ما بازار مسکن گرم تا 33 درصد بیشتر وام مسکن برنامه

ایالات متحده homebuying گرم با وجود این بیماری همه گیر.

برنامه های کاربردی برای وام برای خرید یک خانه بودند تا 33% برای هفته پایان جولای 3 از همان هفته یک سال قبل از آن با توجه به فصلی تنظیم داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی وام مسکن بررسی. این رقم تا 5 درصد در این هفته به بالاترین سطح در نزدیک به یک ماه است.

در حالی که شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای, خانه شکارچیان باید به سرعت به دست آوردن مجدد علاقه به خرید. جوئل Kan, MBA دانشیار معاون رئیس جمهور از صنعت و اقتصادی, پیش بینی گفت: میانگین خرید وام اندازه افزایش یافته و به چرخه بالا از $365,700 به عنوان وام گیرندگان مقابله با عرضه محدود را انتخاب کنید.

“نرخ وام مسکن کاهش یافته است به یکی دیگر از رکورد پایین به عنوان تجدید ترس از coronavirus تجدید حیات جبران اثرات از یک هفته بیشتر مثبت اقتصادی از قبیل ژوئن سفارشات کارخانه و حقوق و دستمزد و اشتغال است. 30 سال با نرخ ثابت تضعیف به 3.26% به پایین 0.53% از اواخر ماه مارس است. وام گیرندگان عمل در پاسخ به این نرخ پایین تر” کان گفت.

کمتر از آمریکایی ها به دنبال کمک های بیشتر. این انجمن گزارش شده تقریبا 4.2 میلیون صاحب خانه در تحمل طرح که از 28 ژوئن — 8.39 درصد از کنندگان پرتفوی مقابل قبل از هفته را به 8.47%.

“بازار کار بهبود یافته بیش از انتظار می رود در ماه ژوئن. با آن به عنوان پس زمینه آن را تعجب آور نیست که تحمل اعداد همچنان به بهبود بیشتر مردم بازگشت به شغل خود گفت:” مایک Fratantoni MBA ارشد اقتصاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de