ماهاراشترا راه اندازی اختصاصی پورتال کار که نمی تواند اعمال

بمبئی: در میان فزاینده بیکاری در COVID-19 pandemic, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه پرده برداری ‘MahaJobs’ پورتال در نظر گرفته شده برای اتصال کارفرمایان و کسانی که به دنبال شغل است.

اما با یک شرط کلیدی از ‘اقامتگاه گواهی’, اکثر مشاغل به احتمال زیاد برای رفتن به محلی در هماهنگی با ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت sons-of-the-خاک سیاست برای اشتغال است.

“این یک قدم بزرگ است که پل فاصله بین کارفرمایان و کسانی که نیاز به شغل از جمله ماهر و نیمه ماهر یا ماهر کارگران است. تمام شرکت ها و یا کارفرمایان و کار متقاضیان می توانند ثبت نام در پورتال برای نیازهای خود” Thackeray گفت.

او با اشاره به این که در طول مستند بسیاری از کارگران مهاجر را ترک کرده اند برای خود خانه متحده هر چند برخی از آنها در حال حاضر از بازگشت در تمرینات کم کم به مراکز مختلف صنعتی.

“این به معنی این است که کار و شغل در دسترس هستند اما کارگران نیست. این است که در آن MahaJobs پورتال مفید خواهد بود برای همه به صورت شفاف,” CM گفت.

Thackeray تصریح کرد درخواست تجدید نظر خود را به شرکت ها و صنایع به اثر اخراج و یا پرداخت برای کاهش, به خصوص زمانی که دولت در تلاش است برای ایجاد فرصت های شغلی تخمگذار کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران و صنایع در دولت است.

که می تواند اعمال می شود

وزیر صنعت Subhash دسای گفت که کار متقاضیان ارائه خواهد شد تمام اطلاعات مربوط به مدارک تحصیلی خود و مهارت های مورد نیاز اسناد و مدارک از جمله اقامتگاه گواهی و کارفرمایان باید با ارائه اطلاعات مورد نیاز خود را.

بر خلاف سابق اشتغال مبادلات این MIDC خواهد اطمینان کامل برای کمک به هر دو تا مرحله نهایی به اتمام است با شفافیت کامل.

این MIDC در حال حاضر مشخص 950-به علاوه معاملات/مهارت های 17 بخش ها از جمله پزشکی و مهندسی و تدارکات و مواد شیمیایی و غیره. و توسعه مهارت گروه شروع خواهد شد دوره های کوتاه مدت برای کسانی که تمایل به توسعه مهارت های خود را.

سرمایه گذاری مشترک

MahaJobs یک سرمایه گذاری مشترک بین بخش صنعت و کار و توسعه مهارت/کارآفرینی در نظر گرفته شده برای پاسخ به بحران کنونی هدف قرار دادن هر دو کارفرمایان و متقاضیان پس از همه گیر و مستند.

در حال حاضر به مناسبت شدند Thackeray, دسای وزرای دیلیپ Walse-Patil, نواب مالک Aditi Tatkare بالا مقامات مانند B. N ردی دکتر P Anbalagan, Harshdeep Kamble افسران از بخش های دیگر و تعداد زیادی از جوانان بیکار.

یک MIDC رسمی گفت که پس از چندین lakhs از مهاجران را ترک کرده اند برای خود خانه متحده وجود دارد, فرصت های شغلی در حال حاضر در دسترس برای مردم محلی در دولت و پورتال – https://mahajobs.maharashtra.gov.in/ – مطابقت خواهد کرد این کار جویان با این کار بخشندگان برای سود متقابل است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de