وام مسکن بی عدالتی ها: سیاه پوستان دو برابر به احتمال زیاد به رد دریافت وام

سیاه پوستان شنیدن “نه” از وام دهندگان وام مسکن دو بار به عنوان اغلب به عنوان یک آمریکایی معمولی گیرنده.

یک گزارش از LendingTree نشان می دهد که یک شکاف نژادی در رد نرخ وام برای خرید یک خانه. آمار گردآوری شده توسط وام های آنلاین بازار آشکار 12.64 درصد از متقاضیان وام مسکن از سیاه پوستان رد شد در سال 2019 در مقابل 6.15% برای همه خرید-وام ارسالی.

بله این تجزیه و تحلیل از آخرین فدرال وام مسکن خانه افشای عمل داده به شما می گوید پوستان هستند 105 درصد بیشتر احتمال دارد برای تبدیل, برای وام مسکن.

من به خوبی آگاه از پیشنهاد منطق است که تلاش برای توضیح این طولانی در حال اجرا نژادی و اختلاف. این واژه ذکر شده است برای چندین دهه در زمانی که مسکن نابرابری داده مثل این می آید — وام-تصویب عدم تعادل می تواند تا حد زیادی به سطوح مختلف درآمد مشاغل و سابقه اعتباری.

اما من همچنین نمی خواهید برای فراموش کردن این کشور شرم آور تاریخچه مسکن تبعیض یک تکه از آن متاسفانه تایید شده توسط سازمان های دولتی و تنظیم کننده. خط پایین: 56 درصد از سیاه پوستان هستند مستاجرها در مقابل 35 درصد از همه آمریکایی ها.

زمانی که من پرتاب به من اعتماد گسترده LendingTree آمار جزئیات خرید-وام روند برای 50 مناطق عمده شهری برخی زشت الگوهای آشکار شد.

میلواکی چراغ ملت در رد رای در 17.7%. اما برای همه متقاضیان آن در اواسط محدوده 29th, سخت ترین محل به قرض گرفتن با 5.6% به طور کلی رد رای دادن. که ترجمه را به سیاه پوستان داشتن 218 درصد بالاتر رد رای بیشترین شکاف در سراسر کشور در میان 50 مترو.

مقایسه کنید که به میامی شماره 2 سخت ترین وام مسکن نقطه سیاه با 17.3% نرخ رد. اما این فلوریدا مترو نیز سخت ترین محل به قرض گرفتن برای هر کسی با یک 11.1% کلی رد رای — پس میامی پوستان هستند را رد کرد و “تنها” 56 درصد بیشتر است. این دومین-بهترین نمره را در این غم نژادی معیار.

فقط بنابراین شما می دانید جنوب کالیفرنیا به نظر می رسد نسبتا کور رنگ توسط این ریاضی. که نسبی نیست دقیق.

لس آنجلس و اورنج کانتی مترو منطقه 13 در سخت ترین محل برای سیاه پوستان به قرض گرفتن با 14 درصد از وام درخواست را رد کرد. اما این منطقه است هشتم-سخت ترین محل در این میان مترو به قرض گرفتن: 7.5 ٪ از تمام برنامه های کاربردی وام هستند nixed. بنابراین L. A.-O. C. سیاه پوستان دارای 87 درصد بالاتر رد رای شماره 35 از 50 مترو مورد بررسی قرار گرفت.

در اینلند امپایر 12.1 درصد از برنامه رد شد — پلاک 29 سراسر کشور. اما ریورساید و سان برناردینو شهرستان بودند 14th, سخت ترین مکان برای قرض گرفتن به طور کلی با 6.8 درصد از برنامه شکست. این به این معنی Inland Empire نژادهای تا به حال 79 درصد بالاتر رد رای دادن تنها 10 مترو بهتر بود.

چه کسی بهترین است ؟ سیاه پوستان کمترين نرخ رد در میان این 50 مترو در سیاتل در 8.5%. مقایسه کنید که سرعت با این شمال غربی مترو بودن نهم-ساده ترین نقطه به قرض گرفتن (5% نرخ رد) و سیاه پوستان در سیاتل بود و 72 درصد بالاتر از نرخ رد. تنها شش مترو بهتر بود.

در ساکرامنتو سیاه پوستان’ 9% رد رای رتبه سوم بهترین در سراسر کشور در یک منطقه مترو با یک شماره 23 رتبه بندی برای تمام وام رد از 5.9%. که ترجمه به سیاه پوستان در ساکرامنتو رد 52 درصد بیشتر ملت را نمره بالا است.

من در بر داشت نتایج جستجو برای مینیاپولیس بسیار گفتن. این شهر که در آن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که مهار توسط یک افسر پلیس ترغیب محلی تظاهرات و ناآرامی که بزرگ شده به یک بحث ملی در مورد اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی است.

این مینه سوتا مترو تا به حال 9.4% رد رای برای سیاه پوستان چهارم-پایین ترین در میان مترو. اما مینیاپولیس ملت ساده ترین محل برای دریافت وام مسکن برای همه, تنها با 3.6 درصد نرخ رد. پس از آن سیاه, جمعیت 161% شانس بالاتری از شنیدن “نه” برای یک وام مسکن. تنها چهار شهرستانها بزرگتر تقسیم در میان برنامه های کاربردی وام مسکن.

این وام شکاف چالش امید برای هر حس برابری اقتصادی به خصوص به عنوان طرفداران مسکن tout مالکیت خانه به عنوان یک سنگ پله به ثروت شخصی.

بله, من می دانم که ما سعی کرده ایم برای افزایش مالکیت خانه با برخی از نتایج فاجعه آمیز است. مانند دیوانه وام است که صدمه دیده است همه طرف های درگیر. بیایید اعتراف سیستم عادلانه نیست. سپس چیزی در مورد آن انجام.

لطفا توجه داشته باشید که چه اتفاقی در این بیماری همه گیر عصر. نگاه کنید چقدر کمک مالکیت خانه کردم. بازار است که لبه پنجره رساند تا با کمک های بی سابقه ای برای صنعت وام مسکن و تاریخی نرخ بهره پایین است.

مقایسه کنید که مسکن نجات با بازار اجاره. مستاجران در برخی موارد اعطا شد چند ماه از “دسفرال” به دیدار اجاره خود را چک. و صاحبخانه بر خلاف وام مسکن کنندگان نیست بدست مقدار کمک کند یا نه.

ملی تعصب نسبت به مالکیت نیز شامل طولانی در حال اجرا مالیاتی سخاوتمندانه کمک: از کسر بهره وام مسکن پرداخت مالیات بر ملک نوشتن آف به پناه دستاوردهای ایجاد شده توسط صفحه اصلی قدردانی.

سپس به یاد داشته باشید: سیاه پوستان 60 درصد بیشتر احتمال دارد به اجاره از نمونه آمریکایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de