درخواست می پرسد O. C. مراقبت های بهداشتی آژانس به گزارش COVID-19 در رستوران

گزارش همیشه در دسترس در مورد موش و سوسک در رستوران پس چرا به طور منظم ارسال یک لیست از eateries بسته هنگامی که کارمندان قراردادی COVID-19 که می تواند کشنده ؟

که تفکر پشت جدید دادخواست توسط فعال اوا اوکیف که جذب کرده است بیش از 260 امضا پس از آن برای اولین بار ارسال شده در آخرین هفته از ماه ژوئن است. او امیدوار به جلب حداقل 1000 امضا قبل از ارائه آن به اورنج کانتی هیئت ناظران.

لا San Diego سان برناردینو و Riverside county سلامت ادارات انتشار چنین فهرستی اما مراقبت درمانی اورنج کانتی نیست.

“به عنوان یک مصرف کننده باید تصمیم بگیرید که اگر من می خواهم به سرپرستی استقرار است که تا به حال COVID قرار گرفتن در معرض یا نه. همان راه به عنوان سلامت نمرات منتشر شده COVID قرار گرفتن در معرض باید منتشر شود” می خواند گزیده ای کوتاه از درخواست گردش آنلاین.

“COVID انتقال گسترده در سراسر جامعه و خطر باید فرض شده در all locations” گفت: Marc Meulman رئیس عملیات خدمات بهداشت عمومی در اورنج کانتی آژانس مراقبت های بهداشتی در یک پاسخ ایمیل به همین دلیل این سازمان منتشر نمی کند یک لیست.

فعال اوکیف, معاون رئيس جمهور از فروش برای یک ماده شیمیایی توزیع شرکت می گوید که آژانس باید کار بیشتری برای حفاظت از اورنج کانتی, به خصوص وقتی که می آید به ارائه اطلاعات دقیق در مورد پیشگیری هنگامی که شده است وجود دارد بسیار گمراه کننده اطلاعات از منابع دیگر از آژانس.

“ما تا به حال نشده یک پیام سازگار از شهرستان ما رهبران و گفت: ‘اجازه دهید ماسک بیایید فاصله اجتماعی.’ بسیاری از مردم شروع به گرفتن اطلاعات غلط است که با پوشیدن ماسک رفتن آنها به نفس خود میکروب ها و دی اکسید کربن” اوکیف گفت. “و من فکر می کنم عدم اعتماد در شماره های ایجاد شده در این محیط است که بسیاری از مردم تا زمانی که آن را شخصا بر آنها باور نمی کنم که این اتفاق افتاده است و این یک دروغ است.”

او می گوید: ارسال یک لیست می تواند یک گام بزرگ به سمت بیشتر امنیت عمومی. تعداد اورنج کانتی رستوران به طور داوطلبانه بسته شدن و اعلام بنابراین در رسانه های اجتماعی همچنان رو به افزایش است.

یک مطالعه توسط جی پی مورگان که تزیین رستوران صرف 30 میلیون تعقیب اعتباری و بدهی دارندگان کارت با کروناویروس اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد همبستگی بین افزایش ناهار خوری و افزایش coronavirus موارد هفته بعد همانطور که در گزارش Fortune.com در ژوئن 26.

مراقبت از سلامت سازمان را نه تایید و نه انکار رستوران موارد به اخبار رسانه ها است. آژانس می گوید ارسال یک لیست می تواند یک عامل بازدارنده برای رستوران ها گزارش موارد و به دنبال آن کمک کند.

“هر مرکز به دنبال هدایت یک چیز خوب و ارسال لیست امکانات/رستوران ها که به دنبال هدایت مناسب است یک عامل بازدارنده به اقدام مناسب و مانع (یک) امکان دسترسی به مراقبت های بهداشتی آژانس برای راهنمایی و همکاری” Meulman گفت.

اما اوکیف می بیند یک عنصر از کسب و کار در بازی است. “همه ما می خواهیم اقتصاد برای رفتن به عقب و به رونق رستوران اما تظاهر که این ویروس وجود ندارد و سپس جادویی است که برای رفتن به دور آن قصد ندارم به اتفاق می افتد. زیست شناسی کار نمی کند مانند آن است. پس باز داشتن گفت و گو با شهروندان ساکنان county, من فکر می کنم در دراز مدت است که رفتن به بسیار بهتر برای همه است.”

“ما در حال قرار دادن کسب و کار پیش از ایمنی” Meulman گفت. “اگر وجود دارد یک وضعیت قرار می دهد که مردم O. C. در معرض خطر بالا و سپس ما اقدام مناسب را از جمله عمومی اطلاعیه ها اگر مناسب باشد.”

او را به یک جدول زمانی و یا توصیف شرایطی به عنوان زمانی که آن اطلاعیه ممکن است مناسب باشد.

گرسنه ؟ ثبت نام برای خوردن شاخص هفتگی ما غذا خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

اوکیف فکر می کند که گزارش های, آیا اجبار و یا داوطلبانه دارد و ننگ. آنها در واقع می تواند خوب برای کسب و کار هنگامی که رستوران اقدام به, پاک, پاکسازی و تست و انجام این کار با شفافیت کامل.

“من فکر می کنم مسئول کسب و کار باید پاداش,” او گفت: با استناد به مورد یک رستوران محبوب در ساحل نیوپورت که بسته برای تست کامل و تمیز کردن و هنوز به بازگشایی شده است. “من می خواهم به بازگشت به خاویر را” اوکیف گفت. “آنها کار درست را انجام داد. آنها را به عنوان مخالف به برخی از مکان های دیگر که ظاهرا هنوز عامل و شما می دانید که وجود دارد مشکلات وجود دارد.

“من فکر می کنم یک بار آسیاب شایعه رفتن شروع می شود و آنها پیدا کردن بسیاری از مردم نمی خواهد دیگر” اوکیف گفت. “رئیس من همیشه به من می گوید” مرا خبر بد سریع تر است.’ من فکر می کنم اگر شما صادقانه و با وجدان عمومی شما پاداش خواهد داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de