وحشت به عنوان برگ برنده دولت می پرسد دانشجویان خارجی به ما ترک

نیویورک: دانشجویان بین المللی در ایالات متحده در حال وحشت و دانشگاه ها در حال تقلا برای ایجاد حس جدید سیاست های اعلام شده توسط ما اداره مهاجرت و گمرک (ICE) است که می گوید: دانشجویان خارجی در ایالات متحده خواهد بود مجبور به ترک کشور و یا انتقال به دانشگاه های دیگر اگر خود را به دانشگاه ارائه تنها کلاس های آنلاین در این پاییز.

“غیر مهاجرتی F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار و در ایالات متحده باقی بمانند” اولین خط از تاریخ 6 ژوئیه در بیانیه ای می گوید.

‘سیل از سوالات نگران دانشجويان

مقامات در دانشجویان بین المللی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: سرپرستان آنها هنوز هم “تجزیه و تحلیل اطلاعات جدید” و غرق سیلی از سوالات از دانش آموزان نگران.

به گفته وکیل مهاجرت کوروش مهتا, آخرین, یک پیجر, سیاست های اعلام شده به سه چیز است: دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های ایالات متحده که در حال حرکت به یک آنلاین-آموزش و پرورش تنها مدل خواهد بود محروم از گرفتن F-1 ویزای آنها متوقف خواهد شد از ورود ما در F-1 ویزای و مجاز به حفظ F-1 وضعیت در ترم پاییز.

یخ در حال حاضر چرخش پیچ در دانشگاه ها دوباره باز با وجود coronavirus خروش دوباره در سراسر 40 50 متحده است.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است مجبور به دانشجویان خارجی برای تحصیل در شرایط نا امن در طول COVID-19”, مهتا هنوز توییتی.

سقوط 2020 ترم آغاز می شود اوایل ماه سپتامبر در ایالات متحده بلافاصله پس از تعطیلات آخر هفته روز کارگر. در آن زمان امریکا و مرگ و میر است که پیش بینی شده برای عبور گریم نقطه عطف 170,000 با توجه به حداقل یک زن و شوهر از مدل های پیش بینی.

سیاست جدید incentivises در کلاس های حضوری در حال انجام همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 130,000 آمریکایی است. یخ اعلام می آید در میان بحث های داغ در سراسر کشور در پاییز آینده مدرسه جلسه در حال رفتن به مانند نگاه.

یک واکسن علیه coronavirus در دسترس نخواهد بود حداقل تا پایان سال و یا بعد.

‘از دست دادن-از دست دادن وضعیت’

اعلام برگ باز برای “hybrid” مدل های آنلاین به علاوه در کلاس های حضوری به عنوان یک راه برای دانش آموزان باقی می ماند به در ما.

می گوید: “غیر مهاجرتی F-1 دانش آموزان در مدارس اتخاذ یک مدل ترکیبی است که از مخلوط آنلاین و در کلاس های حضوری خواهد بود و مجاز به گرفتن بیش از یک کلاس یا سه ساعت های اعتباری آنلاین.”

Andrew Ng, co-founder از Coursera و استنفورد علوم کامپیوتر عضو هیات علمی توصیف این آخرین توسعه به عنوان یک “باخت-باخت” وضعیت برای هر دو دانش آموزان و دانشگاه.

وحشتناک تصمیم

در یک صدای جیر جیر, Ng نامیده سیاست به عنوان “وحشتناک” یکی از آن خواهد صدمه دیده است و ما دانشجویان و دانشگاه.

“هل دانشگاهها برای ارائه در کلاس های حضوری حتی اگر نا امن و یا هیچ آموزشی بهره مند شوند و یا دانش آموزان را با ما در میان همه گیر و خطر عدم توانایی در بازگشت” Ng توییتی.

“بیشتر از زمان دکترا برای دانشجویان بین المللی. این است که یک بحران غیر ضروری ایم” پائولا کاگان استاد در DePaul دانشگاه علم و سلامت.

زبان از یخ بیانیه از نظر قوانین جدید به عنوان “تغییرات به طور موقت معافیت غیرمهاجرتی برای دانش آموزان در نظر گرفتن کلاس های آنلاین با توجه به همه گیر برای پاییز سال 2020 ترم.”

“وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده است. فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی. اگر نه آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.”

‘معافیت موقت’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن را اجازه داده بود تنها یک “معافیت موقت” برای دوره های آنلاین محدود به بهار و تابستان ترم.

یخ اعلام می آید در زمانی که ما منجر جهان در coronavirus caseload. COVID-19 تا به بیمار بیش از 2.9 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 130,000 تا تاریخ.

با توجه به وزارت بازرگانی 2018 اطلاعات جمعیت دانشجویی کمک 45 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده.

تقریبا 390,000 خارجی دریافت ویزای دانشجویی در سال مالی 2019 با توجه به در دسترس عموم دولت آمریکا داده است. F-1 دانش آموزان به دنبال ترم تحصیلی و M-1 غیرمهاجرتی دانش آموزان در دوره های فنی و حرفه ای در ایالات متحده است.

(Nikhila Natarajan است در توییتر @byniknat)

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de