آسام گزارش 2 COVID-19 مرگ و میر 16; مجموع موارد بالا توسط 814 به 13,336

گواتی: آسام گزارش دو COVID-19 مرگ و میر در روز سه شنبه با در نظر گرفتن تلفات به 16 در حالی که 814 جدید موارد مثبت دادند و دولت را شمارش به 13,336 وزیر بهداشت و رفاه خانواده Himanta Biswa سرما گفت.

در میان آخرین تلفات یک زن, نقطه از Kamrup منطقه بود که بستری 151 پایه بیمارستان در Basistha در اینجا در جولای 2. او همچنین تا به حال به دیابت نوع دوم و فشار خون بالا.

“از دست دادن یکی از با ارزش تر از زندگی! نگران به اشتراک گذاری عبور دور از شخص دیگری. پذیرفته شد و به 151 پایه بیمارستان Basistha در ژوئیه دو و تشخیص #COVID19+ با دیابت نوع دوم و فشار خون بالا. با وجود بهترین تلاش های ما خود را از دست داد. من صمیمانه تسلیت” وزیر توییتی.

40 سال COVID-19 مثبت نر بیمار بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از گواتی کالج پزشکی بیمارستان (GMCH) درگذشت در روز قبل از آن, او گفت:.

بیمار نقطه از Kaliabor در Nagaon منطقه بود که مبتلا به ذات الریه شدید و شوک سپتیک بود و در تهاجمی تهویه در GMCH COVID ICU از ژوئیه 1 و تسلیم به عفونت در روز سه شنبه گفت.

از 814 مورد جدید گزارش شده در شنبه 588 هستند از شهرستان گواتی تحت Kamrup شهری منطقه است که تحت مستند از ماه ژوئن 28.

“814 جدید #COVID19 موارد شناسایی شده امروز 588 از شهرستان گواتی. شماره تشویق نیست. خود را کنترل بحرانی” وزیر توییتی.

در ضمن 447 بیماران مرخص شده و در طول 24 ساعت گذشته گفت:.

از مجموع 13,336 موارد مثبت, 16 فوت کرده اند 4,988 فعال هستند 8,329 مرخص شده و سه نفر مهاجرت به خارج از کشور گفت:

تعداد کل موارد در شهرستان گواتی افزایش یافته است به 4,479.

چند منطقه مانند Dhubri, Nagaon, ککرژر و Nalbari را به اعمال محدودیت در حرکت و از Kamrup شهری منطقه در حال انجام lockdow دوره است.

اگر هر جنبش با توجه به اورژانس/ضرورت از Kamrup (M) به مناطق محل مورد نظر افراد را به معرض خانه سخت قرنطینه پس از غربالگری/ تست سواب به عنوان مورد نیاز در مکان های تعیین شده در این منطقه با توجه به سفارشات صادر شده توسط سازمان های مربوطه دولت های منطقه.

در دیبروگره دولت منطقه کارگردانی کرده است که همه افراد پس از رسیدن از گواتی را به گزارش در مرکز غربالگری در Sepon Chakalia موران در منطقه و پس از غربالگری آنها را به باقی می ماند در زیر خانه سخت قرنطینه برای مدت 14 روز.

در ضمن دو زن که تا به حال تحت عمل سزارین عمل جراحی برای زایمان آزمایش COVID-19 مثبت در برپتا را Fakhruddin علی احمد کالج پزشکی بیمارستان اما نوزادان منفی میگویند.

نوزادان جدا شد از مادران و تئاتر عملیات مهر و موم شده و برای 24 ساعت.

یکی دیگر از بیمار در بخش جراحی نیز آزمایش مثبت در بیمارستان و همه پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی که در تماس با این سه نفر آزمایش شده است و قرنطینه, او گفت:.

در ضمن 308 پرسنل پلیس که تا کنون آزمایش مثبت تا پنج شنبه و از این 68 بهبود یافته اند تا کنون اضافی مدیر کل پلیس (نظم و قانون) G P Singh گفت.

دولت انجام 14,000 آزمون در روز سه شنبه takng کل به 485,156 نمونه های آزمایش تا کنون.

“من گفته اند که آن را چندین بار و تکرار دوباره آن – تست بهترین پیشگیری برای جلوگیری مارس از #COVID19 و از بین بردن این معضل”, سرما توییتی.

در شهرستان گواتی یک سری از درب به درب آزمایشات COVID-19 انجام شد و در بخش شماره 2 (Pandu منطقه) از گواتی شهرداری امروز

“یک سری از درب به درب آزمایشات COVID-19 انجام شد و در بخش شماره 2 (Pandu منطقه) از گواتی شهرداری امروز به عنوان بخشی از ما تست توده ابتکار در آسام. من شخصا نظارت روش و اعتقاد مردم را به وحشت و همکاری با ما در تست” او هنوز توییتی.

وزیر در ادامه گفت که با گذشت هر روز امکانات پزشکی در حال به روز رسانی برای کمک به آسام مبارزه با این بیماری همه گیر در میان افزایش موارد مثبت.

“250 تخت Covid مرکز مراقبت است به زودی آینده در MSME مرکز آموزش Amingaon. بازدید از سایت امروز به بررسی مداوم فرآورده های,” او گفت:.

وزیر همچنین بازدید از Sarusajai Covid مراقبت مرکز به بررسی امکانات موجود و معلوم هرگونه حمایت مورد نیاز بود.

“تجلیل به پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی در Sarusajai #COVID19 مرکز مراقبت از کسانی که کار کرده اند با استرلینگ حل و فصل تا کنون از این مرکز قرنطینه راه اندازی شد.من در بازدید از این سایت به بررسی امکانات و درک اگر وجود دارد هر گونه پشتیبانی های اضافی مورد نیاز”, سرما گفت.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de