آن استفاده می شود به 14 روز برای رسیدن به لاک زدن, در حال حاضر فقط یک روز: Ladakh پیشاهنگی

له: چین نا امید است با هند در Ladakh به دلیل سفر استفاده می شود که به 16 تا 18 روز ارتش هند برای رسیدن به خط کنترل واقعی (LAC) در سال 1962 طول می کشد فقط یک روز از امروز.

رئیس جمهور سابق-خدمات لیگ منطقه لاداخ بازنشسته Subedar عمده افتخاری کاپیتان Sonam Murup در حالی که با یادآوری روز خود را در Ladakh پیشاهنگی هنگ از ارتش هند گفت: سرپرستان که دفاع هند است که دیگر آنچه در آن استفاده می شود در سال 1962.

“وجود کمبود در طول سال 1962 جنگ و ما از دست ما زمین اما در حال حاضر هند, ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی در حال حاضر به طور کامل آموزش دیده و مسلح و مجهز شده است. اما بیشتر از آن در حال حاضر ما در جاده ها, پل ها و زیرساخت های دیگر که ما نمی باید قبلا” این سرباز بازنشسته گفت.

انتقاد به “هندی-Chini بهایی بهایی” (هندی-چینی برادران) شعار که محبوب بود قبل از سال 1962 جنگ Murup گفت: “ما نمی خواهد آن را می گویند دیگر. به جای همه سربازان را بالا خواهد برد تنها بهارات ماتا کی Jai’ (مادر هند زندگی می کنند طولانی) و Ladakhi ‘کی پس کی پس Lhargyalo’ (پیروزی به خدا) شعارها و شکست چین است. این شور و شوق زنده است نه تنها در میان خدمت سربازان اما بازنشسته نظامی بیش از حد. حتی در سن 84 ما سربازان Ladakh پیشاهنگی این قدرت و شایستگی را به مبارزه با عقب.”

Reminiscing در مورد تجارب خود را به عنوان یک سرباز Murup که تا به حال به ارتش پیوست و در سال 1977 و بازنشسته در سال 2009 گفت که او و دیگران خواهد بود و راه رفتن همراه با باربرها و اسبان و حمل اسلحه و مهمات و جیره و سایر لوازم از طریق خائنانه Shyok رودخانه, همچنین شناخته شده به عنوان “رودخانه مرگ” برای آن زمین سخت و خشمگین جریان است.

Shyok انشعاب از رودخانه ایندوس است که جریان از طریق شمال لاداخ و وارد گلگت-بلتستان پوشش بیش از 550 کیلومتر است.

“گاهی اوقات ما با استفاده از به صلیب حتی پنج بار در طول یک روز است. در همه ما استفاده می شود برای عبور از رودخانه 118 بار. آن منجر به خراش خاموش پوست ما, اما ما را نگه دارید در حال حرکت. این امر ما را از 12 به 15 روز حتی تا دهه 1980” Murup گفت.

اما همه چیز تغییر کرده امروز. “دولت فعلی ساخته شده و جاده ها و پل ها. این Galwan دره پل رو به اتمام در سال 2019. در حال حاضر در یک یا دو روز سربازان می تواند رسیدن به وجود دارد به راحتی. بدون نیاز به اسبان یا اسب یا باربرها به حمل سلاح و جیره دیگر” سابق سرویسکار گفت.

که در آن نقطه او استدلال چین بود خود مطمئن است اما در حال حاضر آنها نگران هستند که هیچ ضعف در ارتش هند را استقرار و زیرساخت در این منطقه است. “همین دلیل است که آنها ابراز سرخوردگی خود را با پرخاشگری است. ما نباید اعتماد چین در همه” این سرباز بازنشسته از لاداخ پیشاهنگی گفت.

Ladakh پیشاهنگی هنگ شناخته شده به عنوان ‘برف رزمندگان” و “چشم و گوش” از ارتش هند دارای پنج رزمی گردان در Ladakh. متخصصان کوه, جنگ, Ladakh پیشاهنگی یکی از مهمترین و تزئین هنگ از ارتش هند با بیش از 300 شجاعت جوایز و تقدیر نامه ها از جمله ماها ویر چاکراها, Ashok چاکرا و Kirti چاکراها.

معاون رئیس جمهور سابق-خدمات لیگ Ladakh منطقه Subedar Rigzin Nawang به یاد می آورد که به طور کلی S. S. Grewal مدتها پیش پیشنهاد کرد که Ladakh پیشاهنگی باید گسترش یافته از پنج گردان به 20.

این Subedar تا به حال به ارتش پیوست و در سال 1970 بازنشسته شد در سال 1999. او شرکت در سال 1971 جنگ و در سال 1999 جنگ کارگیل بیش از حد.

“وجود دارد یک مزیت بزرگ برای آن به دلیل Ladakh پیشاهنگی بومی در حال حاضر فاقد تطابق و می تواند مستقر و در صورت لزوم بدون هر گونه تاخیر ناشی از حرکت نیروهای نظامی از دشت هند است.

سربازان از دیگر نقاط کشور ما نیاز به یک یا دو روز به acclimatize و گاهی بد آب و هوا باعث تاخیر بیشتر از نیروهای” Nawang گفت.

آن بود که از کوه جنگ مهارت و دانش است که به عنوان یک سرباز جوان Nawang عبور کرده LoC و وارد پاکستان هر دو در سال 1971 و 1999.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de