BJP MLA رجا سینگ ضربه شلاق در سانتی متر KCR

حیدرآباد: تنها BJP MLA از دولت T. رجا سینگ امروز شدت انتقاد کرد وزیر امور خارجه KCR برای پیش رفتن با خود تصمیم به ساخت یک جدید دبیرخانه پیچیده تخریب یک موجود.

سینگ گفته است که در حالی که نظام حاکم از دولت تا به حال ساخته شده Charminar و مونتاژ ساختمان پیچیده به اطمینان حاصل شود که نام او باقی مانده است در تاریخ برای همیشه وزیر KCR نیز ساخت جدید دبیرخانه به اطمینان حاصل شود که نام خود را حک شده در تاریخ دولت برای همیشه لطفا برای. او گفت که وزیر بود پیش رفتن با خود تصمیم به تخریب های موجود در دبیرخانه ساختمان برای نام خود را با وجود این واقعیت است که کارشناسان از دولت تا به حال ساخته شده روشن است که ساختمان های موجود هنوز هم در حال زندگی یکی دیگر از 50 سال است. او با انتقاد است که طراحی جدید این دبیرخانه ساختمان پیچیده بود و شبیه یک مسجد و یک خانه حاج. او گفته است که رئیس جمهوری تبدیل شده بود به هشت نظام از دولت است. از او پرسید: وزیر اگر این طرح به او داده شد توسط رقیب MIM رهبران حزب.

او روشن ساخته است به این وزیر که دبیرخانه در حال ساخت بود با پول است. یادآوری وزیر درباره مستمر مرگ و میر مردم از دولت پرسید که وزیر اگر ساخت و ساز از دبیرخانه ساختمان پیچیده بود و مهم تر از حفاظت از زندگی مردم از دولت است. از سوی دیگر وزیر سابق و رهبر حزب کنگره Nagam Janardhan Reddy نامیده می شوند تصمیم سانتی متر به تخریب موجود دبیرخانه پیچیده به عنوان یک عمل جنون. از او پرسید: سانتی متر و اگر او نمی تواند به تعویق انداختن ساخت و ساز از ساختمان های جدید با شش ماه دیگر در حالی که نگه داشتن در ذهن از مشکلات مردم از دولت به علت کرونا ویروس.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de