موسسات مذهبی ارائه محل برای COVID-19

دهلی نو: به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت افزایش در سراسر کشور اقلیت های مذهبی و موسسات ماندن درست به ارزشهای انسانی نشان داده اند راه ارائه شده توسط خود را به محل تبدیل به قرنطینه مراکز و بیمارستان ها به تقویت مبارزه با این بیماری همه گیر.

مسجد تبدیل به اکسیژن مرکز

در بمبئی Pawan Dham و Paras Dham جین derasars (معابد) تبدیل شده بود به بیمارستان مکه مسجد تبدیل شده بود به یک اکسیژن مرکز و سنت مایکل کلیسا تبدیل شده بود به یک انزوا تسهیلات Mumbai Mirror گزارش شده است.

این موسسات به مردم از همه ادیان این نهاد هموار راه را در نشان می دهد که دین و کاست مهم نیست در مبارزه با این بیماری همه گیر.

دو جین derasars در Kandivali و Ghatkopar به ترتيب تبدیل به Covid-19 بیمارستان بدون امکانات ICU ماه گذشته پس از مذهبی خود را از سر Namramuni جین Maharaj خواست مردم را به بازگشت به جامعه گفت: Mumbai Mirror. Pawan Dham 75-تخت تسهیلات است که در حال حاضر تحت درمان 230 نفر از جوامع مختلف متفاوت است. این تسهیلات فقط اذعان می کند غیر بحرانی بیماران جوانتر از 60 سال سن به عنوان کسانی که با پایین سطح اشباع اکسیژن و co-morbidities نیاز یک ICU و هواکش. روزانه هزینه در تاسیسات تومان است. 3,500 که بیمار می پردازد تومان. 1,000 غیر انتفاعی Niramaya بهداشت و درمان بنیاد می پردازد تومان. 1000 و باقی مانده تومان. 1,500 است منتقله توسط MP Gopal Shetty, Mumbai Mirror گزارش شده است.

در Paras Dham که دارای 40 تخت است و قصد دارد برای اضافه کردن 30 بیشتر بیماران مجبور به پرداخت تومان. 3,000 که نسبت به خدمات اضافی MLA Parag شاه گفت آینه. او گفت که هر بیمار دریافت یک رژیم غذایی مناسب برای بدن خود توسط یک متخصص تغذیه و محل ضد عفونی سه بار در روز. این موسسه همچنین دارای سرگرمی جلسات مانند تقلید و اجرای موسیقی زنده جلسات برای بیماران برای حفظ روحیه خود را تا شاه گفت.

در بیواندی به مکه مسجد تبدیل شده بود به یک اکسیژن مرکز با کمک Jamaat-e-Islami-Hind جنبش برای صلح و عدالت و Shanti نگر اعتماد. از 113 بیماران بستری وجود دارد, 25 شدند هندوها. Riyaz طاهر شیخ از Shanti نگر اعتماد گفت آینه که به مسجد تبدیل شد به یک انزوا تسهیلات و تا به حال پنج تخت با سیلندر اکسیژن برای بیماران رو به سختی تنفس.

انتشار Ausaf احمد فلاحی رئیس JIH بیواندی گفت: “بیواندی-Nizampur شده است ضربه سخت ترین Coronavirus. آن را بسیار متراکم شهر و در نتیجه گسترش سریع این بیماری است. آن را به عنوان یک شهر فقیر سلامت و زیرساخت و در حال حاضر حتی چندین پزشکان عمومی را تعطیل درمانگاه خود را به دلیل ترس از عفونت است. اکثریت قریب به اتفاق مردم در این شهرستان عدم آگاهی در مورد این بیماری و قادر به پرداخت هزینه درمان است. از این رو ما تصمیم به شروع این مرکز به ما کمی تلاش در این شرایط است.”

Qaiser میرزا از Shanti نگر اعتماد گفت: “Khidmat-e-رجوی (به بشریت خدمت) یکی از اصول اساسی اسلام است.مسجد نه تنها محل عبادت. بلکه آن را قرار است به یک مرکز کاری برای رفاه مردم ساکن در مجاورت آن. مکه مسجد بسته شد به نمازگزاران و دراز کشیده بود بیکار با توجه به همه گیر و مستند. از این رو ما تصمیم به استفاده از برخی از محل مسجد برای کمک به کسانی که نمی تواند فایده امکانات درمان در جای دیگر.”

در Mahim سنت مایکل کلیسا باز درهای خود را به عنوان یک انزوا تسهیلات برای پرستاران از Laney بیمارستان یک ماه پیش. آینه گزارش داد که این تصمیم گرفته شد پس از BMC درخواست کلیسا به انجام این کار با توجه به نزدیکی آن به بیمارستان.

500 تخت جداسازی مجتمع برای تاج مظنون

در آوریل سانت Gajanan Maharaj معبد شگن در Buldhana ایجاد کرده بود 500 تخت جداسازی مجتمع برای تاج مظنون و بیماران و پناه کارگران مهاجر در مدارس مختلف و کالج ها در منطقه این بار از هند گزارش شده است.

در ماه مارس دهلی سیک Gurdwara کمیته مدیریت ارائه شده بود کاروانسرا در Majnu ka Tilla Gurdwara به راه اندازی جداسازی بخش ها و امکانات برای بیماران مبتلا به عفونت است.

آن است که بسیار دلگرم کننده برای دیدن نهادهای مذهبی مانند این باز کردن درهای خود را برای جامعه در نتیجه هموار کردن مسیر برای هماهنگی جمعی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de