پکن پلیس مخفی get a room with a view در هنگ کنگ

هنگ کنگ اطلاعات دولت خدمات/AP

مقامات از جمله لو Huining رئیس پکن دفتر ارتباطی و کری لام در هنگ کنگ, مدیر اجرایی, باز دولت چین امنیتی دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

دلار هنگ کنگ — زمانی که دولت چین مقامات امنیتی به شهر آمد, آنها نیاز به یک خانه و سریع است.

به طوری که آنها آنچه هر تازه وارد را انجام دهد: آنها منزوی 33-طبقه هتل با استخر پشت بام و پانوراما بندر انداز و سپس بنا هفت-پا-موانع بالا برای محدود کردن دسترسی عمومی به جدید خود را حفاری.

اوایل روز شنبه تحت سنگین حضور پلیس و قبل از هر گونه اعلام رسمی در مورد این موضوع مقامات افتتاح دفتر برای حفظ امنیت ملی از دولت مرکزی مردم در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری در یک مراسم که در محل پشت آب پر از موانع. آنها بازی چینی سرود ملی و مطرح چینی ها پرچم اگر چه رسانه های محلی نبودند دعوت شده است. وقتی مراسم تمام شد خبرنگاران شد در نهایت قادر به عکاسی از ساختمان ،

این هتل Metropark در لبه از شهر Causeway Bay منطقه خواهد بود اولیه پایه جدید آژانس, کارکنان چینی مقامات امنیتی. از آن خواهد شد وظیفه با جمع آوری اطلاعات و اجرای یک قانون جدید که به شدت curtails آزادی های سیاسی به عنوان پکن طول می کشد کنترل بیشتری از خاک پس از تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

[معلمان در صورت تهدید و کتاب های ممنوع به چین هل حزب خط در هنگ کنگ مدارس]

این اولین بار است که دولت چین به دولت و دستگاه امنیتی بوده و مجاز به کار در هنگ کنگ و مارک و یک نقطه عطف در مقامات تلاش برای از بین بردن این فایروال که از هم جدا شهرستان از استبدادی سرزمین اصلی.

امنیتی که در زمان اثر جولای 1, مشخص, چهار به طور گسترده تعریف جرایم علیه امنیت ملی است که می تواند دعوت از مجازات به حبس ابد: براندازی, تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. در عمل وکلا و کارشناسان دیگر می گویند آن را به طور موثر گسترش سرزمین اصلی مقررات قانونی به هنگ کنگ پایان دادن به استقلال که چین وعده داده شده به مرکز مالی خواهد لذت بردن از تا 2047.

تایرون Siu

ایسنا

کارگران محل ملی چین نشان در خارج از هتل Metropark در Causeway Bay Hong Kong, اوایل روز شنبه.

دفتر جدید ریاست ژنگ Yanxiong ارشد حزب کمونیست رسمی شناخته شده برای quashing اعتراضات مردمی در سرزمین اصلی چین. لو Huining پکن را بالا رسمی در هنگ کنگ منصوب شده است به عنوان یک مشاور به آژانس.

پرداختن نمایندگان در مراسم افتتاح چهار شنبه, لو را رد کرد انتقاد از پکن حرکت می کند. ایالات متحده و متحدان آن را محکوم کرده اند سرکوب به عنوان یک نقض چین و بریتانیا تحویل توافق و ضربه جدی به هنگ کنگ استقلال و حقوق سیاسی.

[چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده]

“در حالی که افرادی که عاشق چین و [هنگ کنگ] در حال استقبال از ایجاد دفتر و کسانی که با انگیزه های نهان و کسانی که ضد چین و به دنبال بی ثبات کردن هنگ کنگ را نه تنها ننگ دفتر بلکه آغشته نظام حقوقی و حاکمیت قانون در سرزمین اصلی چین در تلاش برای به هم بزنید تا غیر ضروری نگرانی و ترس در میان هنگ کنگ از ساکنان” لو گفت. “چین سرزمین اصلی سالم در نظام حقوقی و صدای محیط برای حکومت قانون است.”

ژنگ گفت: چند ده شرکت کنندگان که خود را نمایندگی خواهد رعایت قانون و تجاوز به “حقوق مشروع و منافع هر فرد و یا سازمان است.”

جروم Favre

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

این هتل Metropark, راست, مکان نخست با نمایش بیش از ویکتوریا پارک و هنگ کنگ بندر.

کارگران یک شبه نصب شده ملی چین علامت در هتل چهار ستاره با نام تجاری با هنگ کنگ CTS هتل تماما متعلق به شرکت تابعه از دولتی چین ملی خدمات مسافرتی ،

“صرف نظر از این که آیا شما در اینجا برای کسب و کار یا اوقات فراغت خود ما را در ارائه کمک به دست به اقامت خود را یکی از به یاد ماندنی,” وب سایت این شرکت می گوید از Metropark که 266 اتاق مهمان.

این هتل مشرف ویکتوریا پارک کلیدی اعتراض منطقه و نقطه شروع برای بسیاری از تظاهرات سال گذشته فراخوانی برای بیشتر آزادی های سیاسی و پلیس مسئولیت پذیری در میان دیگر خواسته است.

برای دهه دهها هزار نفر از هنگ Kongers را مونتاژ در پارک هر 4 ژوئن به مناسبت سالگرد پکن در سال 1989 سرکوب فعالان دموکراسی در میدان تیان آن من. مقامات تلاش برای ممنوعیت مراسم سال جاری با استناد اجتماعی فاصله اقدامات, اما فعالان جمع آوری شده در defiance برای آنچه که می تواند بسیاری از نگرانی بود آخرین بار.

“از آن استفاده می شود یک محله آرام با بسیاری از کسب و کارهای کوچک. این امر می تواند سخت به تصور کنید چه خواهد شد پس از امروز ایم” راشل وانگ یک محقق دانشگاهی و محلی به گزارش خبرنگار, به عنوان کمربند امنیتی بالا رفت و در اطراف آژانس امنیت مقر جدید.

https://twitter.com/lwcalex/status/1280579415991189504″>

رزرو هتل وب سایت نشان داد Metropark دیگر در دسترس از طریق در پایان سال.

هتل عمدتا مثبت رتبه بندی آنلاین با داوران ستایش محل آن و نمایش های دیدنی و جذاب بیش از هنگ کنگ. برخی از داوران اشاره کرد هر چند که به نظر می رسد به یک مشکل با رطوبت.

“سرویس بسیار عالی بود اما اتاق هتل بود بوی نامطبوع اظهار داشت:” یکی از بررسی.

Shibani Mahtani کمک به این گزارش.

معلمان در صورت تهدید و کتاب های ممنوع به چین هل حزب خط در هنگ کنگ مدارس

کشور آماده را در دلار هنگ کنگ پناهندگان فرار چین سرکوب

چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de