رییس جمهوری برزیل که تا به حال شک و تردید شده است از coronavirus تست مثبت برای آن

http://www.washingtonpost.com/video/world/brazilian-president-jair-bolsonaro-tests-positive-for-the-coronavirus/2020/07/07/3ceb8454-2011-4699-99d6-b26191aaac0c_video.html

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro که بارها و بارها به دنبال به حداقل رساندن رمان coronavirus به عنوان او مصرانه از کشور خود را به کار روز سه شنبه گفت او دارای آزمایش مثبت برای آن است.

Bolsonaro یک پرت در میان رهبران جهان در شک و تردید خود را از ویروس ها و اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آن مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه شب پس از توسعه علائم آن شامل تب.

“وجود دارد هیچ مشکل” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “این طبیعی است. هیچ ترس. زندگی آن است.”

نتیجه این می افزاید: یک مورد بیشتر به چه چیزی تبدیل شده است جهانی دوم-بدترین شیوع پس از آن از ایالات متحده است. برزیل گزارش کرده است بیش از 1.6 میلیون نفر و 65,000 مرگ و میر — هر دو معتقد به undercounts — پدیده یک فاجعه است که دانشمندان و مقامات بهداشتی می گویند تشدید شده است Bolsonaro را مکرر اخراج از آن.

Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

Bolsonaro و 65 توصیف کرده است covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود به عنوان یک “کمی سرد” بارها و بارها به waded جمعیت حامیان تهدید به میزبان زیادی کباب به سرپیچی از معیارهای سلامت و اخیرا در هفته گذشته با حضور در یک چهارم جولای در سفارت آمریکا در برازیلیا بدون پوشیدن ماسک. یک دادگاه در ماه گذشته دستور داد Bolsonaro به یکی می پوشند در حالی که در.

“در مورد خاص” سابق افسر ارتش گفت: در ملی آدرس در ماه مارس “با سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من آلوده به ویروس من لازم نیست نگران باشید. من خودم احساس می کنم هر چیزی و یا اگر بسیار متاثر از آن خواهد بود مثل آنفولانزا و یا کمی سرد است.”

Bolsonaro حداقل چهارم رهبر جهانی برای تست مثبت برای ویروس. نخست وزیر بوریس جانسون تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه در مارس; او پس از بهبود. گینه بیسائو نخست وزیر Nuno Gomes Nabiam آزمایش مثبت در ماه آوریل است. رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد در ماه گذشته. او هفته گذشته اعلام کرد او به ترک بیمارستان و از سرگیری کار می کنند.

ایسنا

تظاهرکنندگان نگه تصاویر covid-19 قربانیان در جریان اعتراض های روز شنبه در برابر Bolsonaro در São Paulo است.

Bolsonaro مشترک خبری که او قرارداد بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران در نزدیکی او نشسته اند. او عینک یک ماسک.

او تکرار همان نقاط صحبت کردن او استفاده کرده است پس از آغاز شیوع. او گفت: برخی از اقدامات پیشگیرانه اغراق شده است و خواست برزیل به اولویت دادن به اقتصاد است.

“زندگی ادامه خواهد داد و برزیل نیاز به تولید” او گفت:. “اگر اقتصاد نیست و عملکرد آن را ایجاد مشکل دیگر که منجر به مرگ.”

او گفت که او برنامه ریزی شده برای ادامه کار در انزوا است اما لغو سفر. سپس او پا چند پا دور و حذف ماسک خود را به آدرس خبرنگاران.

[برزیل ویران شده توسط coronavirus می شود کلید تست زمین برای واکسن]

“من خوب هستم, آرام,” او گفت:. “بیایید محتاط با افرادی که مسن تر هستند و باید co-morbidities. و برای کسانی که جوان تر هستند اگر شما این ویروس آرام بماند. چون برای شما این شانس از این بیشتر بودن قبر عملا صفر است.”

اما داده ها دانشمندان می گویند که وضعیت در برزیل بسیار پیچیده تر است. در میان جوان برزیل که به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و مير از کسانی که خود را توسعه یافته همسالان. در Rio de Janeiro, دولت, بیش از دو سوم از بستری شدن در بیمارستان هستند از افراد جوانتر از 50.

سفیر ایالات متحده تاد چپمن که به میزبانی Bolsonaro در جولای 4, کباب را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس است و در حال حاضر در قرنطینه در سفارت توییتی شنبه. تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد Bolsonaro و چپمن بازو در بازو در این رویداد بدون ماسک.

دیگر مقامات سفارت که ممکن است در معرض در حال آزمایش هستند. سفارت بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد سیاست در ماسک. وزارت امور خارجه می گوید کارکنان آن باید با پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. یک سخنگوی وزارت گفت: چپمن بود “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” و همه کارکنان سفارت باید دنبال پروتکل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Bolsonaro یک بار در حاشیه مجلس, در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 در یک پوپولیستی پیام از سرکوب و جنایت و فساد است. اما او از دست رفته قابل توجهی حمایت سیاسی از زمان آغاز شیوع این بیماری در اینجا. متحدان سابق را هم در برابر او خود را در وسط کلاس پایه است ابراز افزایش مخالفت و برخی از قدرتمند ترین صداها در کشور را به نام خود استعفا یا استیضاح.

اضافه کردن به عدم قطعیت شده است مداوم بازی حدس زدن اینکه آیا Bolsonaro بود coronavirus. در ماه مارس ارتباطات خود در اتاق آزمایش مثبت رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی Bolsonaro وزیر و دیگران در شام در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا. آن را موجب شدید حدس و گمان و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده اما نادرست اخبار حساب — که Bolsonaro تا به حال قرارداد این ویروس.

[در حالی که کشورهای دیگر اخم بیش از یک دوم coronavirus موج برزیل نمی توانید گذشته خود را برای اولین بار]

حتی پس از Bolsonaro گفت که او تا به حال آزمایش منفی — دو بار — شک و تردید همچنان ادامه داشت. بیش از ده نفر از اعضای خود را از ریاست جمهوری همراهان حال آزمایش مثبت برای ویروس. او حاضر به آزادی او نتایج آزمون تا زمانی که دستور به انجام این کار توسط دادگاه.

در اواخر ماه گذشته او دوباره با صدای بلند فکر, آیا او بود که coronavirus و گفت که او در نظر گرفته شده را به یکی دیگر از آزمون.

او در عین حال خواست برزیل به نافرمانی محلی دستور به بستن کسب و کار و خود را منزوی. او در سومین وزیر بهداشت از زمان شروع این بیماری همه گیر. اخراج او برای اولین بار پس از آنها درگیر شدند و بیش از نیاز به انزوای اجتماعی. او تحت فشار قرار دادند دوم پس از او اختلاف نظر Bolsonaro بیش آزادانه با استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان ویروس. او بعد از نصب یک مرد نظامی است که یک دکتر نیست.

بدون هماهنگ فدرال استراتژی این کشور در زیرفشار. فرمانداران و شهرداران گذاشته شده است را به تصمیم گیری خود را اغلب در تضاد با Bolsonaro تمایل به نگه داشتن اقتصاد باز است. پاسخ نمی متفاوت است تنها در میان ایالت ها و شهرهای اما محله با محله. این بهم ریختگی به یاری گسترده آلودگی و چپ بسیاری از برزیلی ها مطمئن نیستید که مقامات به اعتماد.

در هفته های اخیر شهرستانها شروع به بازگشایی شده است. دانشمندان در حال حاضر ترس از موارد در هفته های آینده خواهد شد افزایش به عنوان میله, رستوران ها و دیگر مکان جلسه پر کردن دوباره.

کارول Morello کمک به این گزارش.

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

به عنوان coronavirus جان مردم بومی در آمازون دولت برزیل می رود از دست رفته

در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de