حقوق رهبران گروه ‘نا امید’ پس از جلسه Facebook مدیر عامل

سان فرانسیسکو: عمران سمت راست گروه رهبران در ما باقی مانده بودند نا امید پس از جلسه Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و COO Sheryl Sandberg خود را بیش از نگرانی های مربوط به گسترش نفرت محتوا در سیستم عامل خود را.

Sandberg زوکربرگ و دیگر Facebook مدیران آنلاین ملاقات عدالت نژادی, گروه, رنگ, تغییر, رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, NAACP صندوق دفاع حقوقی و دیگران در روز سه شنبه که آغاز #StopHateforProfit کمپین در ماه ژوئن است که دیده می شود بیش از 400 تبلیغ ترک Facebook در روزهای اخیر.

پس از گفتگو با رهبران چهار سازمان به نام بحث صریح ناامیدی.

“امروز ما شاهد کمی و شنیده می شود فقط در مورد هیچ چیز” ضد افترا لیگ مدیر عامل جاناتان ” Greenblatt, گفت:, و اضافه کرد که Facebook موفق به اعمال “انرژی و ضرورت” به مسائلی مانند نفرت و اطلاعات غلط.

“ملاقات با مارک زوکربرگ و @Facebook رهبری امروز. این ناامیدی بود. آنها به خواسته های ما برای سال ها و در عین حال آن را کاملا روشن است که آنها هنوز رتبهدهی نشده است آماده به آدرس تند و تیز نفرت خود را در پلت فرم ایم” رشاد رابینسون رئیس جمهور ColorOfChange.

با توجه به گزارش های رسانه ها, Free Press co-مدیر عامل جسیکا J. Gonzalez “عمیقا ناامید” در حالی که NAACP رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جرثقیل جانسون متهم به شبکه های اجتماعی بودن “بیشتر علاقه مند به گفت و گو از عمل”.

چند درجه یک مارک مثل کوکاکولا, آدیداس, Walgreens و استارباکس کشیده تبلیغات خود را از پلت فرم.

سندبرگ در روز سه شنبه متعهد به ریشه کن کردن نفرت پست گفت: شبکه اجتماعی به گرفتن بهتر در پیدا کردن و از بین بردن نفرت محتوا.

“Facebook می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نفرت. که یک پلت فرم که در آن هر کس می تواند صدای خود را شنیده است و هسته به ما ماموریت اما این بدان معنا نیست که آن را قابل قبول برای مردم به گسترش نفرت. آن را نه” او در بیانیه ای گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de