تاثیر اجتماعی اخبار: رها سالمندان زن در بازگشت به خانه

حیدرآباد: همه خوب است که به خوبی به پایان می رسد. اعضای خانواده از 77 ساله با زن Keshtamma او را گرفته به خانه پس از داستان گرفتاری او منتشر شد در Siasat اردو روزانه Siasat.com و دیگر رسانه ها. داستان دریافت یک پاسخ قاطع از دولت و چهارم.

در نهایت اعضای خانواده آمد او را به خانه فرستاده شده نوشته شده است استشهاد که در آنها وعده داده است که آنها را خوب مراقبت از زن است.

آن را در منتشر شد Siasat.com دیروز که یک پسر به جای حصول اطمینان از درمان به بیمار, مادر, ربوده 40,000 تومان از او و رها شده در جاده ها است. این septuagenarian مادر مجبور شد به آن پناه تحت فشار سبد خرید. حادثه رخ داده در Anujigudam روستای Medchal, قتکسر مندل که در آن 77 ساله Keshtamma ناخوش شد برای مدتی. پسر او به ارمغان آورد او را در یک بیمارستان در کریمنگر پنج روز پیش. اما در یکشنبه, او و همسرش را ربوده دور تومان 40,000 که سالمندان زن بود و او را در جاده ای در نزدیکی اتوبوس ایستاده. پیر زن در پناه تحت فشار کارت و مردم محلی در حال فراهم کردن آب و غذا به او.

woman-abandoned

به محض این که گزارش شد ویروسی در رسانه های دولتی و غیر دولتی فنر به عمل است. پلیس به نام اعضای خانواده از Keshtamma به کریمنگر. نوه زن مسن وارد در کریمنگر و در زمان مسئولیت مراقبت از مادر بزرگ مادری. آنها فرستاده شده نوشته شده استشهاد به دایره بازرس. آنها در زمان خود و مادر بزرگ مادری خانه پس از معاینه پزشکی انجام شد و در یک بیمارستان است.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de