ژاپن چهره سربازان ارتش در coronavirus موارد اما ظاهری هیچ اراده سیاسی برای خاموش شدن ناگهانی

یوجین Hoshiko AP

مردم با پوشیدن ماسک پیاده روی در Shibuya عبور عابر پیاده در توکیو در جولای 2.

توکیو — ژاپن مواجه است ناگهانی سنبله در coronavirus موارد اما این بار با هیچ اراده سیاسی برای دور دیگری از لحاظ اقتصادی مجازات خاموش شدن ناگهانی.

در پایان آخرین ماه های دولت ملی ناگهان برچیده یک پانل از کارشناسان پزشکی بود که هدایت در پاسخ به این ویروس و به جای آن با یک گروه که شامل نمایندگان از دنیای کسب و کار و دیگران.

توکیو دولت و شهرداری و همچنین رها یک سیستم هشدار بر اساس عددی اهداف است که می تواند باعث تازه خاموش شدن ناگهانی اگر این ویروس شروع به گسترش دوباره.

پیام از ژاپن رهبری روشن شده است: این ویروس خواهد بود ٬ تنها از طریق اقدامات “است که نمی خواهد آسیب بیشتر اقتصاد” با توجه به توکیو فرماندار Yuriko Koike.

ژاپن covid-19 بحران شدید کمتر از بسیاری از کشورهای در خام اعداد — کمتر از 1000 مرگ و میر رسمی شمارش. اما اقتصاد-اولین سیاست علائم نامطلوب مقایسه با جاهای دیگر به عنوان متنوع به عنوان کالیفرنیا و استرالیا که reimposed محدودیت پس از بازگشایی و دیدن coronavirus موارد افزایش بازگشت.

تقلا از جنگ بین اقتصاد و مهار ویروس آشنا است در بسیاری از نقاط جهان. بنابراین از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی.

“آنها را به سیاسی علم دوباره؟” Kentaro ایواتا که مطالعات بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه توییتی که پنل منحل شد خواستار آن را “گنگ” تصمیم گیری است. “چیزهایی که ادامه خواهد داد به خراب شدن و ما خواهد بود با رفتن به ژاپن است.”

تا همین اواخر, دولت ژاپن بوده است preening بیش از آنچه در آن به تصویر می کشد به عنوان یک مجموعه موفق پاسخ به این ویروس.

اما backslapping ممکن است زودرس.

به زودی پس از اعلام وضعیت اضطراری برداشته شد در اواخر ماه مه توکیو nightspots به تدریج شروع به بازگشت به زندگی و دفاتر و قطار و خیابان ها شروع به پر کردن دوباره.

در گذشته شش روز تعدادی از عفونت های جدید رز به طور متوسط 219 روز بیش از نیمی از آنها در توکیو و در میان بسیاری از مردم در 20s و 30s. در یک نقطه در بهار روزانه میزان عفونت های جدید کاهش یافت و به فقط چند ده روز از اوج بیش از 700. ژاپن تایید کرده است در مورد 20,000 موارد coronavirus پس از وقوع آغاز شد.

“وضعیت متفاوت است امروز از اوایل ماه آوریل هنگامی که ما صادر وضعیت اضطراری” گفت: Yasutoshi نیشیمورا از وزیر اقتصاد که مسئول دولت coronavirus پاسخ. او استدلال کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار در حالی که ظرفیت برای انجام آزمایشات بیشتر بود از آن شده بود سه ماه پیش.

اما Hitoshi Oshitani یک virologist در دانشگاه توهوکو و پیشرو عضو اصلی خبرگان اشاره کرد چندین نگران کننده سیگنال: برخی از موارد شدید پدید آمده در افراد جوان است.

Kyodo News

AP

یک گروه اجتماعی نشان می دهد فاصله به مردم وارد توکیو دیزنی لند در یوریسو نزدیکی توکیو در جولای 1.

این ویروس در خارج از توکیو و همچنین به حداقل یک بیمارستان و خانه سالمندان — همه نشانه ای از افزایش “جامعه انتقال,” او گفت:.

“وجود دارد یک زمان تاخیر بین عفونت و گزارش,” او اضافه شده در مصاحبه. “آنچه که ما شاهد در حال حاضر منعکس کننده آنچه اتفاق افتاده است 10 تا 14 روز پیش. ما می رویم به دیدن وضعیت واقعی در حال حاضر در 10 یا 14 روز پس ما به نظارت بر وضعیت از نزدیک و ما باید بیشتر کنترل موثر اقدامات برای این شب زنده داری تنظیمات.”

در حال حاضر برچیده پانل از کارشناسان آمده بود و تحت انتقاد برای عدم شفاف چون دقیقه از آن جلسات بودند هرگز منتشر شده است. آن را نیز متهم شده بود به اینکه به اندازه کافی مستقل از دولت است.

فیلیپ Fong

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم می رسند در توکیو دیزنی لند در طول روز بازگشایی در ژوئیه 1.

در حال حاضر این پنل به طور موثر است جایگزین شده است با دو فرعی از مشاوران.

Oshitani و دیگر عفونی-بیماری کارشناسان هنوز هم وجود دارد اما آنها پیوست و توسط اقتصاددانان و سلامت عمومی کارمندان و همچنین کارشناسان بهداشت ارتباطات و هوش مصنوعی نمایندگان کسب و کار و یک برنده جایزه نوبل ژنتیک.

Oshitani اذعان به آن خواهد شد سخت تر برای دریافت اجماع” در پانل.

اما شکی نیست که تصمیم گیرنده است.

با وجود افزایش در موارد دولت می گوید وجود دارد بدون نیاز به دیگر گسترده ای خاموش در حالی که برنامه به اعتراف طرفداران بیس بال و فوتبال مسابقات پیش خواهد رفت آغاز سهشنبه, البته در کوچکتر از حد معمول اعداد.

“قبلی خبرگان شد کامل نیست — آنها مبارزه بین علم و سیاست, اما آنها سعی در انجام هر آنچه که آنها می گفت:” کنجی Shibuya استاد بهداشت جهانی در کالج کینگ لندن است. “اما در حال حاضر روند رفت و برگشت به سیستم های قدیمی که در آن کارمندان آماده سازی تمام طرح ها و پنل فقط تایید آن است.”

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

در توکیو مدرسه متوسط چک و خاموش ناهار به ژاپن راه اندازی مجدد کلاس های

توکیو آسانسور وضعیت اضطراری پرانتز برای ‘جدید زندگی با ویروس

چگونه میزبان میله و شکوفه های گیلاس کمک تضعیف ژاپن coronavirus پاسخ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de