خشم عمومی پس از مرگ جورج فلوید منجر به بیش از سراسر کشور تظاهرات. بالا مشخصات صفحه نمایش از خشونت پلیس دستگیر و در فیلم نیز موجب تجدید تماس برای پایان دادن به یک غیر قانونی سپر محافظت می کند که پلیس و دیگر مقامات دولتی از پاسخگویی زمانی که آنها نقض حقوق فردی است.

قاضی ساخته دکترین به نام واجد شرایط ایمنی هیچ اصولی دفاع. اما آن را متوقف نمی کند برخی از مفسران از تلاش.

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson برای مثال به تازگی اضافه شده صدای خود را در دفاع از واجد شرایط ایمنی. او تکرار همان استدلال استفاده شده توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر دیابت تیم اسکات از کارولینای جنوبی, پلیس اتحادیه های کارگری و بین المللی Association of Chiefs of Police.

همه از این منابع هشدار می دهند که از بین بردن واجد شرایط ایمنی را افشا افسران ویرانگر مسئولیت مالی برای حسن نیت اشتباهات در حالی که موجب ترس افسران پلیس از تقسیم دوم تصمیم گیری در حین انجام وظیفه. کارلسون می رود و حتی بیشتر نشان می دهد که اصلاحات را “پایان اجرای قانون” از آنجا که هیچ کس موافق به پوشیدن لباس.

این ادعا صدای قدرتمند و ترسناک اما اتفاق می افتد به نادرست است.

برای یک چیز واجد شرایط ایمنی محافظت نمی کند تقسیم دوم تصمیم گیری. متمم چهارم قانون اساسی می کند که. آن را فراهم می کند و این مهم ایمنی خالص تنها منع افسران از درگیر شدن در “غیر منطقی” جستجو و تشنج. تحت قانون اساسی پلیس لازم نیست به رفتار کاملا. آنها فقط نیاز به رفتار منطقی. پایان دادن به واجد شرایط ایمنی را تغییر نمی که.

هشدارهای تباهی مالی نیز اغراق آمیز است. حتی زمانی که مسئول افسران نیست به طور معمول پرداخت از جیب خود. به عنوان نشان داده شده در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مطالعه توسط یکی از نویسندگان این ستون فردی به پلیس کمک فقط 0.02% نسبت به خسارت وارد شده علیه آنها در دادگاه. دولت های محلی پرداخت می شود ، پایان دادن به واجد شرایط ایمنی را نمی خواهد تغییر این شیوه یا نه.

در نهایت پایان دادن به واجد شرایط ایمنی نمی رستاخیز اجرای قانون است. به عنوان عدالت کلارنس توماس اخیرا توضیح داد: در یک نظر مخالف ایالات متحده تا به حال هیچ قانونی خاصی آموزه های محافظ پلیس از پاسخگویی برای نقض قانون اساسی قبل از دیوان عالی کشور ایجاد شده واجد شرایط ایمنی. که بدان معنی است که از سال 1838 زمانی که بوستون تاسیس اولین متحده آمریکا نیروی پلیس تا سال 1967 زمانی که دیوان عالی کشور اعلام کرد, اول خود را تکرار واجد شرایط ایمنی پلیس موفق به تعادل در قانون اساسی مسئولیت پذیری و موثر در اجرای قانون خاص را بدون دفاع یا مصونیت.

برای تمام این دلایل Tucker Carlson و متحدان خود را در حال غلط در مورد واجد شرایط ایمنی.

دیگر منتقدان از زمان تماس برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی را مخالف رویه استدلال می کند که از بین بردن دکترین انجام خواهد شد بیش از حد کمی به اصلاحات انجام ندادی. برخی با اشاره به تحقیقات دانشگاهی به استدلال می کنند این نقطه به دلیل واجد شرایط ایمنی تنها نتایج در واخراج در کمتر از 4 درصد از ثبت موارد است. به عنوان نویسنده ذکر شده مطالعه و وکلا که روزانه طرح دعوی مورد حقوق مدنی, اما ما در دولت به صراحت آن است که این استدلال غلطی تحقیق و نتیجه گیری خود را.

به همین دلیل چند مورد اخراج از طریق واجد شرایط ایمنی ساده است. دادگاه در حال حاضر مقدار زیادی از ابزار به علف هرز unsubstantial یا موارد بیهوده و بیمعنی. این به این معنی است که واجد شرایط ایمنی است که عمدتا مورد استفاده به عنوان یک گزینه از آخرین توچال اعزام به خلاص شدن از موارد به اندازه کافی قوی ادعا می کند برای جلوگیری از اخراج به دلایل دیگر.

اگر واجد شرایط ایمنی است و دیگر مانعی برای بازیابی موارد با قانون اساسی ادعا می کند در واقع آن را از طریق دادگاه درهای که در آن قضات را ارزیابی و آنها را در خود شایستگی و کسانی که آوردن آنها در نهایت باید یک نمایشگاه عکاسی در دریافت یک درمان برای نقض حقوق اساسی.

در علاوه بر این به اجازه دادگاه برای پرتاب از موارد قابل توجه در قانون اساسی ادعا واجد شرایط ایمنی نیز تضعیف پلیس پاسخگویی به دلیل آن افزایش هزینه های بار و زمان لازم برای طرح دعوی مدنی از موارد رد عدالت به افرادی که مجروح شده اند و یا کشته شده به دست پلیس و پیام می فرستد که مقامات دولتی می تواند نقض قانون و بدون نتیجه است.

که مرتب سازی بر اساس unaccountability کارائی اعتماد عمومی در همه پلیس نه فقط کسانی که مانند جورج فلوید را killers

جوانا C. شوارتز یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. پاتریک Jaicomo و آنیا Bidwell در حال وکیل در موسسه عدالت است. Bidwell است IJ را Elfie Gallun همکار در آزادی و قانون اساسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de