالات متحده و روسیه و برزیل.

مانند بسیاری از اسرائیلی ها Ben-David سرزنش سیاست برای آنچه که او خواستار ملی “نمایش مضحک” یک کلمه عبری تقریبا ترجمه به عنوان یک پر هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر.

نتانیاهو لذت بردم افزایش محبوبیت اولیه اش برای دست زدن به این بحران که شامل نزدیک به شبانه تلویزیونی جلسات و شخصی تظاهرات از ماسک پوشیدن و شستن دست. اما نخست وزیر به نظر می رسید میلی به تعیین هر کس دیگری برای نظارت بر عملیات بود که از تامین هواکش و آزمایش عوامل خارج از کشور برای ردیابی تلفن همراه حرکات آلوده به شهروندان است.

او همچنین در برابر تماس های مکرر به نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) یک نقش بزرگتر در مبارزه با این بیماری همه گیر. وزیر دفاع در آن زمان بوده است نفتالی بنت نتانیاهو یک رقیب سیاسی راست.

یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت ارتش است و در واقع نقش حیاتی از اوایل ماه مارس حمل و نقل آزمون و مواد کمک به اجرای حکومت و مستندات و توسعه فن. ارتش به اجرای یک رشته از 24 “کرونا هتل” که در آن بدون علامت و یا خفیف بیمار بیماران می توانند سوار شدن عفونت خود را. تعدادی از هتل ها تا به حال کاهش یافته و از 24 به 12 اما ارتش اسرائیل در حال حاضر آماده برای باز کردن دو بیشتر است.

ادد Balilty

AP

اسرائیل و مراقبت های بهداشتی کارگران صحبت با یک مرد در یک coronavirus مرکز آزمون برای مهاجران در تل آویو در 6 جولای سال 2020 است.

“ارتش اسرائیل آماده است مجهز سرنشین دار و آماده برای کمک به با هر دولت اسرائیل می خواهد ما را به انجام” گفت: سرهنگ جاناتان Conricus.

Ben-David همچنین تنبل پاسخ به شیوع جدید منعکس دولت که تبدیل شده بود به خصوص آلاینده جدید وزارتخانه ایجاد شد در این سال به جای نتانیاهو سیاسی حامیان. “ما در حال حاضر یک مشکل با مقامات در سیلوهای صحبت کردن به یکدیگر” او گفت:. “با دولت جدید ما تقسیم سوله به سوله.”

سارا Talmor یک رستوران در بیت المقدس به یاد می آورد روز آفتابی یک ماه پیش وقتی که او رفت جداول بر روی تراس. او به یاد می آورد امید و امداد در ظاهرا فرار بدترین جهانی همه گیر.

در روز سه شنبه و امید و امداد رسانی شده بود به جای “ناامیدی و غم و اندوه” را به عنوان او دستور داد برخی از کسانی که جداول حذف شده دوباره و آماده به مشتریان بگویید که محدودیت های جدید به معنای او می تواند اجازه می دهد تنها تعداد کمی از آنها را به نشستن.

“من می خواستم به این باور زندگی خواهد بود عادی” گفت: Talmor, مدیر, گراند کافه, یکی از چندین بیت المقدس رستوران او صاحب با شوهرش. “در حال حاضر ما در حال رفتن به عقب دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de