Jadhav مورد: هند مسائل بیانیه ای پس از پاک ساخته شده ادعا می کند

دهلی نو: پس از پاکستان ادعا کرد که در روز چهارشنبه که Kulbushan Jadhav سابق هند افسر نیروی دریایی برگزار شد در پاکستان, خودداری کرده است, به آغاز بررسی درخواست وزارت امور خارجی آن را به نام “تداوم بیهوده” و اعلام کرد که این ملی هند بود که توسط عباس آباد به چشم پوشی حقوق خود به دنبال اجرای حکم دیوان بین المللی دادگستری (ICJ).

MEA سخنگوی Anurag Srivastava در واکنش به پاکستان در بیانیه ای گفت که هند به دنبال دسترسی آزادانه به Jadhav به بحث در مورد خود را درمان تحت فرمان است که اجازه دادگاه عالی برای بررسی حکم اهدا توسط پاکستان به دادگاه نظامی.

Srivastava گفت که دولت هند خواهد شد تا بیشترین تلاش خود را برای محافظت از Jadhav و اطمینان از بازگشت امن او به هند است. “به این منظور آن را در نظر گرفتن تمام گزینه های مناسب,” او گفت:.

“پاکستان ادعا می کنند که Jadhav است که در زندانی در پاکستان بازداشت شده حاضر به آغاز بررسی درخواست ادامه کار بیهوده ای است که در بازی به صورت چهار سال گذشته است. Jadhav شده است محکوم به اعدام از طریق مسخره محاکمه. او همچنان تحت بازداشت ارتش پاکستان. او به وضوح شده است وادار به امتناع از فایل یک نظر در مورد” Srivastava در بیانیه ای گفت:.

“هند به دنبال دسترسی آزادانه به Jadhav به بحث در مورد خود را درمان تحت فرمان. در یک بی پروایی نشان دادن تلاش برای فرضا حتی ناکافی درمان تحت فرمان پاکستان است بدیهی است که عباس Jadhav به چشم پوشی حقوق خود به دنبال اجرای حکم دیوان بین المللی دادگستری,” او اضافه شده است.

در ماه جولای سال گذشته به دیوان بین المللی دادگستری, توسط رای 15-1 بود را تایید کرد هند ادعا می کنند که پاکستان متعهد فاحش نقض کنوانسیون وین در روابط کنسولی در چند فقره است. جهان دادگاه دستور داده بود اسلام آباد برای انجام موثر “نقد و بررسی” اعتقاد راسخ خود را.

پاکستان در مارس 20, تصویب یک فرمان اجازه می دهد تا برای دادگاه عالی برای بررسی حکم اهدا توسط خود دادگاه نظامی. Srivastava گفت: اسلام آباد تنها به دنبال ایجاد یک توهم از درمان است و تلاش برای ایجاد یک سراب انطباق با سال گذشته ICJ قضاوت.

“آنها در تمام طول نگهداری می شود که قوانین اجازه موثر برای بررسی و تجدید نظر در حالی که ما اعتراض کرده اند آن را در تمام طول. اکنون پس از تقریبا یک سال آنها را ساخته اند یک u-نوبه خود و با صدور یک فرمان به ظاهر برای ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس بررسی است. ما در حال حاضر به ابراز نگرانی های جدی در محتوای فرمان و چگونه آن را نقض ICJ قضاوت. پاکستان تنها به دنبال ایجاد یک توهم از درمان,” او گفت:.

Srivastava برجسته است که پاکستان همچنان به انکار هند رایگان و دسترسی آزادانه به Jadhav با وجود هند درخواست های مکرر. “هند بارها خواسته اجازه می دهد تا یک وکیل از خارج از پاکستان به نظر می رسد برای Jadhav در هر بررسی و تجدید نظر رسیدگی است. پاکستان را رد کرده آن را” بیانیه ای به عنوان خوانده شده.

پاکستان اضافی دادستان کل احمد عرفان در حالی که پرداختن به یک کنفرانس رسانه های همراه با DG جنوب آسیا در اسلام آباد در روز چهارشنبه گفت که Jadhav دعوت شد تا به پرونده درخواست برای بررسی و تجدید نظر از حکم و محکومیت در ژوئن 17, اما او حاضر به پرونده درخواست برای بررسی و تجدید نظر از حکم او و اعتقاد.

Jadhav بود ظاهرا “بازداشت” از بلوچستان توسط نیروهای امنیتی پاکستان در مارس 3, 2016 و پس از او اتهام وارد شده به کشور از ایران به عنوان مدعی با اسلام آباد است. هند را رد کرده است پاکستان اتهامات در مورد Jadhav دخالت در جاسوسی و فعالیت های خرابکارانه و گفت که او ربوده شده از ایران در بندر چابهار که در آن او در حال اجرا یک کسب و کار است.

Srivastava گفت: “پس از سال 2017, زمانی که دادگاه نظامی انجام مسخره دادگاه پاکستان خودداری کرده است به دست بیش از هر سند مرتبط با آن از جمله صنوبر شواهد حکم دادگاه و غیره در این مورد به هند است. واضح است که پاکستان در تلاش است برای ایجاد یک سراب انطباق با ICJ قضاوت”.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de